VAN DE INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG VEERE Woensdag 13 december 2006 - Pagina 54 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het toekennen van de naam Krooneveldweg aan een nog aan te leggen verbindingsweg tussen de N57 en ae Veerseweg. De besluiten met tekeningen liggen voor iedereen ter inzage in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel-" burg, Postbus 6000, 4340 LA Middel burg. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de voor zieningenrechter bij de rechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot bet verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw ver zoek te richten aan de voorzieningen- rechter, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 138 voor natuurlijke personen en 276 voor andere dan natuurlijke personen. ONTHEFFING SLUITINGSUUR HORECABEDRIJVEN BINNEN STAD Dfe maal kerstviering op grond van artikel van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg burgemeester van Middelburg ikt bekend dat hij in verband met de erstviering 2.3.1.5, lid Plaatselijke Verordening 1997 (APV) heeft besloten voor de Kerstnacht van zondag 24 december op maandag 25 december 2006 voor alle horecabedrijven in de binnenstad van Middelburg (het gebied gelegen binnen de vesten) een collectieve ont heffing van het sluitingsuur te verlenen tot 04.00 uur. Aan deze ontheffing is de voorwaarde gekoppeld dat na 02.00 uur 's nachts er geen klanten meer worden toegelaten. Deze ontheffing geldt echter niet voor de zogenaamde paracommerciële horecabedrijven (instellingen die op enigerlei wijze worden gesubsidieerd en buiten hun doelstelling om horeca- diensten verlenen aan het publiek, zoals sportkantines, dorpshuizen, sociaal-cul turele instellingen e.d.). VERKEERSMAATREGELEN Om op korte termijn de verkeersveilig heid op en nabij de Stationsbrug te ver hogen maken burgemeester en wethou ders van Middelburg de volgende ver keersmaatregelen bekend. 1Verkeermaatregelen op de Kanaal- weg ter hoogte van de Stationsbrug a. Het wijzigingen van de voorrang op het kruispunt Kanaalweg Stations brug zodanig dat het verkeer op de Stationsbrug voorrang moet verlenen aan het verkeer op de Kanaalweg. b. Het aanbrengen van een met ver keerslichten geregelde oversteek voor fietsers op de Kanaalweg tussen de kruispunten met de Stationsbrug en het busstation. 2. Verkeersmaatregelen op de Stations brug a. Het gesloten verklaren van de Stationsbrug voor landbouwvoertuigen en voertuigen zwaarder dan 3,5 ton, uitgezonderd lijnbussen. b. Het verwijderen van de fietssug- gestiestroken op de Stationsbrug, het in roodasfalt uitvoeren van de rijbaan op de brug en het handhaven van de doorgetrokken asstreep. c. Het aanbrengen van een doorgetrok ken witte ribbeTstreep aan weerszijden van de rijbaan teneinde de fietsers te ontmoedigen dicht langs de opstaande rand van net voetpad te fietsen. 3. Verkeersmaatregelen op het kruis punt Stationsbrug /Loskade Stations straat Blauwedijk a. Het aanbrengen van een verkeersre gelinstallatie die 24 uur per etmaal in Bedrijf is. b. Het opheffen van de uitzondering voor fietsers op de verplichte rijrichting rechtdoor en rechtsaf op de Stationsbrug bij de aansluiting met de Loskade, in de richting van de Stationsstraat en de Loskade. c. Het instellen van een verplichte rij richting rechtdoor en rechtsaf op de Stationsstraat in de richting van de Stationsbrug en Blauwedijk. d. Het instellen van een verplichte rij richting linksaf en rechtdoor voor land bouwvoertuigen, vrachtauto's en bus sen, uitgezonderd lijnbussen, op de Blauwedijk bij de aansluiting met de Stationsstraat, in de richting van de Stationsstraat en de Loskade. e. Het instellen van een verplichte rij richting rechtdoor voor landbouwvoer tuigen, vrachtauto's en bussen, uitge zonderd lijnbussen, op de Loskade bij de aansluiting met de Stationsstraat, in de richting van de Blauwedijk. f. Het verwijderen van de uitritconstruc tie op de Loskade bij de aansluiting met de Stationsstraat, en hiervoor in de plaats op de Loskade een bord B6 (ver leen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg) te plaatsen in combina tie met haaientanden op het wegdek. g. Het aanbrengen van een voetgan gersoversteekplaats (zebrapad) op de Loskade parallel aan de Stationsstraat. 4. Verkeersmaatregelen op de Blauwe dijk a. Het aanbrengen van fietsstroken met doorgetrokken streep aan weerskanten de Blauwedijk. b. Het aanpassen van de vormgeving van het kruispunt Blauwedijk Kousteensedijk (aanbrengen verdrij- vingvlak). Hierbij wordt het voorsorteer- vak naar de Kousteensedijk opgeheven, en wordt er een kruis op het kruisings- vlak aangebracht. 5. Verkeersmaatregelen op de Schroe- weg a. Het opheffen van de busstrook op de Schroewea en deze rijstrook toeganke lijk te maken voor gemotoriseerd ver keer. b. Het beweawijzeren/informeren van keermogelijkneden voor (vracht)verkeer ter hoogte van de VRI Veldzigt. Dit besluit ligt ter inzage in het stads kantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen dit besluit kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag vol gende op die van de bekendmaking van dit besluit bij burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijl de spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 138 voor natuurlijke personen en 276 voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Billie Holidayslraat 12: plaatsen ber- ging. Jacob Catsstraat 12: veranderen werkplaats tot woning. Laan van London 5: bouw woning. Mezenhof 1 t/m 23 en Mezennof 30: plaatsen carport. Nieuwstraat 45 47/Bierkaai 1: wijzigen gevel (plaatsen deur) en schilderen pand. Noordweg 300: uitbreiden woning en bouw schuur. Singel te Arnemuiden: legaliseren hekwerk rond speelplaats. Sint Jorisstraat/Koepoordaan: legali seren hekwerk rond speelplaats. