WjP Met wat verstoring en vertraging ko men uw verlangens uit. Dit kan echter botsen met ander Gegrilde kreeft DE PRIJZEN VAN 2006, levering in 2007 of zelfs 2008! OP ALLE LAMINAAT I MASSIEVE VLOEREN as» bmh .Stitidert lUXtSIR nu €29,95 §8E Weegschaal voor €39,95v,. Horoscoop IWIniiPiiPIEW E W liwEalEIH Totaal normaal €10.528 IUU €7.500 Buitenspa Normaal €6.228 Complete badkamer Normaal €4.300 KEUKENS TEGELS "jlCTIS Vloertegels bM in o Jati-van "MBM! Ram Mensen die uw gedrag kennen probe ren u steeds te slim af te zijn. Anticiperen is uw codewoord. Zoals altijd zijn er meerdere we gen die naar Rome leiden. En stap eens af op de grote onbekende. Die persoon kan uw dro men verwezenlijken. Stier Hoge eisen stellen aan uw eigen presta ties is een verstandige keuze. In hoeverre an deren aan uw verwachtingen kunnen voldoen is de vraag. Beoordeel de wereld om u heen evenwichtig. Tweelingen Orde en chaos staan op gespannen voet met elkaar. Kies wat u wilt, want anders ontwikkelt uw wereld zich in een ongewenste richting. Tem het rupsje-nooit-genoeg in u en geniet van huidig bezit. Kreeft Als het even niet gaat zoals u dat wilt, is er geen reden tot paniek. Tegenslagen treffen een ieder. Het maakt de successen des te zoe ter. Nog even en uw zoetste smaak zal boven drijven. De smaak van eeuwige roem. Leeuw Uw onafhankelijkheid wordt in twijfel getrokken. Overleg bewijzen en zorg voor vol doende argumenten. Dat loodst u door de zware storm. Aanvankelijke onvriendelijkheid mondt uit in lange vriendschap. Zeker het af wachten waard. Maagd mans belangen. Kien uw route zorgvuldig uit en denk na over de gevolgen. De formele ma nier biedt deze keer wellicht geen uitweg. Schorpioen Competitie op uw werk is nadelig voor collega's. U leeft er echter door op. Niets lijkt u te kunnen stoppen. Maar niet iedere promotie is vooruitgang. Toewijding en plezier blijven het belangrijkst. Een ruk aan de noodrem kan u goed uitkomen. £Jy Boogschutter Het leven nemen zoals het komt is een keuze. Met iets meer brutaliteit en wat goede wil, neemt u het heft wellicht meer in eigen handen. Dat kan zo nu en dan absoluut geen kwaad en geeft zeker meer levensvreugde. Steenbok U deinst nergens voor terug en dat is af en toe lastig. Zeker met al die verleidingen om u heen. Wees selectief en weet wat u wilt. Dan raakt u minder vaak uit koers. Wraakgevoelens koesteren legt u louter windeieren. Waterman Denken dat u genoeg aandacht schenkt aan uw naaste omgeving is één. Handelen is twee. Open staan voor alternatieven en mys tieke gedachtes werken preventief voor u. Be zoek vergeten familieleden, wellicht wacht u er een verrassing. Vissen Een hele nieuwe wereld ligt aan uw voeten. Geniet met volle teugen, en met mate. Het geluk is op uw hand, maar na tuurlijk niet tot in oneindigheid. Bovendien kan een kleine fout deze week grote gevolgen hebben voor uw omgeving. Ingepakt worden past bij de tijd van het jaar, maar is gevaarlijk als het uw persoon betreft. Laat rationaliteit het roer overnemen, voor dat uw huishouding uit de bocht vliegt. Die nare ervaring van laatst speelt ook weer op. Dat vergt een gedegen voorbereiding. Woensdag 13 december 2006 - Pagina 56 De kreeft (in ons land voornamelijk de Ameri kaanse of Canadese kreeft, de Europese versie be staat ook, maar die is peperduur, want zeldzaam) heeft een groot nadeel: het dier is uitermate lek ker namelijk. Maar dat lekkere wordt bereikt op een manier waar vaak met een schuin oog naar gekeken wordt. Het dier wordt namelijk levend te water gelaten. Volgens ingewijden is de kreeft dood zodra die ondergedompeld is, zodat na vier minuten het culinaire aspect aan de orde komt. Als de kreeft in kokend water wordt gebracht is het mogelijk dat deze gillende geluiden produ ceert. Dit is echter lucht die door de hitte uitzet en ontsnapt uit het pantser, en heeft dus niets met schreeuwen te maken. Een ander misverstand is dat kreeften rood zijn, vrijwel alle soorten zijn bruin of groen tot blauwachtig of zwart. Een kreeft krijgt pas na het koken de rode kleur. Dit komt omdat door het koken het rode pigment asthaxanthine vrijkomt. En nu naar het echte werk: neem een levende kreeft. Kook die in water gedurende vijf minuten. Misschien even wat slikken als het de eerste keer is, maar alla. Laat de gekookte kreeft afkoelen, leg het dier op de rug en klief het in de lengte met een goed mes in twee delen. Leg een paar klontjes bo ter in beide helften en gril ze gedurende een paar minuten onder een goed hete grill. Vooral niet te lang anders wordt het vlees taai. Serveren met een paar plukjes peterselie, zelfgemaakte mayo naise en frites. Voor het mooie kunnen er nog wat gefruite champignons op gelegd worden. Anneke Kaiser KOPEN VOOR voor in de tuin een 6 persoor» spa bad afmetingen: 208x208x91cm 12 jeU 1 pomp 1 ozonnator met Mazzi injector Full foam met ABS bodem Ourawood ombouw ind. cover Whirlpool, badafvoer, badmengkraan en garnituur, douchebak, glijstangset en douchethermostaat. Badmeubel met mengkraan en syfon, wanddoset, inbouwreservoir, drukplaat en zitting 20m2 wandtegels 5m2 vloertegels 20% KORTING Hoekkeuken in hoogglans houikleui {meetdet» kleuren mogelijk) Voorzien van: Inductie-kookplaat. vaatwasser, loe&ast, oven. en srhouwkap (allen 8osch) Multiple* werk blad en eenhendel mengkraan. Voorzien van mooie klepkasten met ingebouwde verlichting. van €17.225 Hoekkeuken i voorzien van; Nostalgische kookplaat en oven. tustieke «houw, vaatwasser, koehrtieteomblnatie, porceletnen spoelbak kunststol werkblad en rustieke kraan. van €13.675 Vloertegels mê u, tiw u van €53,00 Eigen import dus de meeste keus tegen de voordeligste prijs! Gewoon goed in keukens, badkamers tegels Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, Di t/m Do 9.30-17.30 uur Vrijdagavond koopavond 9.30-21.00 uur Za 9.30-17.00 uur •Artikel- en prijswijzigingen voorbehouden. 'Deze aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 23-12- 2006.

de Faam | 2006 | | pagina 58