uuJ Adviseur buitendienst m/v YARDEM Iedere uitvaart uniek Podium Wandelen voor dampende snert Wegwijs met pc Meer te zien op de digitale tv Tulï/"N'r/^liilDe Faam Woensdag 10 januari 2007 - Pagina 38 Trainen met Feyenoord MIDDELBURG - Jonge voetballertjes in Zeeland kunnen in de voorjaarsva kantie twee dagen lang voetballen, nieuwe en vette trucs leren, lol maken en nieuwe vriendjes ontmoe ten als ze meedoen aan het Feyenoord SoccerCamp. Een ervaring die een echte voet baller niet mag missen en waar je ook nog leuke dingen krijgt zoals een officiële Feyenoord- bal en een leuk shin. Het tweedaagse voetbalkamp wordt georganiseerd in de voor jaarsvakantie voor jongens en meisjes van zes tot en met veer tien jaar. Tijdens het kamp wordt er getraind op de echte 'Feyenoord-manier', dus met trainingsmiddelen waarmee hoofdtrainer Erwin Koeman ook traint. De training wordt ge geven door oud-Feyenoord- en Oranje-aanvoerder Ben Wijn stekers. Samen met zijn assis tenten zorgt hij er niet alleen voor dat spelertjes beter wor den, maar ook dat ze het voet ballen nog leuker gaan vinden. Kaartjes Het Feyenoord SoccerCamp vindt plaats op donderdag 22 en vrijdag 23 februari bij voetbal vereniging Zeelandia Middel burg in Middelburg. De dagen beginnen om 9.30 uur en eindi gen om 16.30 uur. Ouders kun nen de eerste dag de opening en op de tweede dag de laatste trai ning en de afsluiting bijwonen. Deelname geeft ook recht op twee kaartjes voor een wedstrijd van Feyenoord in het seizoen '06-'07. Inschrijven kan tot en met 31 januari en kan via carel- pet@zeelandnet.nl. (vacaturenummer 1-07-01) Yarden is een jonge, snel groeiende uitvaartorganisatie die ver zekeringen en verzorging aanbiedt. Maximale aandacht voor iedere afzonderlijke klant en elke individuele wens is daarbij het vaste uitgangspunt. Want een uitvaart dient een unieke en bij de overledene passende gebeurtenis te zijn. Het bedrijfsmotto 'Iedere uitvaart uniek' is bij Yarden dan ook meer dan een mooie belofte. Het is een vanzelfsprekendheid. Yarden telt circa 870.000 verzekerden, beschikt over 18 crematoria, 45 uitvaartcentra en is betrokken bij ruim 36.000 crematies en uitvaarten per jaar. Bij Yarden werken momenteel zo'n 800 mannen en vrouwen. Divisie Standplaats Arbeidsduur Salaris Periode Yarden Uitvaartverzekeringen nv Zeeland bepaalde tijd u ontvangt een basissalaris conform CAO plus provisie volgens de Provisieregeling alsmede een goede reiskos tenvergoeding m.i.v. 1 februari 2007 Functieomschrijving Als Adviseur Buitendienst zorgt u voor de acquisitie van nieuwe leden en verzekerden. U adviseert bestaande relaties over hun uitvaartverze keringen. Tevens draagt u zorg voor het verzamelen van en rapporte ren over marktinformatie binnen uw regio. Om goed toegerust te zijn voor deze interessante functie binnen een groeiende organisatie zult u een interne opleiding volgen. Bij de uit oefening van uw functie zult u gecoached worden door een ervaren adviseur en een hoofd Verkoop Buitendienst. Functie-eisen MBO werk- en denkniveau; Assurantiekennis op niveau van IVB en Leven fiscaliteit (of bereid dit te halen); Bereidheid tot werken in de avonduren; In bezit van rijbewijs B en auto; Beschikken over een goede thuiswerkplek; Kennis van word, excel en outlook. Profielschets communicatief vaardig; gevoel hebben bij ons product; ondernemersmentaliteit; klant- en