wokT]m B A p Makelaar...? Presenteer uw woonaanbod GRATIS op Huislijn.nl "Ik wil voor u de onderste steen boven halen" HMW=H!WIMillPe Faam I Jj Slank zijn ELASTING DVIESBURO VOOR I-PARTICULIEREN Westerzicht 301 - 4385 BA Vlissingen Tel. 0118-463853/478659 - Fax 0118-467273 BAP@zeelandnet.nl Bel: 078 - 677 57 57 E-mail: info@huislijn.nl Huislijn.nl nu al: 1.500 makelaars; 65.000 woningen; 550.000 bezoekers koop nieuwbouw huur zakelijk agrarisch Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg Rouaansekaai 61, 4331 HC in Middelburg Telefoon: 0118 - 62 35 63 Fax: 0118 - 63 95 79 E-mail: info@villavalentijnmiddelbura.nl Website: www.villavalentijnmiddelbura.nl Wij bieden ook halve-, hele- en verlengde dagopvang Villa Valentijn Middelburg staat voor een modern kinderdagverblijf met 46 kindplaatsen en een pittoreske tuin (35 meter diep). Opname kinderopvangregister Doordat wij zijn opgenomen in het kinderopvangregister van de gemeente kunt u gebruik maken van de kinderopvangbijdrage die het Rijk u daarvoor biedt. Meer informatie over wat uw bijdrage kinderopvang bij ons zal zijn: www.kostenkinderopvang.nl Jan van Halst De media Schade Woensdag 24 januari 2007 - Pagina 2 i t p> en nu voorgoed! Praktijk voor Klassieke Homeopathie WJJP. Beekman Lid Nederlandse vereniging voor Klassiek Homeopaten Jan van Hoofkwartier 68 4333 EB Middelburg Info: 0118 - 625627 06 - 20979760 wbeekman@zeelandnet.nl "Het verzorgen van uw hypotheek is mijn vak'. Na een grondige inventarisatie van uw wensen en uw financiële situatie leg ik u niet één maar meerdere opties voor. Kortom ik haal echt de onderste steen boven om u het beste en meest complete hypotheek advies te geven. Voor nu. maar ook voor de toekomst. Vdh een adviseur van Witlox hypo theken mag u dit verwachten. Kom bij ons langs op kanfoor of kijk op www.witioxhypotheken.nl Witlox hypotheken gaat verder dan advies alleen." Voor onze hypotheekklanten een gratis bouwkundige Meeloopkeuring. WITLOX hypotheken ^itsi Aagje Dekenstraat c A S xt WITLOX hypotheken www.wjtioxhypqtheken.ni - info@Vi?!oxhypotheken.n! De media spelen meer en meer een be palende rol in ons leven. Natuurlijk claimt het sportnieuws daarin een prominente rol. Zo wordt het schaatsen al sinds jaar en dag met een vergrootglas gevolgd. Ten tijde van Ard en Keesie wist je alles over de rondetij den van deze kampioenen, tegenwoordig worden we ook tot in detail geïnformeerd over de relatie van Olympisch kampioene Marianne en Feyenoord goalie Henk. Leve de persvrij heid! Sinds enkele jaren heeft een nieuwe sport zijn intrede gedaan: Darts. Dankzij 'Barney' werd de sport in Nederland op de kaart gezet. Co Stompé en Jelle Klaasen volgden. Even moes ten we wennen aan de voorbereidingen van deze topsporters. Geen trainingskampen met wedstrijdbesprekingen en spaghetti, maar piz za's en bacardi cola. Maar de commercie kreeg ook deze sport al snel in haar greep. Waar er eer der nog een onschuldige charme aan deze nieu we sport hing, bepaalden persoonlijke image contracten, TV gelden en trainingskampen al snel het beeld van de eens zo simpele pijl- J tjessport. Geld maakt soms meer kapot dan f je lief is. Dat weten we in de voetbalsport al I jaren. De manier hoe het beeld van de over- betaalde professionals wordt neergezet, I doet me regelmatig verbazen. Zo vernam ik afgelopen weekend dat er een profvoetbal ler in Engeland