Stichting Werkt voor Ouderen staat altijd voor mij klaar. J^T> 0118-448 448 Kies ook voor hulp die werkt" Stichting Werkt voor Ouderen www.werktvoorouderen.nl "Van te voren maakte ik me wel een beetje zorgen: hoe zou het gaan als ik na mijn operatie niet meer alles in huis zelf zou kunnen doen? Maar dat bleek nergens voor nodig. Maandag kwam ik uit het ziekenhuis en dinsdag had ik al huishoudelij ke hulp. Da's toch fijn? Die zekerheid dat ze altijd voor me klaar staan, dat vind ik erg prettig. Er komt altijd dezelfde mevrouw, Bianca, op dezelfde dag in de week. En ze gaat nooit weg voor we samen een kopje koffie hebben gedronken. Gezellig hoor! Dan merkje toch dat het ze niet om winst gaat, maar dat ze een sociale doelstelling hebben." Bel voor meer informatie over Stichting Werkt voor Ouderen naar: Of kijk op Kerstpostactie is groot succes Fascinatie voor schrift in beeld Winnaars naar Wim MIDDELBURG - De bericht jes in de krant zorgen ervoor dat ogenschijnlijk onbeken de Zeeuwen voor even hele speciale mensen worden. Mensen die iets bijzonders hebben gedaan, worden door de Provincie Zeeland uitgenodigd voor de nieuw jaarsreceptie in Middelburg op 12 januari. "Ik knip de artikelen uit en pro- \beer het adres te vinden. Wij kiezen mensen die bijvoorbeeld eerste zijn geworden bij een kampioenschap of op een ande re manier een prijs winnen. On langs zie ik dat zwemmers een wedstrijd winnen. Heb ze me teen uitgenodigd", zegt Ria Wil- lemse van de Provincie Zeeland. "Wij leggen onze lijst voor aan Gedeputeerde Staten. Die kun nen namen toevoegen. Nog nooit is tegen ons gezegd dat ie mand er niet op hoort." Onder de genodigden is fotograaf Jaap Wolterbeek van De Faam en De Bevelander. Hij is winnaar van de WHK-stimuleringsprijs in de categorie 'Beste foto'. Verder zijn er mensen van onder ande re Autoschade Team Barends uit Goes, uitgeroepen tot beste schadehersteller van Zuidwest Nederland, C1000 Domburg (beste supermarkt van Neder land) en de Van Dixhoombri- gade, die Reddingsbrigade van het Jaar werd. Voorafgaand aan de receptie worden de bijzonde re Zeeuwen toegesproken door de Commissaris van de Konin gin, Wim van Gelder. KLEVERSKERKE - Bertha en Clara hebben dit jaar lang van de buitenlucht kunnen genieten maar deze week kwam het er dan toch van. De koeien moeten op stal, want de winter kondigde zich aan met een nachtje vorst. Voor boer Koster uit Kleverskerke een routineus klusje om zijn dieren in de mist te verzamelen en naar de stal te vervoeren. Voor de fotograaf van De Faam was het een mooi tafereel om in de lens te vangen. FOTO: JAAP WOLTERBEEK MIDDELBURG - De kerstpostactie van de jongerenverenigingen van de gereformeerde ge meenten op Walcheren was dit jaar een groot succes. De jongeren bezorgden 16.345 kaarten. In totaal kon daardoor 4086.26 euro ge schonken worden aan het goede doel: de gaarkeukens in Oekraïne en Moldavië. Ge zien de opbrengst en het en thousiasme en de inzet van alle verenigingen is het de bedoeling dat de actie vol gend jaar een herhaling krijgt. MIDDELBURG-Karla de Boer-Gilberg is gefasci neerd door kunst waarin letters of tekens in te herkennen zijn. Vrijdag 12 januari start de expo sitie waarvoor ze 32 kun stenaars bij elkaar bracht in de Zeeuwse biblio theek, aan de Kousteen- sedijk 7 in Middelburg. Elke kunstenaar maakte voor de tentoonstelling 'Schrift in Beeld' een kunstwerk in het zelfde formaat en het moest op de een of andere manier een brug naar taal slaan. De kunstenaars zijn geïnspi reerd door het westerse schrift, maar ook door tekens uit Aziatische- en Arabische schriftsoorten. Er doen ook kunstenaars uit Marokko, Iran en Indonesië mee.

de Faam | 2006 | | pagina 22