kwaliteitsgericht; representatief; dienstverlenende houding; zelfstandig kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden Yarden biedt in eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor een half jaar. Bij goed functioneren kan deze overeenkomst worden verlengd. De CAO voor het verzekeringsbedrijf Buitendienst is van toepassing. U ontvangt een basissalaris conform CAO plus provisie volgens de provisieregeling, alsmede een goede reiskostenvergoeding. Informatie en reactie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G. Brughuis, hoofd Verkoop Buitendienst, telefoon 064 570 2338. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een actueel cv en onder vermelding van het vacature nummer te sturen aan Yarden, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw H. Schipper, Postbus 10118, 1301 AC Almere, of per email: heleen.schipper@yarden.nl Sluitingsdatum 22 januari 2007 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.yarden.nl DONDERDAG Vlissingen, St. Jacobskerk, Het Zeeuws Orkest, nieuw jaarsconcert, 20.15 u VRIJDAG Goes, De Mythe, Het Zeeuws Orkest, nieuwjaarsconcert, 20 u Middelburg, Stads schouwburg, Introdans, 20 u ZATERDAG Hoedekenskerke, SOW Kerk De Ark, Fanfare Con Amore, Koor Ned. Herv. Kerk Oude- lande, en Renske Heijker, soliste, nieuwjaarsconcert, 20 u Vlissingen, St. Ja cobskerk, Kon. Harmo nie Ons Genoegen, nieuwjaarsconcert, 19.30 u Vlissingen, De Piek, Springsteen See- ger Session, muziek, 21.30 u Nw.- en St. Joos- land, De Wegwijzer, Nan cy Kerr James Fagan, folk, 20.30 u Middelburg, Het Spiegeltheater, Theatergroep Duinart, to neel, 20 u Middelburg, Stadsschouwburg, Eric Vaarzon Morel, flamenco, 20 u Vlissingen, De Concur rent, Flush, live, 22 u ZONDAG Veere, Het Akkoord, Fanfare orkest Veere's Genoegen, koffieconcert, 11.30 u Vliss ingen, CineCity, Marcel An- driesii, viool en Yingjia Xue, vleugel, concert, 11.30 u Goes, 't Beest, De Theatert railer, fragmenten voorstel lingen, 14 u Goes, De My the, Sensual en Wouter Ha mel, jazz, 15 u Middelburg, Stadsschouwburg, Chess, musical, 15 u Middelburg, café 't Schuttershof, rockses- sionband, 16 u WOENSDAG Middelburg, Burgerzaal, En Accord Kwartet en Walter Boeykens, klarinet, concert, 20 u Vlissingen, Ter Reede, Mondharmonicaver. West- kapelle, 14.30-16 u Vlissin gen, café Popeye, Copycat, 22.30 u Vlissingen, café-rest. Soif, jazz blues, live, 21 u MIDDELBURG - Een flinke wandeltocht en daarna een kop snert. Dat is de beloning na de tocht van wandelsport vereniging 't Zand in Middel burg op zaterdag 13 januari. Leden en niet-leden mogen meedoen en kiezen uit vijf of tien kilometer. De start is bij wijkgebouw De Vergulde Baars, aan de Baarsjesstraat 42. Om 13.30 uur begint de wandeling. Informatie: 0118- 637572. MIDDELBURG - De Zeeuw- se Volksuniversiteit in Mid delburg begint donderdag 11 januari om 11.00 uur de cur sus Foto bewerken met pho- toshop elements Maandag 22 januari begint de basis cursus wegwijs met de com puter. Ook het SMZ-IT werkt aan de cursussen mee. Aan vang: 9.00 uur. De SVU is aan de Spanjaardstraat 51. Aan melden: 0118-634800. MIDDELBURG - Delta Digi tale TV is uitgebreid met vijf zenders. Journaal24, Poli- tiek24, Geschiedenis, Hu- morTV en Sterren.nl zijn de themakanalen van de pu blieke omroep. Later komen TV Rijnmond en Omroep Brabant erbij, samen met dertien themakanalen.

de Faam | 2007 | | pagina 38