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen qeen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Bellinkstraat 6: slopen asbesthou dend plafond (4-12). Bessie Smitbstraat 1plaatsen gara ge (5-12). Bluesroute 28: wijziging op eerder verleende bouwvergunning d.d. 20 januari 2006 voor de bouw van een garage/berging (5-12). Bluesroute 101,103,105,107,109, 111,113,115,117,119,121,123, 125 en 127: bouw 14 woningen (4- 12). de Meylaan 6: vergroten woning (1 - 12). Herengracht 96: uitbreiden garage (4-12). Jazzroute 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 33, 35, 37, 38, 40 en 42: bouw 13 woningen (4-12). Lange Delft 32-36: aanbrengen installatie-units t.b.v. winkelruimte (3 airco's 2 dakventilatoren) (6-12). Lange Noordstraat 4: veranderen reclame (1-12). Mannezeeusche Watergang: sloop brug (6-12). Molenwater 49: vernieuwen houten balkonhek (5-12). Muddy Watersstraat 2: bouw garage (4-12). Nieuwstraat 16: vervangen 3 draai ramen en herstellen 3 stijlen van deur kozijnen in achtergevel (5-12). Noordweg 115: wijziging op eerder verleende bouwvergunning d.d. 30 oktober 2006 voor het bouwen van een loods (1 -12). Segeerssingel 10: aanbrengen logo (412)* Verwerijstraat 5IA: voldoet aan brandveiligheidsvoorschriften (4-12). van Kleffenslaan 157: bouw berging (4-12). Voltaweg 27: bouw bedrijfspand (4- 12). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg. Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter Bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is grif fierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestem mingsplan en Bouwvergunning is ver leend: Vlissingsesingel woning. k< 44: uitbreiden De vergunning ligt' gedurende zes weken, van 15 december 2006 tot en met 25 januari 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouw plan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesfuit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg. Postbus 6000, 4330 IA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende deze periode een zelfde reait van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het Bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. De volgende monumentenvergunning is verleend: Vlasmarkt 11maken dakterras. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 15 december 2006 tot en met 25 januari 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden jeen zienswijze te hebben ingediend) ;an tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroep schrift heeft ingediend en tevens van mening is dat ae betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzieningen- i i I li i I i li rechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Sint Janstraat 58: verlenen van ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het aan brengen van isolatieglas in ramen en een deur en het schuifbaar maken van ramen; Schorerstraat 20 te Arnemuiden: ver lenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uit breiden van de woning. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 15 decem ber 2006 tot en met 25 januari 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Rouaansekaai 25: storten betonvloer in de kelder. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27. Sint Janstraat 58: isoleren kapcon structie, vernieuwen goot aan de achterzijde, plaatsen 2 dakramen. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent de ontwerpbe sluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 IA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekst pagina 830. VERLEENDE VRIJSTELLING De volgende vrijstelling is verleend; (tus sen haakjes staat de datum van verzen ding.) Koudekerke - vergroten agrarisch bouwblok Breeweg 21,(4-12-2006) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken tegen de verleende vrijstelling. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening.) U kunt de stuk ken inzien op het gemeentehuis te Domburg. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Aagtekerfee - het bouwen van een woning met garage 't Baantje; - het bouwen van een vrijstaande woning hoek Pekelingseweg Rijsoord- selaan; - het bouwen van een vrijstaande woning hoek Pekelingseweg Rijsoord- selaan; Domburg - het veranderen van kozijnen en kap wijzigen 't Groentje 1-3;(le fase) Gapinge - het vernieuwen van een schuur Dorpsstraat 13; Koudekerke - het vergroten van een woning Strandweg 9; - het oprichten van een toiletunit Vlissingsestraat 3; - het bouwen van 5 hotelappartemen ten Vlissingsestraat 3; - het gedeeltelijk slopen van een voor malige veestal Vlissingsestraat 3; Oostkapelle - 'het vergroten van een boerderij Belspad 2; - het slopen van een asbest golfplaten dak Oosterpark 96; Vrouwenpolder - het vergroten van een recreatiewoning Hesselberashoofd 7; - het tijdelijk plaatsen van een kitesurf- clubhuis Strand; Westkapelle - het vergroten van een woning en plaatsen van een carport Kon. Julianastraat 30; Lees verder op pagina 55.

de Faam | 2006 | | pagina 56