PERI Uw euro's zijn in Vlissingen dukaten waard! www.defonteyne.info BEZORGERS.. GROTE EINDEJAARSACTIE MET VEEL PRACHTIGE PRIJZEN Hoe meer dukaten, Hoe meer kans dé Weekkrant De Faam Dagblad De Telegraaf Technisch Commercieel Adviseur Van 27 november tot 5 januari ontvangt u in Vlissingen voor iedere 5,00 aan bestedingen een gratis dukaat met een afbeelding van Michiel de Ruyter. Plak de dukaten op een spaarkaart. Iedere vólle spaarkaart met 20 dukaten is een lot. De spaarkaarten zijn vanaf 27 november te verkrijgen bij alle deelnemende zaken, j De deelnemende winkeliers en horecazaken aan de actie zijn herkenbaar aan de dukaten-deurposter. Volle spaarkaarten kunnen ingeleverd worden bij het St. Jacobscafé op de Oude Markt en Primera op het Scheldeplein. Onder de deelnemers worden drie kado-boxen verloot, elk met een waarde van min. 500,00. Een van de boxen bevat tevens de hoofdprijs: een volledig verzorgd lang weekend voor 2 personen in de sneeuw. De prijswinnaars worden 6 januari bekend gemaakt. - win één van de drie kado-boxen - min. waarde kado-box 500,00 - één van de winnaars maakt tevens kans op een volledig verzorgd weekend in de sneeuw Organisatie Najaarsactie: St. fonteyne Activiteiten tif-m. Winkeliersvereniging Vlissingen en Koninklijke Horeca Nederland afdeling Vlissingen Woensdag 27 december 2006 - Pagina 52 DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in VLISSINGEN Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging van maandag tot en met zaterdag in de ochtenduren tot 07.00 uur Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden Zit u vanuit het UWV minimaal een half jaar in de WW of in de WAO en u wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijn! Bel ons voor een afspraak: 06-20546065 Harrie van dor Peijl Centrum Loopbaanrealisatie Zeeland infd@cirwerkt.nl Hoofdkantoor 076-5317970 www.clrwerkt.nl centrum ioopbaanrealisatie bv Peri B.V. de toonaangevende leverancier van bekistings- en ondersteunings constructies zoekt voor de regio Zuid- West Nederland een: Na een gedegen introductie en inwerkperiode in onze organisatie en producten zult u verantwoordelijk zijn om bestaande en nieuwe klanten de beste oplossing in onze Peri bekistingen en ondersteuningen aan te bieden. Nadere informatie over onze onderneming en deze functie kunt u vinden op onze website www.peri.nl Als u het als een uitdaging ziet om ons succes tot uw succes te maken, stuur dan uw brief met c.v. naar: Peri B.V. Bekistingen en steigers T.a.v.: De heer R. van Zutven Postbus 304 5480 AH Schijndel info@peri.nl www.peri.nl foto lex de meester

de Faam | 2006 | | pagina 50