masseur TCNDY toetsenbord PC als rPAV/ST3B?T7?T7nDe Faam Woensdag 24 januari 2007 - Pagina 39 Kampeerfanaten opgelet. Op zoek naar een verblijfplaats waar je aan de ene kant enorm mee op valt en aan de andere kant juist verdwijnt in de omliggende natuur? De Franse ontwerper Herve Matejewski bedacht het antwoord en introduceert tenten met bijzonder natuurlijk ogende prints. Ideaal om zelfs op de meest drukke camping toch nog het gevoel van 'kamperen in het wild' te heb ben. Aan dat gevoel hangt wel een prijskaartje van 900 euro. Meer informatie over deze bijzondere tweepersoonstent is te vinden op www.matejewski.com. Iedereen weet inmiddels wel dat langdurig achter de pc zit ten, pijnlijke gewrichten en spieren kan opleveren. Het is dus belangrijk om regelmatig even uit die bureaustoel los te komen en het lichaam te be wegen. Als je daar te mee hebt gewacht en je hebt al pijnlijke spieren, dan kan deze USB Massage Ball wellicht verlichting brengen. Je hoeft er niet voor achter de pc vandaan, want je sluit 'm aan op de computer en masseren maar. Ga jezelf niet wijsmaken dat je nu ongestraft zonder pauzes kunt blijven computeren, want met een diameter van 10 centimeter is deze massagebal natuurlijk geen alternatief voor lichamelijke beweging. Kijk voor meer informatie op www.gadgetliouse.nl. Dat internet en computers niet alleen bij het mannelijke deel van de bevolking populair zijn, is inmiddels wel algemeen bekend. Voor de Portugese ontwerper Joao Sabino een goede reden om een toetsenbord om te toveren tot een de sign damestas. In trendy zwart en wit verkrijgbaar en dé tas voor dames die hun liefde voor de pc willen onderstre pen. Meer informatie is te vinden op http://joaosabino.blogspot.com. Van mobiele telefoon naai- een krachtige mp3-speler met één draaibeweging, dat is de - momenteel kleinste - mp3-phone. In één knipbeweging is de Samsung X830 uit te vouwen tot een dubbel- groot formaat, waar met één hand mee gesmsd of gebeld kan wor den. En beeld opgenomen kan worden, want de trendy X830 is ook een 1,3 megapixel camera voor foto- en video. De X830 wordt gele verd met een 3,5 mm MIC kabel, waarmee elke headset of koptele foon is aan te sluiten. Meer informatie wordt verstrekt op www.samsung.nl. Als snowboarden jouw passie is, zal de naam Burton geen onbekende voor je zijn. Wat wellicht wel onbekend voor je is, is het bericht dat deze snowboards nu ook in een mi ni-uitvoering verkrijgbaar zijn? En om de miniatuur ook nog eens functioneel te ma ken, is er een USB Flash Drive van gemaakt. Naast de bekende Burton graphics is deze USB Flash Drive - net als zijn grote broer - voorzien van een rubber structuur. Natuurlijk mag zo'n bijzonde re Flash Drive gezien worden, dus is de snowboard voorzien van een koord, waarmee je 'm als een ketting om je nek kunt hangen. Meer info is te vinden op www.acp-ep.com. r.\ Wie nog steeds denkt dat golf een elitesport is, heeft een hele ontwikkeling gemist. Golf is trendy en steeds meer jongeren zijn op de green te vinden. En wat doe je dan in een natte winter als deze? Dan blijf je lekker binnen. En met de Real Swing Golf is dat zeker geen straf. Je sluit hem heel simpel aan op de AV aansluiting van je televisie en de kleine camera de tecteert de zwier, de snelheid en het pad van de speciale golf club. De realistische golfbaan in Real Swing neemt je mee naar een virtuele wereld van velden, watergevaren en ruige stukken land, waardoor je jezelf heen moet slaan om naar de volgen de hole te komen. Je moet wel even wennen aan de club, maar als je de swing onder de knie hebt, zul je je Tiger Woods voelen. In het spel wordt gevarieerd met wind en er zijn vier modes: normaal, toernooi, match en driving range. Kijk voor meer informatie op www.megagadgets.nl. Het lijkt niet alleen op een broodrooster, het is ook een brood rooster. Of beter gezegd: het was een broodrooster. De originele Vintage American Toaster is namelijk omgebouwd tot een gitaar versterker! Verwacht niet teveel toeters en bellen, want de amp heeft een ingang en een uitgang en daar houdt het wel zo'n beet je mee op. Nouja, en speakers, natuurlijk. Speakers die genoeg vo lume produceren om te oefenen, maar niet bedoeld zijn om het Ahoy plat te spelen. Tenzij je 'm doorkoppelt naar een grote in stallatie, natuurlijk. Want met zo'n toaster naast je op het podium val je natuurlijk wel op. Meer weter? Neem een kijkje op www.hottieamps.com.

de Faam | 2007 | | pagina 39