Pg 60 Jan Smit is ook hot in Zeeland m Lieve Lein, bijna 24...!!! Alvast van harte hè! Zaterdag los ;-) Dikke X Lein m Je rijbewijs... jaar!!! Meneer Touw Hier 3 dikke XXX voor jou! Gefeliciteerd!!! V7 14 februari 'X JACOBUS MARIA EVERSEN JOHANNES DE NEEF BEDANKT LIEVE OPA Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart MARIA ADRIANA HENDERINA MEULMEESTER-KRIEK MARIE KRIEK nnwaaaEffliPe Faam Woensdag 24 januari 2007 - Pagina 10 inkm>tyigln£ huisartsen iei l f falies «wiiww Raar maar waar. Deze dame wordt 23 januari 60 JAAR! Van harte gefeliciteerd van ons allemaal! Familieberichten bevatten mededelingen van; A. geboorte, verloving, huwelijk, jubilea, verjaardag en dankbetuiging 8. overlijden, dankbetuiging en Memoriam De onder A en 8 genoemde advertenties zijn standaard 74 mm breed. Oplage De Faam 54.000 inclusief bezorging buiten de woonkernen Afsfuittijden: Opgave familieberichten kan tot maandagmorgen 11.00 uur..Spoedeisende berichten kunnen tot maandag 14.00 uur worden doorgegeven. Telefoon tijdens kantooruren 0113-274014 Fax 0113 - 274010 E-mail: fabe@whk.wegener.nl De Flucen WTffSST Deze knappe bink wordt vrijdag - Herkent u hem, - feliciteer hem dan maar. j V77 Plaats op 14 februari eens een liefdesverklaring aan je stille liefde of bijv. een bedankje aan degene die altijd voor je klaarstaat. Alleen op 14 februari voor een Valentijnsprijsje van slechts 20,- incl. BTW (formaat 2x45). Tekst kunt u mailen naar fabe@whk.wegener.nl of per telefoon doorgeven: 0113-274014. - Zo mooi en warm was ons samenzijn. Zo oneindig wreed is deze afstand. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heen gaan van mijn lieve, zorgzame man en vader Jack Geboren Overleden 24 april 1946 21 januari 2007 Goes Goes Joke Eversen-Jongenelen Corina Eversen Jacobs Catsstraat 18, 4461 XM Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 26 januari van 12.30 tot 13.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplech tigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, plaats vinden in de aula van het crematorium, •Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Vertrek vanuit het rouwcentrum om 13.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléance ruimte van het crematorium. Jack hield veel van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Gij zijt het licht Heer, van mijn hart. Wanneer het in de dood verstart, dan zijt Gij nog mijn leven. Na een moeizame levensavond, is in bijzijn van zijn dierbaren, rustig ingeslapen, mijn lieve man, onze lieve (schoon)vader en opa in de leeftijd van 80 jaar. Wemeldinge, 2 augustus 1926 t Wemeldinge, 21 januari 2007 Werrieldinge: J.J. de Neef-Bras Middelharnis: Kees de Neef Jeanne Lauwerijssen Merel Martijn Driewegen: Elly en Henk Meyvogel Sandra en Daniël Rick Alice Dylan Justin William David Maarssen: Jaap en Lisette de Neef-Hovius Ruben Lennart Kimberley Yerseke: Mia de Neef en Ad de Visser Melissa Tessa Wendy Yerseke: Lineke en Berf Hoogèrland Marvin Kirstin Culemborg: Janina de Neef Sonny Molenstraat 13, 4424 AH Wemeldinge Onze dank en waardering gaat uit naar de medewerkers van Allèvo en de huisartsen praktijk Wemeldinge. Mijn man, onze (schoon)vader en opa is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst, zal worden gehouden op donderdag 25 januari om 13.00 uur in dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in "De Wemel". Voor ons is het een vreselijk gemis, dat onze trotse opa er niet meer is. Merel, Martijn, Sandra en Daniël, Wendy, Rick, Alice, Dylan, David, Ruben, Lennart, Kimberley, Melissa, Tessa, Marvin, Justin, William, Kirstin, Sonny Wij zijn trots op jou. VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Tevreden met wat zij had, dankbaar voor wat zij mocht ervaren, bescheiden waar het haarzelf betrof. Veilig in Jezus armen. Verdrietig, maar heel dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat onze lieve moeder en oma van ons is heengegaan weduwe van Willem Meulmeester in leeftijd van 92 jaar. Janny van Pienbroek-Meulmeester Guillaam van Pienbroek Miranda en Erik, Romy, Lisa Carin en Jan, Ramon, Wendy Riny van der Male-Meulmeester Piet van der Male Erwin en Mariëlla,Wesley, Ce li na Ronald en Ingrid Rinus Meulmeester Janny Meulmeester-Maas Marianne en Martin, Simone, Rutger Wilfred en Nicolle, Niels, Marith Jan Meulmeester Tamara Meulmeester-Daniëlsche Ferdi en Tamara Kevin Brendan Vlissingen, 20 januari 2007 Correspondentie-adres: Rossinilaan 15 4384 MB Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op donder dag 25 januari van 12.15 uur tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dis- hoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 13.00 uur een dienst worden gehouden, waarna wij mama begelei den naar haar laatste rustplaats op de algeme ne begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, hebben wij afscheid genomen van onze oudste zus, schoonzus en tante Sjaan Lena Rinus en Janny Klaas Neven en nichten Vlissingen, 20 januari 2007 DOOR JACC0 VAN MALDEGEM GOES - Het vrijdag avondje begint met een ongekende rij auto's op de snelweg. De horde van mens en blik laat er geen misverstand over bestaan. Jan Smit doet Zeeland aan. Afgelopen week gaf hij twee con certen in de Zeeland hallen, waarin tot twee maal toe alle plaatsen bezet waren. Overbodig of niet, het con cert begint met een intro ductie van Jan Smit. Het is een opsomming van suc cessen. Het applaus dat zijn opkomst begeleidt, ondersteunt die gedachte. Als één man klapt, deint en danst het publiek mee op 'Als de morgen is geko men', het openingsnum mer van de avond. Menig sjaaltje met foto én naam van de Volendammer - a tien euro - prijkt in de lucht. Het gaat Jan Smit gemak kelijker af. Nonchalant praat hij met publiek op de eerste rij en feliciteert hij een meisje met haar ver jaardag. De eerlijkheid ge bied te zeggen dat het pu bliek door Jan Smit ver maakt wil worden. Iedere grap en toespeling op zijn korte romance met SBS 6- presentatrice Ellemieke Vermolen wordt bijvoor beeld gretig beloond met gelach. Overduidelijk is dat het publiek toch echt geko men is voor zijn liedjes. En ja, de lekker in het gehoor liggende deuntjes en een voudige teksten nodigen uit tot meezingen. Al blij ken de refreintjes bekender dan de coupletten, gezien het volume van de gezang uit de zaal. Een voor een komen zijn succesvolle nummers voorbij. Zélfs, 'speciaal voor alle oma's in de zaal en thuis', Ik zing dit lied voor jou alleen; het liedje waarmee het tien jaar gele den allemaal begon. Nadat Jan Smit zijn laatste num mer, Laura, heeft aange kondigd, kiezen enkele mensen het hazenpad richting garderobe en uit gang. Trek in een nieuwe verkeersopstopping heeft niet iedereen.

de Faam | 2007 | | pagina 10