BR0©DWEEK Vikom EUROKNALLER Kloosterpuntjes DfefG LEKKERWEEKEND Appelsfrudel Boerenvolkoren broodjes Moskee bespreekt huiselijk geweld 1,59 Een heerlijk meergranenbrood! 800 gram Lekker gezonde meergranenpuntjes! Middelburg 6 stuks 1 euro! De enige echte! Heerlijke krokante meergranenbroodjes 3 1 gratis Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg 5' Rouaansekaai 61, 4331 HC in Middelburg Telefoon: 0118 - 62 35 63 Fax: 0118 - 63 95 79 E-mail: info@villavalentijnmiddelbura.nl Website: www.villavalentijnmiddelburg.nl Wij bieden ook halve-, hele- en verlengde dagopvang Villa Valentijn Middelburg staat voor een modern kinderdagverblijf met 46 kindplaatsen en een pittoreske tuin (35 meter diep). Opname kinderopvangregister Doordat wij zijn opgenomen in het kinderopvangregister van de gemeente kunt u gebruik maken van de kinderopvangbijdrage die het Rijk u daarvoor biedt. Meer informatie over wat uw bijdrage-kinderopvang bij ons zal zijn: www, kosten ki nderop va ngn I BROODDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG 3 1 Gratis De uitslag van de prijsvraag is bekend! kijk snel voor de.uitslag op www.bliekmeesterbakkers.nl Vrijwilligers m/v Mol blijft bij Stormvogels JAS-jongeren laten hun plannen zien Automatische muziek Abdijtoren Kerkdienst klinkt in het Engels Op zoek naar God Woensdag 10 januari 2007 - Pagina 3 5 broden 5,50 wit/bruin/volkoren. Amemüiden Zoutelande Veere, Soubura Vrouwenpolder De Vrijwillige Thuiszorg Zeeland Steunpunten Mantelzorg Zeeland: "P 1 Voor iedereen die thuis vrijwillige hulp nodig heeft wegens ernstige of chronische ziekte, een lichamelijke of verstandelijke beperking, dementie, psychische problemen of eenzaamheid. Tevens worden er in Zeeland vrijwilligers ingezet in de hospices en een palliatieve unit. Goede voornemens voor 2007 en altijd al vrijwilligerswerk overwogen? Dit is uw kans! Wij zoeken: U kunt zich vrijblijvend informeren bij de Vrijwillige Thuiszorg bij u in de buurt: Walcheren 0118-553 530 - West Zeeuws Vlaanderen: 0117-454 565 Middelburg-Zuid 06-464 22 868 Terneuzen: 0115-695 822 Schouwen-Duiveland 0111-457 103 Hulst: 0114-312 388 Tholen: 0166-663 784 De Bevelanden 0113-221 576 www.vrijwilIigethuiszorgzeeland.nl Stichting Coördinatiepunt Vrijwillige Thuiszorg Zeeland GOES - De Nederlandse Mos limraad NMR gaat de ko mende twee jaar ruim acht moskeeën bezoeken. Ook Goes komt aan de beurt De gelijkwaardigheid van man nen en vrouwen en radicalise ring zijn enkele zaken die be sproken zullen worden. Ook het huiselijk geweld krijgt aandacht Het komt volgens de NMR vaak voor dat huiselijk geweld wordt goed gepraat en door sommige mensen zelfs gerechtvaardigd vanuit zogenaamde religieuze uitgangspunten. Vrouwen zou den niet altijd goed geleerd heb ben voor zichzelf op te komen en elke vorm van vernedering volle dig af te wijzen. Ook wijzen som mige jongeren de democratie af en geloven niet in de scheiding van kerk en staat en worden ra dicaal. De NMR wil de bezoekers in staat stellen samen iets te doen. Gedacht wordt aan koken, sjoelen, een buurtwandeling en karten. Elke bijeenkomst wordt afgesloten met een maaltijd. Sa men eten en drinken geeft vol gens de NMR een saamhorig heidsgevoel. Dat zou regelmatig zijn aangetoond tijdens de vele ieftaar-maaltijden tijdens de Ramadan. Waarbij moslims en niet-moslims samen eten en met elkaar aan tafel in gesprek raken. WESTKAPELLE -De Westk- appelse korfbalvereniging \Stormvogels, uitkomende in de derde kias, heeft het con tinet met selectietrainer Bert Mol uit Yerseke met een jaar verlengd. Trainer Mol gaat dan zijn tweede jaar in. Bei de partijen zijn erg tevreden over de wederzijdse samen werking. Annemarie Dees trainster van Stormvogels 2 heeft te kennen gegeven aan het eind van het seizoen te stoppen. Hoewel ze het erg naai' haar zin heeft bij Stormvogels heeft ze te ken nen gegeven hogerop te wil len. VLISSINGEN - Jongerenver eniging JAS uit de Vlissingse wijk Paauwenburg presen teert zaterdag 13 januari het nieuwe programma voor dit jaar. Er zijn demonstraties over de verzorgingscursus Make Up Your Mind voor jongeren die graag met hun uiterlijk bezig zijn. Ook is er de nieu we tiend Slöjden, ofwel cre atieve handenarbeid en is er informatie over inloopmid dagen en avonden met aller lei activiteiten. Er is doorlo pend een kinderbingo met leuke prijzen en livemuziek van Haary-G en BDM. Ieder een is welkom vanaf 15.00 uur in het buurthuis De Pa raplu aan de Alexander Go- gelweg 59. MIDDELBURG - De komen de tijd zijn vanaf de Abdijto ren in Middelburg automati sche melodieën te horen als tijdsaanduiding. Het menuet uit het IVde di vertissement van Willem Lootens is oorspronkelijk voor de pianoforte gecom poneerd. Lootens was van 1736 tot 1813 organist van de Nieuwe kerk en klokspeelder van de Lange Jan. Elk kwar tier klinkt een kort fragment van dit menuet en op het he le uur is het volledige mu ziekstuk te horen. MIDDELBURG - Een kerk dienst in het Engels. Stich ting Time 4 God houdt deze zondag 14 januari in de Gas- thuiskerk, aan de Lange Delft in Middelburg. Speciaal voor de Engelstaligen in Zeeland en voor mensen die een kerkdienst willen meemaken die anders is. Voorganger is dominee Gerrit Klein uit Veere. Aanvang: 19.00 uur. VLISSINGEN - In VUssingen begint dinsdag 23 januari een youth-alpha-cursus. De ze is bedoeld voor jongeren van 15 tot 22 jaar die geïnte resseerd zijn in het christelij ke geloof en samen op zoek willen gaan naar God. Eén keer per twee weken komen ze samen bij elkaar om sa men te eten en te praten over God en de bijbel. Het begint om 18.00 uur en is in het ge bouw van evangelie-ge meente De Blinkende Mor genster, aan de Dr. Staver- manstraat 61-63 in Vlissin- gen. Informatie: timon_de_keijzer@hot- mail.com. Telefoon: 0118- 435241, of 06 -17552740. De Faam Een hele zomer als maat meevaren over de Zeeuwse wateren. Het kan met schipper Johan Nieuwenhout. foto: pr

de Faam | 2007 | | pagina 3