Wil jij uitblinken als thuishulp En wat wil jij? Ned Zorg Schoonmakers m/v Storemanager Thuishulp A dé Weekkrant De Faam Powered by JobTrack.nl (30 uur per week) Complexbeveiliger Vedior Woensdag 13 december 2006 - Pagina 57 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmarkt xaHP* 1 Wij zijn in jouw regio een professionele organisatie voor flexibele kraam- en thuiszorg. Onze passie is het verlenen van de juiste zorg aan iedere cliënt, wat daar ook voor nodig is. Dat maken we waar met een organisatie die veel aandacht besteedt aan begeleiding en ontwikkeling van onze mensen. Duidelijke communicatie, goede planning (met veel inspraak) en gemotiveerde medewerkers zorgen voor dankbare cliënten. Met afwisselend werk op de tijden die je zelf wilt, kun je als professionele Thuishulp bij ons altijd uitblinken. Binnenkort ook gevestigd aan de Wijngaardstraat 30,4461 DC Goes Info? www.nedzorg.nl of (0181) 65 28 60 Zeeuwse Muziekschool V& Ze&tAMJbes pre&&wte&rt: W.AMoycvrt Eetv vyvu^üoaab verhcuü Madrigaalkoor o.l.v. Anne Marijke de Jong Strijkersensemble o.l.v. Rien Hillebrand Flautando Brioso o.l.v. Angélique van Gool-Linders Petra Flipse viool/altviool Klarinettrio Pianisten Vrijdag 15 december 2006 Maartenskerk Kerkweg 5 Wemeldinge Aanvang: 20.00 uur Toegang: 3,50 Promiss is een succesvolle modeketen met 60 filialen. Promiss richt zich op de vrouw die met smaak en oog voor kwaliteit haar collectie samenstelt. Promiss werkt met een eigentijdse en steeds wisselende collectie en is de klant zo persoonlijk mogelijk van dienst. Promiss is onderdeel van de Etam-Groep die in Nederland één van de grootste aanbieders van damesmode is. Voor ons filiaal in Middelburg hebben wij de volgende vacature: Je bent verantwoordelijk voor je eigen filiaal. Dit betekent dat je direct leiding geeft aan een team met verkoopmedewerksters en zelf ook enthousiast meewerkt. Je bent verantwoordelijk voor o.a. het behalen van de omzet, de uitstraling van de winkel, de presentatie van de goederen volgens richtlijnen, de uitvoering van het personeelsbeleid, de begeleiding en ontwikkeling van de medewerkers en bovenal voor tevreden klanten. Tot de taken behoren ook de planning van de werkzaamheden van het filiaal en de administratie. Bij binnenkomst zul je een opleidingstraject gaan volgen voor een periode van ongeveer 3 maanden. Je hebt een opleiding op MBO/HBO-niveau. Bij voorkeur heb je een Detex- certificaat en enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Je bent collegiaal, klantvriendelijk en flexibel ingesteld. Natuurlijk heb je een commerciële instelling, gevoel voor service, organisatietalent en leidinggevende capaciteiten. Je denkt actief mee en je bent een goede gastvrouw. Wanneer je jezelf herkent in bovenstaand profiel en toe bent aan een nieuwe uitdaging, vragen wij jou een kort en bondig curriculum vitae, voorzien van je motivatie te sturen aan Promiss B.V., t.a.v. Dorien Kramer (afdeling HRM), Postbus 831, 2700 AV ZOETERMEER of stuur een e-mail naar hrm@promiss.nl (www.promiss.nl). promss Praat 'ns met een Vedior Consulent of kijk op enwatwiljij.nl Hoe combineer je werken en vrije tijd? Wat is belangrijk in het leven? Wat zijn je idealen en wensen? Wil je een flitsende car rière of gewoon zorgeloos lekker verdienen? Wij willen graag weten wat jij wilt. Je kunt nu aan de slag als: Een uitdagende baan? Zeker! Door de mensen die je begeleidt, je collega's en doordat je soms razendsnel moet reageren op risico's. Dat vraagt om bijzondere kwaliteiten. Een complexbev eiliger staat ergens voor. Is dat wat je zoekt in een baan? Wil jé graag kunnen signaleren, controleren, registreren en handelend optreden bij conflictsituaties? En zo bijdragen aan de veiligheid in en rondom gerechtelijke inrichtingen? Reageer dan snel! Ook bij jou in de regio kun je aan de slag. Wat vragen we van je? Je beschikt over VMBO-werk- en denkni veau en bent een enthousiaste persoonlijkheid. Je staat zowel verbaal als non-verbaal sterk in je schoenen en bent stressbe stendig. Verder is het belangrijk dat je nooit in aanraking bent geweest met politie of justitie, in teamverband kunt werken, geen bezwaar hebt tegen wisselende diensten en bereid bent tot het volgen van een beroepsopleiding. Wat krijg je? De aanstelling direct bij onze opdrachtgever is in eerste instantie voor één jaar. Je werkt volgens flexibele roosterdiensten, waarbij je zelf medezeggenschap hebt over de invulling van je eigen rooster. Naast een prima basissalaris, krijg je onder andere onregelmatigheidstoeslagen, een pen sioenregeling en een eindejaarsuitkering. Iets voor jou? Kom dan snel langs bij Vedior, bel ons op 0900-0275 (lokaal tarief) of kijk op www.vedior.nl voor meer informatie. Publieke Sector The Better Match ISS Facility Services maakt deel uit van de ISS-groep, een internatio naal concern voor schoon maak en facilitaire diensten. In Nederland is ISS markt leider en heeft zij ruim 21.000 medewerkers in dienst. Naast het dagelijks schoonmaakon derhoud verleent ISS ook spe cialistische diensten aan zeer specifieke marktsegmenten. Het is de ambitie van ISS om een pakket van geïntegreerde facili taire diensten aan te bieden. ISS Cleaning Services is toon aangevend in het dagelijk se schoonmaakonderhoud. Door heel Nederland zorgen de medewerkers van ISS Cleaning Services voor een schone werkomgeving in bijvoorbeeld instellingen, kantoren en scholen. Voor een locatie in Nieuwdorp zijn wij op zoek naar: Parttime, 15 tot 20 uur per week ijden van ma t/m vrij, tussen 08.00 uur en 13.00 uur Het werk: Zelfstandig uitvoererTvaq algemene schoonmaakwerkzaamheden Zorgdragen voor hetjuistetjebruik van middelen en materialen Wij zoeken: Flexibele medewerkers die van aanpakkèi^weten Mensen die zelfstandig kunnen en willen wetken Medewerkers die weten dat goed schoonmakenTtjet vanzelf gaat Mensen in het bezit van een rijbewijs Wij zorgen voor: Werkkleding Instructie en begeleiding Scholings- en doorgroeimogelijkheden Geïnteresseerd? Stuur een brief naar ISS Cleaning Services, t.a,v. Mark Steinbusch, of mail naar mark.steinbusch@nl.issworld.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CLEANING SERVICES

de Faam | 2006 | | pagina 59