VAN DE B dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 24 januari 2007 - Pagina 28 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden op een aan de Statenlaan 166 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandi capte waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 8 maart 2007 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd be zwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoem de wet de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige vooziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffie rechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de afdeling Vergunningverlening en Hand having, Kanaalweg 3, ter inzage. VERLEENDE KAPVERGUNNIN- GEN De volgende twee kapvergunningen zijn verleend: Klarebeeklaan 8, 4 essen; Noordsingel 106 (nieuwbouw en herinrichting terrein Roggeveen huis), 49 bomen (5 lindes, 1 wilg, 1 haagbeuk, 1 acacia, 2 eiken, 21 essen, 5 appelbomen, 5 kersenbo men, 6 lijsterbessen, 2 meidoorns). Na de nieuwbouw zullen ongeveer 70 bomen op het perceel worden (terug)geplant. De vergunningen liggen met ingang van 24 januari tot en met 28 februari 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. De besluiten zijn verzonden op 16 januari 2007. De bezwarentermijn loopt van 17 januari tot en met 28 februari 2007. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlo pige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelbun zoek is gri ra. Voor een dergelijk ver- iffierecht verschuldigd. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een veranderingsvergunning in het i Mii ii kader van de Wet milieubeheer heb ben verleend aan gemeente Middel burg, dienst Ruimte, afdeling Inge nieursbureau voor een gronddepot t.b.v. de overslag van categorie 1 grond en mogelijke kleine, noa te keu ren partijen grond. De inrichting is geprojecteerd aan de Oude Veerse- weg ongenummerd, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sectie N02107-G0000. Inzage De beschikking en alle relevante stuk ken liggen vanaf 25 januari tot en met 7 maart 2007 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch te worden aange vraagd telefoonnummer 67 52 43. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. Beroep Van 26 januari tot 8 maart 2007 kan beroep worden ingesteld door belang hebbenden die een zienswijze naar voren hebben gebracht over de ont werpbeschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage, verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt grif fierecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Achter de Kerk 22 in Nieuw- en Sint Joosland: uitbreiding woning. Boterbloemstraat 19 in Arne- muiden: plaatsen duivenhok. Buitenruststraat 8: aanbrengen reclame. Herengracht 74: vernieuwen stoep. Koningin Emmastraat 22: plaatsen duivenhok. Klarinetweg 14: plaatsen 2 vlaggen masten met banier. Klokketoren 27: uitbreiding berging. Molenwater 133: dubbel glas. Prinses Margrietstraat 16: uitbrei ding woning. Prins Johan Frisostraat 4: bouw ber ging. Robert Johnsonstraat 7: bouw Veerseweg 197: bouw garage, schuur. Seissingel 40: bouw aanbouw; 2 woningen worden 1 woning. Seisweg 65: verbouw aanbouw/ berging. Walravenstraat 6 in Nieuw- en Sint Joosland: verbouw garage. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 26 januari tot en met 8 maart 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Ampèreweg 30: bouw bedrijfshal (12-1). Boekweitstraat 2 in Arnemuiden: sloop schoolgebouw (16-1). Duke Eliingtonstraat 63: bouw woning (12-1 Gerbrandijlaan 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 en 20: slopen woningen (16-1). Kerktoren 13: plaatsen dakkapel (16-1). Laan van London 6: bouw woning met garage (12-1). Nieuwe Vlissingseweg 332: uitbrei den woning (15-1 President Wilsonlaan 53: bouw hobbyruimte/schuur (16-1). Titus Brandsmakwartier 6: terras overkapping (12-1). Torenhofstraat 4: voldoet aan brandveiligheidsvoorschriften (15-1). Seisweg 167: plaatsen dakkapel (15-1). Sprencklaan 7: uitbreiding woning (16-1). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestemmingsplan en bouwvergunning is verleend: vrijstelling ten behoeve van het uitvoe ren van net desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrij- stellinqsbesluit een zienswijze naar voren neeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten daartegen geen zienswijze te heb ben ingebracht), kan tijdens genoem de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd* besluit komt gedurende deze periode een zelfde reent van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Langeviele 3 en 7: verlenen van ver gunning op grond van de Monu mentenwet 1988 voor .veranderen gevel en doorbreken tussenmuur. Jodengang 24: verlenen van vrijstel ling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor bouwen garage/ schuur. Oude Koudekerkseweg 40: verle nen van vrijstelling op grond van artikel 19. derde lia, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor uitbrei den woning. van Cittersweg 21: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimte lijke ordening voor uitbreiden club gebouw. