Hazeltje Zebra College lostoen SLIM SLANK! Bouwen met een Hart voor u! Bostoen in Zeeland Kinderdagverblijf Bouwen met oog voor detail Elancée dë Weekkrant De Faam Agenda VOOR KWALITEITSONDERWIJS OPRUIMING 20 TOT 50% SUPERAANBIEDINGEN! www.bostoen.nl Met het revolutionaire afslankapparaat de DS TURBO PLUS - Ontdek zelf het spectaculaire effect! - Gratis proef behandeling in januari 2007 - Complete kuur van 10 behandelingen €250,00 Woensdag 10 januari 2007 - Pagina 5 Steuntje in VLISSINGEN - Gewoon eei\ artikel in De Faam over hoe ze de eindjes maar moeilijk aan elkaar knoopt. Maar voor Hennie van Dongen uit Vlissingen is dat verhaal inmiddels uitgemond in een reeks steunbetuigingen van ge wone Zeeuwen én SP-lei- der Jan Marijnisse. "Ik kreeg een brief van Jan Marij nisse van de SP. Heel leuk. Het geeft mij een gevoel dat hij inte resse in mij heeft", zegt Hennie. Haar verhaal in De Faam over rond komen met weinig geld heeft indruk gemaakt. "Ik noem de Marijnisse in het interview en wilde hem een brief schrijven. Op de envelop schreef ik Lijst trekker SP Jan Marijnisse, Twee de Kamer in Den Haag. Toch kwam de brief aan", zegt een verwonderde Hennie. Een ant woord volgde snel. "Zijn brief doet mij goed. Ik krijg het gevoel dat ik gehoord wordt. Dat is voor mij belangrijk." Marijnisse schrijft in de brief dat hij zich sterk wil maken voor mensen die weinig geld hebben. Over aan dacht heeft Hennie niet te kla gen. "Ik ben dankbaar dat ik zo veel reacties kreeg. Met een 83- jarige man uit Goes had ik een goed gesprek. Simone uit Kruin- ingen gaf mij een bijdrage voor de kerst en dankzij de stoffen van een mevrouw uit Vlissingen kan ik zelf kleding maken. Dat komt goed uit, want ik verwacht dat het de komende tijd financieel niet beter voor mij wordt." eschreven, toch wist de postbode Jan Marijnisse van de SP vinden. Henr de SP-voorman terug. Die koestert de Vlissingse nu. Ze is blij dat ook van mede-Zeeuwen bemoedigende gesprekken en steu DONDERDAG Oost-Souburg, Palazzoli Huis, wandeltocht, 13.30 u ZATERDAG Middelburg, De Vergulde Baars, snertwandeltocht, 13.30 u Middelburg, 't Gas thuis, Alzheimercafé, 'Het logeerhuis, daar knap je van op!', 14.30-17 u Vlissingeri, V.T.V. clubgebouw, bingo, 20 u Middelburg, Zeeuwse Bibliotheek, nieuwjaarsre ceptie Gem. Middelburg, 10- 18 u ZONDAG Serooskerke, café Olmenruif, line dance middag, The Country Coast Line Dance, 13.30-17.30 u Middelburg, Gasthuiskerk, Engelstalige kerkdienst, Time 4 God, 19 u Vlissingen, Buurt- en Speeltuinver. de Oude Stad, klaverjasmiddag, 13.30 u MAANDAG Middelburg, Jan Matenhuis, informatieavond, leer-lees- problemen en dyslexie, 18.30-19.30 u DINSDAG Middelburg, Zeeuwse Con certzaal, nieuwjaarsreceptie, 17.30- 19.30 u Middelburg, Zeeuwse Bibliotheek, avond met Joris Luijendijk, 20 u Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, oriëntatieavond, 'Rozenkruis en Gnosis', Gouden Rozenkruis, 20 u Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, lotgenotencontact, 'Schuldgevoel', Steunpunt Mantelzorg, 19.30-21 u WOENSDAG Vlissingen, Welzijnscen- trum, recreatie wandelmor gen, 9-9.30 u Vlissingen, ge bouw Berea, kinderfeest, Happy Kids, 14-15.30 u Nicolaas Beetslaan 15 4382 CE Vlissingen Telefoon: 0118-411521 E-mail: postbus@hazeltje-vlissingen.nl Website: www.hazeltje-vlissingen.nl Erkend particulier kinderdagverblijf. Tegemoetkoming in de kosten van de overheid. Openingstijden: 7.00-19.00 uur Kleinschalig, huiselijke sfeer, grote tuin, in rustige woonwijk met goede parkeergelegenheid. KDV Hazeltje is persé geen schooltje! 