Blokkendoos... 24,95 1899 1 DE VUIJT 1 Bed den 1/2 prijs halve prijs Tien euro korting DONZEN DEKBEDDEN halve prijs tot SO% korting laatste restanten Swiss-flex Boxspring Festen compleet 180 x 200 tot 800; korting De Slaapvoorlichter voor Zeeland dé Weekkrant BEDDENSPECIAALZAAK DE SLAAPVOORLICHTER VOOR ZEELAND Showmodellen slaapkamers linnenkasten Pocket veren matras Containers zijn tijdelijk thuis voor ouderen Restant Sleep Dream matrassen Dekbedsets Cinderella, van Dijck, Essenza enz. 1 persoons Latex matras Superieur 2e matras gratis lattenbodem matras Boxspring "para' nu 750f 2e boxspring GRATIS Restant Sleep Dream lattenbodems indusief topper Beestenmarkt 12, Goes. Tel. (0113) 23 22 13 www.slaapvoorlichters.nl L- De Faam Woensdag 24 januari 2007 - Pagina 17 DE VLIJT RUIMT OP De blubber en plassen op het fietspad zorgen voor veel overlast foto: ellen de vriend 21 cm dik anti-allergisch/ door ellen de vriend VLISSINGEN - Er wordt druk ge werkt aan de containerwonin gen voor de bewoners van ver zorgingshuis Ter Reede in het Vlissingse Weyevliet. Dat bete kent voor de leerlingen van scholengemeenschap Schelde- mond dat zij door een dikke laag blubber naar school moeten. Het bouwverkeer zorgt voor een enorme blubberzooi op het Bossenburghpad, het fietspad tussen Scheldemond en het weiland waarop het bouwter rein is. Door de zware vrachtau to's die er rijden, is ook een flin ke kuil in het wegdek ontstaan ROOSENDAAL - Zelfstandig kunnen vliegen: wie droomt er nu niet van? Het hoort tot de mogelijkheden, sinds in december Skydive Roosendaal is geopend. Om heel Nederland kennis te kunnen laten maken met de vliegtunnel in de West-Brabantse stad is er zondag 28 januari een spectaculair openingsfeest. Lezers van dé Week krant krijgen dan tien euro korting op de toegangsprijs. The Ultimate Xperience, zoals de luchtduik ook genoemd wordt, is méér dan zomaar een sprong in een windtunnel. Na wat uitleg van een echte 'tunnelmarshall' mag de durfal zelf de tunnel in om te zweven op een luchtstroom met een snelheid van 250 kilometer per uur. Na negentig se conden is het feest echter nog niet afgelopen: een echte Xperience bestaat uit twee vluchten. Op de open dag zijn er prijzen te verdienen in de wervelwindcabine, gratis rondleidingen door het pand en er is een feesttent met springkussens voor de allerkleinsten. Bovendien is er een Ma rilyn Monroe look a like wedstrijd. De winnaar mag haar (of zijn) jurk in de tunnel laten op waaien. Naam Postcode Vul deze bon in en lever hem zondag 28 januari in bij de kassa van Skydive Roosendaal. U ontvangt dan tien euro klinkende korting op de Ultimate Xperience. waar een grote plas prut blijft staan. Omdat het verzorgings huis van Ter Reede verbouwd wordt tot verpleeghuis is deze bedrijvigheid ontstaan. De on geveer honderd mensen met een verpleeghuisindicatie heb ben een tijdelijke woning nodig. En hoewel Weyevliet niet direct ideaal is, heeft de Stichting Werkt voor Ouderen, waartoe Ter Reede behoort, geen alter natief terrein in Vlissingen voor handen. De SWO zet daarom uit drie woonlagen bestaande containerwoningen in Weye vliet neer. De witte 'blokken doos' is binnenkort klaar. De woningen moeten nog inge richt worden en ook komt er bij het tijdelijke zorgcentrum een parkeerplaats voor bezoekers en personeel. De dementeren de ouderen moeten ongeveer vijftien maanden in de contai ners wonen. Ter Reede is de af gelopen jaren ingrijpend ver bouwd. Bij het complex is een toren van achttien verdiepingen gebouwd met huur- en koopap partementen. vanaf volop keus 90 x 200 620,- vrijstaand model 180 x 200 inclusief 2 bijpassende matrassen 90x200 1 1 L1

de Faam | 2007 | | pagina 17