gÉqsm-shop Nu 60.000 woningen op www.huislijn.nl Hogazon Op zoek naar een woning Kl -VSOBBKSBt 2 ravflaaiffiWDe Faam Agenda Paauwenburg heeft dagopvang erbij soJH Nokia 1600 Samsung E900 Reserveer Nu! OP=OP U zoekt een huis? U vindt een huis! koop huur nieuwbouw Internet: www.hogazorcnl ZONWERINGEN KOZIJNEN SERRES ROLLUIKEN Nieuwe Burg 42, postbus 6001, 4330 LA Middelburg AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur, vindt u op www.zeeland.nl/abdijnieuws Bel Geen internet? voor een afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400 Provincie Zeeland Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad Woensdag 27 december 2006 - Pagina 5 Extra harde klappen door marcel van der voort VLISSINGEN - "Het afste ken van vuurwerk vind ik leuk en het knallen is grap pig. Van kinds af aan heeft het mij getrokken. Lawi nepijlen zijn tof. Dat is een pijl waar je het stokje van afbreekt. En plak je aan een prullenbak vast. Die klapt dan altijd hard uit elkaar. Daar blijft niets van over", zegt een 20-jarige Vlissinger over illegaal vuurwerk. Jaarlijks wordt er ruim voor de jaarwisseling vuurwerk afgesto ken. "Die harde knallen zijn leuk. Vooral strijkers en super vlinders. Illegaal vuurwerk is anders dan het legale. Ze klap pen harder. Heel het jaar kan je het in België kopen. Zelf ga ik het daar niet halen." In november begon hij met af steken. "Voor mij is er makkelijk aan te komen bij vrienden. Dit jaar heb ik gekocht, omdat ik geld over had. Het is duur. Der tig euro voor tien knallers." Hij wil niet te ver gaan. "Ik zorg dat niemand gewond raakt. Gooi van een goede afstand en niet dicht bij mensen of dieren. Je moet het vuurwerk nooit lang in je hand houden. Dat is ge vaarlijk. Ik wil niks kwijt raken. Ga er veilig mee om." De politie weet van het vroege afsteken. "We krijgen veel mel dingen. Helaas zijn ze meestal vertrokken en kun je ze niet bij hun kladden grijpen", aldus een woordvoerder. VRIJDAG Oostkapelle, Terra Maris, wandeling boswachter, 14- 16.30 u ZONDAG Vlissingen, De Hoge Duinen, Tankloop, 12 u DINSDAG Oostkapelle, Terra Maris, in formatiemiddag, 'Zeeaquari um', 13-13.30 u Vlissingen, De Hoge Duinen, kerstcross, 11 u Ritthem, Fort Ramme- kens, rondleiding, 14-15.30 u WOENSDAG Oostkapelle, Terra Maris, in formatiemiddag, 'Zeeaquari um', 14-16 u Ritthem, Fort Rammekens, rondleiding, 14-15.30 u Middelburg, De Kiuitmolen, winterfestijn, sport spel, 10-17 u Oost- Souburg, Palazzoli Huis, kof fieochtend, voor (ex)-kanker- patiënten en naasten, 10- 11.30 u. VLISSINGEN - Zorgstroom heeft de deuren geopend van de nieuwe dagopvang in Paauwenburg. Aan de Majoraat aan de Van Hogendorpweg 58a werd de afgelopen periode een ge deelte gebouwd voor de Dag opvang. Het bestaande pand werd van binnen vernieuwd. De Stichting Majoraat kreeg tij dens de heropening een che que ter waarde van vijftien honderd euro van Bouwbe drijf Kambier, L'escaut en Zorgstroom. Aan de Troelstra weg is een zorgsteunpunt. Hier zijn ook vier appartementen voor tij delijke opname. Lekker simpel van Hi Nu tot 12 maanden 100 minuten gratis Nintendo Wii Geveltechniek De perfecte uitstraling van uw huis? Gemak in onderhoud en een verzorgde uitstraling. Ramen en deuren zijn één van de belangrijkste elementen van uw woning. Stel hoge eisen aan uw ramen en deuren, zeker als het gaat om inbraakpreventie, levensduur en oner- houd. Wij hebben een topprodukt in huis voor u, want een VEKA kunststof raam of deur voldoet ruischoots aan de hoogste eisen. Door de hoogstaande fabrieksmethode en het perfecte maatwerk heeft u hier in jaren geen omkijken naar. Uw woongenot vergroten? Onderhoudsarm en groter woonoppervlak, wie wil dat niet. Dakkapellen zijn bij uitstek geschikt voor het vergro ten van het woongenot. De hoge kwaliteit en isolatie- waarde garanderen lange levensduur. Geheel gebouwd volgens de laatst geldende normen. Wij kunnen deze afhankelijk van uw per soonlijke wensen en situatie in één dag op uw dak plaatsen. Kom kijken in onze showroom en laat u adviseren door één van onze technisch adviseurs. Gewijzigde openingstijden tussen kerst nieuwjaar: Woensdag 27 december gesloten. 28 29 december geopend van 10.00-15.00 uur. In 2007 bent u vanaf 3 januari weer van harte welkom! Vlissingen Den Haag Rotterdam Utrecht Kijk voor meer waanzinnige Aagje Dekenstraat 2 Wagenstraat 39 Kruisplein 23d Vredenburg V52 aanbiedingen op onze website- WWW.QSITrSnOp.nl T: 0118-430188 T: 070-8888888 T: 010-2300100 T: 030-2393000 gsm-shop is ook gevestigd in: Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam. Delft, Ede, Gouda en Nijmegen Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Acties zijn geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP. Prijswijzigingen, zet-en drukfouten voorbehouden. heinkenszand: Schouwersweg 5,4451 HS Heinkenszand Tel. 0113-568800 E-mail: info@hogazon.nl middelburg: Klarinetweg 2A, 4337 RA Middelburg Tel. 0118-476658 E-mail: hogazonkozijnen@zeelandnet.nl

de Faam | 2006 | | pagina 5