was gearresteerd wegens diefstal. De talentvolle speler, die rond de j. 30.000 pond (per week!) verdient, vond het nodig om in een doe het zelf zaak een wc bril met de bijbehorende schroefjes mee te I stelen. Bij de kassa werd hij op heterdaad J betrapt. Commotie alom in de kranten. De f boulevard pers spraken er schande van! Zóveel verdienen en dan toch nog stelen! Volgens mij weer een typisch geval van verkeer de beeldvorming. Want een stelende miljonair steelt ook mijn hart. Als je zoveel verdient en je blijft toch nog op de kleintjes letten, móet je een goed mens zijn. Eindelijk een voetbalmiljonair die écht zuinig is. Bij die verrekte media is het ook nooit goed... Uitwaaien, zandstralen, vasthouden, wegvliegen luwte op te zoeken. De eerste serieuze storm sinds 2002 was weer een heel avontuur. DOOR ELLEN DE VRIEND VLISSINGEN - De term 'uit waaien' kreeg afgelopen donderdag ineens een hele nieuwe dimensie. Maar als rasechte Vlissinger moét je tijdens een storm, ook windkracht 11, even op de boulevard gaan kijken. Dat viel echter niet mee. Je werd er letterlijk weggeblazen. Om half één 's middags is de zuidwesterstorm nog niet op zijn hoogtepunt. Op de boule vard, bij het Wooldhuis, worden wandelaars gezandstraald. Op het wegdek en op de stoep voor de huizen, tot aan het grand- café en restaurant Stefano's, ligt een flinke laag zand. Overal staan auto's geparkeerd met daarin mensen die het stormge weld op zee niet willen missen, maar deze niet duiven te trotse ren. Durfallen De storm is zo fel dat het je re gelmatig letterlijk de adem be neemt en je dwingt om even stil te staan of een paai' stappen te rug te doen. Voor de Zeevaart school lopen enkele jongens op de glooiing. Als grote golven de kust raken, hangen de durfallen, in de hoop droog te blijven, aan de onder kant van de boulevard. Tot gro te hilariteit van hun klasgeno ten. Bij de glooiing bij de Oprit lijkt het alsof het sneeuwt. Grote vlokken schuim vliegen er door de lucht. Brullende wind Tijdens het hoogtepunt van de storm, rond half vier, liggen overal in de Vlissingse binnen stad dakpannen van de huizen. Bij de Leeuwentrap hangt een De stadsgewestelijke brand weer Vlissingen-Middelburg kreeg 175 meldingen. Het korps Veere-Noord-Beve- land dertig. De meeste mel dingen gingen over af gewaaide dakpannen, omgewaaide bomen en losgerukte bor den. In Vlissingen waaide van een flat in de Schaep- manstraat een deel van het dak los en in de Tobagolaan waaide het dak van dertien garages weg. In Middelburg vernielde de wind in de Van Kleffenslaan een dak van een huis. De Kanaalweg in Mid delburg werd afgesloten, doordat dakplaten van het Waterschapskantoor naar beneden kwamen. meisje aan de reling. "Je moet niet naar boven gaan, hoor! Het is eng!", roept ze nauwelijks hoorbaar boven de brullende wind. Natuurgeweld Toch willen we het natuurge weld zelf zien. We lopen het Leeuwenplein op. Ik word te ruggeblazen naar de trap. Hand in hand met mijn honderd kilo wegende partner probeer ik toch verder te lopen, de hoek van restaurant Raymondo's om. Maai- dit lukt voor geen meter. We komen de bocht niet om. Lachend klampen we ons aan de terraspalen van het restau rant vast. Een half uur later wor den de boulevards, geteisterd door windstoten tot 130 kilome ter per uur, voor alle verkeer af gesloten. Ook voor ons is het tijd om de

de Faam | 2007 | | pagina 2