ope de V-Se dé Weekkrant De Faam - Thuishulp schildert en exposeert Allerlei toernooien in Multi-Culti Klassieke liedjes in sprookjesland 'Jj Gant State of Art For Fellows Gaastra Tenson Mc Gregor Hugo Boss Pierre Cardin Dockers Napapijri Brax Lacoste Woolrich Vintage 55 Jaggy Meldt u aan voor de nieuwsbrief op: www.bosmenshop.nl Woensdag 24 januari 2007 - Pagina 19 ARNEMUIDEN/KAPELLE - Er is weer hoop voor de be dreigde NS-stations in Krab bendijke, Kapelle-Biezelin- ge en Amemuiden. Staatsse cretaris Schultz van Haegen liet vorige week weten dat ze gered lijken te zijn. Zij meld de dat de NS in de dienstre geling voor 2008 vier oploss ingen heeft aangedragen. Al le opties gaan voor het be houd van de stations. Wethouder J. Herselman van Kapelie en groot voorvechter,, voor het openhouden van de Zeeuwse stations, laat weten 'ge- i matigd positief te zijn. "Aller eerst zegt de staatssecretaris dat de stations in de vier genoemde oplossingen niet dicht gaan. Ik ken er slechts drie. Samen met de Provincie hebben wij een combinatie van een intercity en een sprinter, een stoppende in tercity en een om-en-om bedie ning van de stopstations als op lossingen aandragen." Hersel man is benieuwd naar de vierde oplossing. "De eerste slag is ge slagen. Ik heb altijd gezegd dat het onzalige plan van de NS, het sluiten van de drie stations, van tafel moet. Het lijkt erop dat dit nu is gebeurd." Echt tevreden is de wethouder niet. "De tweede slag is wat mij betreft het behou den van de dienstverlening door de NS op het huidige peil. Daar bij heeft mijn voorkeur de com binatie van een Intercity en een Sprinter. Als die ook geslagen is, kan ik pas echt juichen", aldus Herselman. -r-! •3 ARNEMU1DEN - Al bij het reppen van de eerste plannen, kreeg de NS te maken met hevig Zeeuws verzet. Wat nou sluiting van drie stations, dachten heel wat Zeeuwen en ze beklommen de spreekwoordelijk barricades. Ze telden passagiers, gingen langs huizen om handtekeningen te verzamelen en zetten protestwebsites op. Het protest lijkt nu dus succes te hebben. Het ziet er naar uit dat de stations van Arnemuiden, Kapelie en Krabbendijke toch niet dicht hoeven. FOTO: JAAP W01TER8EEK MIDDELBURG - De Vlis- singse Willie Hufman expo seert tot en met woensdag 28 februari haar schilderijen in het restaurant van 't Gast huis in Middelburg. Hufman werkt als thuishulp bij Zorg- stroom. Daarnaast tekent en schil dert ze. 't Gasthuis is te vin den aan het Noordpoort- plein 2. OOST-SOUBURG - In jonge rencentrum Multi-Gulti in Oost-Souburg zijn donder dag 25 en vrijdag 26 januari toernooien tafelvoetbal, ta feltennis en poolbiljart. Het centrum is aan de Middel burgsestraat 113. Het evenement in Multi- Culti begint om 19.30 uur. Inschrijfgeld is vijftig cent per toernooi. GRIJPSKERKE - In boerderij galerie De Osseberg is zon dag 28 januari een liederen- recitel. Solisten zijn bariton Igor Bogaert en pianist Jan Willem Nelleke. Zij brengen om 15.00 uur het program ma Sprookjesland, dat be staat onder andere uit liede ren van Schumann, Liszt en Mendelssohn. Het optieden is een initiatief van de Vereniging Vrienden van het Lied, afdeling Wal cheren. De galerie is aan de" Singelweg 11. Niet-leden betalen 12,50 eu ro entree. Reserveren kan via 0118-626171. Niet dringen s.v.p..v r ie\:oA13 -ï\ 4530- 56, '7 0^-bA30A7' «O.*331 M'^.o^506*6- Aanbiedingen geldig zolang de voorraad strekt

de Faam | 2007 | | pagina 19