1 groep van 12 kindplaatsen van 0-4 jaar. Gediplomeerd personeel Heeft u interesse, neem gerust contact op en natuurlijk mag u altijd vrijblijvend komen kijken. Wel graag van tevoren een afspraak maken voor praktijkgerichte beroepsopleidingen schoonheidsspecialist visagist pedicure/voetverzorging nailstylist Bezoek onze website: www.zebracolleqe.nl voor alle informatie of vraag onze gratis studiegids aan: Telefoon 0165 - 56 08 01 OPEN DAGEN ZONDAG 14 JANUARI EN ZATERDAG 20 JANUARI 2007 van 12.00 tot 15.30 uur. Corneliusflat 3, hoek Hulsdonksest raat/Wou wseweg 4703 BV Roosendaal (West) Mo ens Bankstellen Prachtig leren bankstellen 2+3,5-zitsAWS-voor 2.595,- Bankstel 3-zits 2 fauteuils 1 fauteuil relaxstoel voor 3.495,- Seniorenbankstellen 2,5-zits 2 fauteuils voor halve prijs 875,- Laminaat Prachtige kwaliteit Quick step 13,50 m2 17,50 m2 24,50 m2 Country Classic parket scherpe prijs Vele coupons tapijt Kom en zie! Molendijk 59 - Nieuw- en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij Bostoen hoeft een zeer succesvolle start gemaakt In Nederland. Binnenkort start de bouw van do eerste woningen. In Hulst. Clinge. Terncuzen en Goes zullen de eerste Bostoen woningen worden gebouwd. Bostoen is daarnaast, in samenspraak met de gemeente Terneuzen bezig met het ontwikkelen van een gloednieuw kantoorpand v/at oen plaatsje zal krijgen op do toplocatie Handelspoort Zuid. Elke klant heeft specifieke wensen en dat beseffen ze bijJSostoen maar al te goed. Bostoen is in staat om elke woning juist dat persoonlijk tintje te geven, door het aanbrengen van specifieke details, waarmee uw woning zich onderscheid van de andere woningen. Bostoen heeft zijn bouwproces al geheel aangepast aan de Nederlandse markt, dit betekent dat de woningen die worden aan geboden en worden gebouwd geheel voldoen aan het geldende bouwbesluit. Bostoen kan u uitgebreid adviseren in het kiezen van die specifieke details welke u woning een eigen karakter geven Uiteraard wordt ook hiervoor geheel vrijblijvend een aanvullende offerte gemaakt. De technische installaties in de woningen worden aangelegd door erkende Nederlandse installateurs, kortom ook hier is de kwaliteit gewaarborgd. Bostoen is er van overtuigd dat zijn in België alom geprezen prljs-kwaliteitverhoudlng ook In Nederland een succes zal worden. Nieuwsgierig geworden? Neem contact met onze directeur Nederland Dhr. van Bunderen, mobiel telefoonnummer j 06-53215685 en ervaar wat Bostoen voor u kan betekenen. Voor meer informatie kijk op de uitge breide website: Wilt u luiken aan de gevel, interieurtimmerwerk, een open haard, een mooi vormgegeven trap bij Bostoen kan het allemaal, cn dit op een hoog afwerkingniveau en tegen een betaalbare prijs. Bostoen bezorgt u binnen zeer korte termijn een uitgebreide offerte voor uw woning. Desgewenst verzorgen wij al in het offerte stadium een 3d tekening, zodat u exact kan zien hoe u woning er straks uit komt te zien. Postbus 118 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-432464 FdX 0115-432235 Zonder pillen, dieet of oefeningen. Plaatselijk afslanken tot 5 cm. Salon voor afslanken, beauty body wellness Herenstraat 25, 4331 JS Middelburg tel: 0118-638059 www.salon-elancee.nl

de Faam | 2007 | | pagina 5