Michelin: Nergens goedkoper! KuiikFitY dé Weekkrant MIDDELBURG I VEERE Studenten van het ROC treffen het als ze een stage plaats veroveren bij de Travel Shops van Thomas Cook in Middelburg en Vlissingen. Net achter een grote reisorganisatie behaalden de shops de 2e plaats voor de verkiezing Leerbedrijf van het Jaar 2007 Reizen' op de vakdag van de vakantiebeurs in Utrecht. De Faam Woensdag 24 januari 2007 - Pagina 29 Vervolg van pagina 28. Westkapelle - het vergroten van een woning Zuidstraat 5;(1 e fase)(11 -1 - het plaatsen van een tuinhuis Kon. Wilhelminastraat 7;( 11-1) - het vergroten van een winkelpand Zuidstraat 125;(11 -1 Belanghebbenden hebben een wette lijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellin gen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Dom burg. WET MILIEUBEHEER NADERE EIS OUDESTRAAT 26 IN VEERE Wij maken bekend dat wij van plan zijn; gelet op grond van artikel 4.1.1 en 4.1.2 van het Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieubeheer een nadere eis op te leggen voor de volgende inrichting: - De Grote Kerk, Oudestraat 26 in Veere. Wij leggen de nadere eis op omdat de Grote Kerk in Veere niet kan voldoen aan de standaard geluids voorschriften uit het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieu beheer. De stukken liggen ter inzage van 26 januari 2007 t/m 9 februari 2007 op het gemeentehuis te Domburg. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (afdeling Milieu, tel. 0118- 555462). Belanghebbenden kunnen tegen dit voornemen tot nadere eis op grond van artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht zienswijzen indienen bij ons college t/m 9 februari 2007. Uw schriftelijke en/of mondelinge zienswij zen kunt u sturen aan het College van burgemeester en wethouders, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gege vens bekend gemaakt worden, dient u dit bij uw zienswijzen te vermelden. Op verzoek kan t/m 9 februari 2007 met ons college, de aanvrager en even tuele andere aanwezigen van gedach ten gewisseld worden over het voorne men tot nadere eis. Zienswijzen indie nen per e-mail is niet mogelijk. Alleen als u tijdig schriftelijke en/of mondelin ge zienswijzen heeft ingebracht tegen ait voornemen kunt u tegen het defini tieve besluit beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet de mogelijk heid gehad heeft om zienswijzen tegen de nadere eis in te dienen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de cen trale publieksbalie van het gemeente huis, Traverse 1 te Domburg. Open ingstijden van de balie zijn van maan- dgg t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren rich ten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of ae gemeenteraad. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het bezwaarschrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. Iemand moet rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorziening gevraagd worden bij de Rechtbank. Hiervoor zijn griffierechten verschul digd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 24 januari 2007 Burgemeester en wethouders van Veere Advertorial Op naar een job Links: Angelique Pipping: Vestigingsmanager Travel Shops Middelburg en Vlissingen. Midden: Hetty Geensen: reisadviseuse en stagebegeleidster Travel Shop Middelburg Rechts: Edwin van Prooijen (ROC Zeeland) Ze zijn trots, vestigingsmanager Angelique Pipping en ROC stage coördinator Marco Boogert van het cluster Horeca, Toerisme en Voeding. Angelique: 'De ROC-afdeling Toerisme heeft ons in oktober 2006 voorgedragen. In november hoor den we dat we uit 39 aanmeldin gen genomineerd waren, samen met Oad (Holten) en ATP (Schiphol- Rijk). Marco: 'ROC Zeeland heeft Thomas Cook Travel Shops met name geko zen vanwege hun persoonlijke aan dacht en ontwikkelmogelijkheden voor de student. In de kleinschalige setting van de shops komen onze studenten ruimschoots in aanra king met alle facetten van het wer ken in een reisbureau. Stagiaires worden hier vakkundig begeleid en er is plaats voor creatieve initiatie ven van studenten. Door middel van het ROTO-overleg (Regionaal Overleg Toerisme en Onderwijs) zijn we in staat onder wijs en praktijk optimaal op elkaar af te stemmen.' De genomineerde leerbedrijven moesten op 13 december jl. een mondelinge toelichting geven op hun nominatie. In samenwerking met de afdeling opleidingen van het Thomas Cook hoofdkantoor hebben Angelique en stagebege leidster Hetty Geensen samen met stagiairs Esther en Erwin een powerpointpresentatie gemaakt. Angelique is daar nog enthousiast over. 