Vluchten voor winter 24,95 620,- 1899 Auping met korting I DE VLIJT Bed den 1/2 prijs halve prijs DONZEN DEKBEDDEN tot 50% korting laatste restanten i matras gratis. Swiss-flex 2e matras gratis halve prijs Boxspring Festen compleet 180 x 200 tot800, korting De Slaapvoorlichter voor Zeeland dé Weekkrant BEDDENSPECIAALZAAK DE SLAAPVOORLICHTER VOOR ZEELAND Showmodellen slaapkamers linnenkasten Restant Sleep Dream matrassen Dekbedsets Cinderella, van Dijck, Essenza enz. 1 persoons Latex matras Superieur lattenbodem matras Pocket veren matras Boxspring "para' nu 7SO,- 2e boxspring GRATIS Restant Sleep Dream lattenbodems inclusief topper Beestenmarkt 12, Goes. Tel. (0113) 23 22 13 De Faam Knokken voor eer VLISSINGEN - De Neder landse Boksbond NBB wil zich in Zeeland inzetten om het boksen populair te ma ken. Zaterdag 10 februari is vanaf 19.00 uur in sporthal Baskenburg in Vlissingen een grote internationale wedstrijd met Danny Roe- lofs als regionale favoriet Het plan is geboren na het suc cesvolle Nederlands Kampioen schap in WTC Rotterdam. Ge streefd wordt naar een inter nationaal wedstrijdpro gramma. Dit wordt gekop peld aan een voorpro gramma met A-, B-, en C- klasse boksers onder meer van DOS Vlissingen en Sportpunt Edison waar Danny Roelofs traint. Volle zalen J Het Zeeuwse publiek kan door dit initiatief kennis maken met het amateur boksen. Vanuit de vijftiger en zestiger jaren is be kend dat deze sport- tak volle zalen trok in Vlissingen. Danny Roelofs laat we ten bijzonder blij te zijn met het voornemen voor dit evene ment. "Ik maak een goede ont wikkeling door en het is leuk dat mijn vooruitgang wordt ge waardeerd door de organisatie waar ik ben aangesloten. We trainen dagelijks bij Sportpunt Edison met Lincoln Tomson en Lambert Busby." Danny Roelofs zet het boksen in Zeeland weer op de kaart, foto: jaap wolterbeek Olympische Spelen Hij hoopt mee te kunnen doen aan de Olympische Spelen van 2012. Als het zo goed met hem blijft gaan, sluit Danny zelfs niet uit dat hij er bij de spelen van 2008 in Beijing al bij is. Een goede prestatie voor ie mand die amper vijf jaar gele den begon. Hij zet zich volledig in voor de sport. Werkt veel aan techniek en conditie en loopt om zijn doelen te bereiken veel hard. De feestdagen vieren Ine Thomas en Henk Slings het liefst in Zeeland, maar daarna ontvluchten ze de winter en vertrekken ze voor maanden naar Portugal, foto: anoeska guzel GOES - Overwinteren vinden ze niet het goede woord. Het is een lange vakantie. De feestdagen vieren ze het liefst in Zeeland, maar daarna pak ken Ine Thomas en Henk Slings uit Goes meteen hun koffers om voor drie maan den naar Portugal te vertrek ken. Het begon in de jaren zeventig met een caravan. Later huurden ze een bungalow en uiteindelijk kochten ze een eigen huis in Serra do Calvo, een doipje met circa 250 inwoners. Het paar heeft Portugal in zijn hart geslo ten. "Alles is er mooi, de natuur, de mensen, de dorpjes en ste den", vertelt Henk. "Het is zo prachtig als je er aankomt", vult Ine aan. "Dan zie je beneden in het glooiende land het dorpje met op de achtergrond de At lantische Oceaan. Net een mi niatuurlandschapje." De omge ving kent net als Zeeland veel fruitteelt en akkerbouw. De straten van het dorpje zijn zo smal dat sommige vrachtauto's de huizen raken. Een winkel is er niet en het stinkt als de buur man met zijn schaapskudde door het dorp loopt. Ine en Henk nemen het voor lief. Na Nieuwjaar vertrekken ze. Ine:. "In januari is het hier zo triest buiten. In Portugal is het weer ongeveer hetzelfde, maar het voorjaar begint er veel eerder." DE VLIJT RUIMT OP vanaf volop keus 90 x 200 620,- vrijstaand model 180 x 200 inclusief 2 bijpassende matrassen 21 cm dik anti-allergisch/ 90 x 200 90x200 1 1 1 1 www.slaapvoorlichters.nl

de Faam | 2006 | | pagina 19