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 26 janua ri tot en met 8 maart 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ont werp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Seissinqe! 10-12: aanbrengen vei ligheidshaken. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. VRIJSTELLINGEN EX ARTIKEL 15 WRO (BINNENPLANSE VRIJSTELLING) De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er een aanvraag om vrijstelling is ingekomen ten behoe ve van het buiten stallen van occasions op een gedeelte van het perceel Fagotweg 2f. Een dergelijke buitenopslag past niet binnen ae voorschriften van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan Mortiere'. Het college van burgemeester en wet houders is voornemens om met ge bruikmaking van de in genoemd bestemmingsplan opgenomen vrijstel lingsmogelijkheid onder voorwaarden vrijstelling te verlenen van het vigerende bestemmingsplanvoorschrift waarmee de voorgenomen activiteit in strijd is. In verband hiermee ligt het ontwerp besluit gedurende twee weken, van 26 januari tot en met 8 februari 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk of mon deling hun bedenkingen tegen het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Laan van London 5. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende bestem mingsplan "Veersepoort uitwerkings- letr college is voornemens om vrijstel ling te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid. In verband hiermee ligt het oouwplan gedurende twee weken, van 26 januari tot en met 8 februari 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende deze perio de kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na's elders in de Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. VRUSTELLINGSPROCEDURE Koudekerke - het uitbreiden van een vakantiewoning Vebenabos 3 (art. 19, lid 3 Wet RO); Vrouwenpolder - het vergroten van een recreatiewo ning Hesselbergshoofd 7 (art. 19, lid 3 Wet RO); - het tijdelijk plaatsen van een kitesurf- clubhuis aan het Strand (art. 17 Wet RO): De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij hebben het voornemen vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van genoemd artikef. In verband hiermee liggen de ontwerp-vrijstellingsbesluiten en de relevante stukken van 25 janua ri t/m 7 maart 2007 tijdens de ope ningstijden ter inzage op het gemeen tehuis te Domburg. Gedurende de genoemde periode bestaat voor u de mogelijkheid om mondéling of schrifte lijke een zienswijze tegen een bouw plan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Koudekerke - het plaatsen van een garage Biggekerkseweg 69; Oostkapelle - het restaureren van een toren Waterstraat 2; - het veranderen van een schuur naar woning Grijpskerkseweg 4; - het vergroten van een zomerwoning Brugvliet 46; - het oprichten van een garage Oosterpark 126; Vrouwenpolder - het vergroten van een zomerwoning Breezand 3; - het bouwen van een tuinhuisje Breezand 21; Westkapelle - het vergroten van een schuur de Baan 3; Zoutefande - het plaatsen van een garage Zuidstraat 6; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNING EN/ MONUMENTENVERGUNNIN GEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending.) Domburg - het vergroten van een woning Voorschotenstraat 9;(11 -1 - het veranderen van kozijnen en een kap 't Groentje 1 - 31 e fase)(l 1 -1 - het gedeeltelijk slopen van binnen muren en een kap 't Groentje 1 - 3;(] 1 -1 Grijpskerke - het veranderen van ramen en deu ren Molenstraat 8,(11 -1 Koudekerke - het oprichten van een sanitairgebouw Strandweg 7;(11-1 - het plaatsen van 4 garageboxen Couburgstraat;(l 1-1 - het gedeeltelijk slopen van een voor malige veestal Vlissingsestraat 3;( 11- - het vergroten van een vakantiewo ning Vebenabos 4;(11 -1 Meliskerke - het vergroten van een kantoorge bouw Dorpsstraat 4;(11 -1 Oostkapelle - het oprichten van een garage Margrietenlaan 35;(11 -1 Serooskerke - het veranderen van een garage in een slaapkamer De Meijstraat 6;(11- Veere - het vergroten van een woning Smidspad 1 ;(11 -1 Lees verder op pagina 29

de Faam | 2007 | | pagina 28