'We kregen bijzondere lof van de jury voor onze aanpak. Beelden over de praktijk muzikaal onder steund door de popsong No wor ries, waar o.a. ook de tekst 'Your life is gonna change "in voorkomt. Want zo presenteren we onszelf als leerbedrijf: Werken in de reiswereld zal je leven veranderen en die kans bieden we jou! Onze toekomstige collega's hebben terecht gekozen voor het leukste beroep. Dat gevoel brengen we over samen met onze vakkennis. Kwaliteit staat voorop. Geen zorgen voor de klant, maar ook niet voor de student. Die kan nu nog vragen stellen. Straks mag hij of zij het alleen doen.' Elk jaar sluiten ongeveer 70 stu denten de opleiding Toerisme af. Marco: 'Veel van onze studenten vinden stageplaatsen bij landelijke reisorganisaties, maar ook als reis leiders, animators of receptieme dewerkers op campings of hotels in het buitenland. We richten ons tij dens de opleiding steeds meer op competent gericht onderwijs waar voor we als ROC in 2008 gecertifi ceerd moeten zijn. Dat wil zeggen dat we meer aandacht besteden aan specifieke arbeidssituaties waardoor studenten tijdens de opleiding, naast de verplichte theo retische kennis, al een flinke basis leggen in praktische vaardigheden en zelfkennis.' ROC Zeeland Op vrijdag 26, van 16.00 tot 21.00 uur, en op zaterdag 27 februari van 10.00 tot 13.00 uur vinden de jaar lijkse open dagen van het ROC plaats. Het cluster Horeca, Toerisme en Voeding presenteert zich aan de Ravensteijnweg in Middelburg. Boek jij graag reizen, ontvang je graag gasten of ben jé een sportie ve creatieveling die graag dingen regelt én als showmaster op de bühne staat? Kom dan jouw mogelijkheden in de toeristische sector onderzoeken. ROC Cluster Horeca, Toerisme en Voeding Ravensteijnweg 1 4337 PG MIDDELBURG Tel: 0118-558300 E-mail: htv@roczeeland.nl Thomas Cook Op zaterdag 3 februari vieren de medewerkers van Thomas Cook 100 jaar werkervaring in de beide Walcherse Travel Shops. Die werk en reiservaring bespaart klanten een hoop speurwerk op Internet. Klanten zijn welkom om onder het genot van een drankje en een hapje een persoonlijk en gedegen reisadvies te krijgen of kennis te maken met nieuwe gidsen en bestemmingen. Klanten die boeken op 3 februari ontvangen een leuke attentie. Thomas Cook Travel Shop Vlissingen Coosje Buskenstraat 149 4381 LD VLISSINGEN Tel. 0118-419710 E-mail: vlissinaen@thomascook.nl Thomas Cook Travel Shop Middelburg Gravenstraat 4 4331 KP MIDDELBURG Tel. 0118-639839 E-mail: middelbura@thomascook.nl Originele merkbanden van Michelin (met E-keurmerk) zijn bij Kwik-Fit nu extra voordelig. Altijd vakkundig gemonteerd, binnen zonder afspraak en klaar terwijl u wacht. Bandenmaat 155/70 R 13 TE3B voor o.a. Kia Picanto, Seat Arosa 175/70 R13T E3B voor o.a. Mazda 323, Opel Astra 185/65 R14 T E3A voor o.a. Ford Mondeo, Citroën Xsara 175/65 R 14 TE3A voor o.a. Volvo 440, Mitsubishi Carisma 185/65 R 15 TE3A voor o.a. Peugeot 207, Renault Scénic Prijzen incl. montage, garantie en btw. ExcU balanceren, ventielen en verw.bijdrage. Geldig t/m zaterdag 27 januari 2007. Niet i.c.m. andere aanbiedingen, m.u.v. Nat. Autobon. ADRESSEN: WWW.KWIK-FIT.NL van voor OF BEL: 0900 8698 0,10 p/m Bandenmaat 195/65 R15TE3A voor o.a. Citroën C5, Skoda Octavia 185/65 R14 HE3A voor o.a. Ford Focus, VW Passat 195/65 R15 HE3A voor o.a. VW Golf, Audi A4 205/55 R 16 V Primacy voor o.a. Opel Vectra, Toyota Avensis

de Faam | 2007 | | pagina 29