Win 1 van de 25 Chat VoIP Packs! Gouden Loekie Van Jan Smit tot Borat Vriendendienst One hundred and eighty! 30 weken Veronica Magazine voor slechts 12,50 REAGEER SNEL! Bel 0900-8115 of ga na naar www.veronicamagazfne.nl/korting Het jaar is bijna afgelopen, dus is het hoog tijd voor wat leuke lijstjes. RTL 4's Top 10-koning Peter van der Vorst zet de meest bespro ken personen van 2006 j nog een keer in de spot lights. Dat gaat van de verliefde troetelzanger Jan Smit tot de welbesnorde 'Kazachstaanse' re- porter Borat. En van 'ijzeren' Rita Ver donk tot afvalgoeroe Sonja Bakker (foto). Dat kan niet anders dan leuk worden. De 10 meest bespro ken personen van 2006, donderdag 21 december 21.30 uur, RTL 4 v Aue genoemde uitzenddata en -tudstippen zun onder voorbehoud van wijzigingen Cameron Diaz is binnenkort te bewonderen in de kerstzwijme- laar The Holiday. Alle reden om de vriendin van Justin Timber- lake naar haar eigen liefdesle ven te vragen en te informeren hoe zij Kerstmis viert. .„Ook ik heb best dramatische liefdes gehad. Sommige waren e»g heftig, echte 'energysuckers'. Maar als het uit was, maakte ik er nooit zo'n drama van. Ik probeerde zo snel mogelijk mijn leventje weer op te pak ken en plezier te maken. Zoals ik nu ook met Justin plezier maak. Kerstmis vier ik met hem en vrienden en familie. Heerlijk twee weken met el kaar optrekken en lekker ko ken. Ik ben gek op koken." The Holiday is vanaf donderdag 14 december in de bioscoop te zien. Check voor de biosagen- da www.veronicamagazine.nl Natuurlijk was Marco Borsa- to het muzikale middelpunt van het vierde Friends voor Warchild concert |ff dat twee maanden gele den in Ahoy' gehouden werd. Maar hij kreeg bij de spetteren de show ook hulp van z'n vrien den uit het vak. Samen met Ali B zong hij Wat zou je doen? en met Di-rect rockte Borsa- to de The Police-klassie- ker Message in a Bottle s naar een nieuw hoog- J tepunt. Friends voor War Child concert, woensdag 20 december 20.30 uur, RTL 4 De belangrijkste reclameprijs is de Gouden Loekie, want die wordt door het publiek gekozen. Wat vonden wij als Nederlanders de beste tv-commercial van 2006? Het bluffen van Holland Casino? De paragnosten-filmpjes van Pe- arie? Of toch een van de vrolijke avonturen van Rachid zijn baas in de Albert Heijn? Gouden Loekie, vrijdag 22 december 20.30 uur, Neder land 120.30 Woensdag 13 december 2006 - Pagina 52 Darten is razendsnel op weg om ook in Nederland een hele grote sport te worden. Dat gaat alleen maar sneller wanneer onze eigen Raymond van Barneveld de hege monie van Phil Taylor weet te doorbreken. 'The Power' stond in alle dertien finales van het wereldkampioen schap van dartbond PDC, slechts twee keer moest hij ge noegen nemen met minder dan de hoofdprijs. Barney doet dit jaar voor het eerst mee met het PDC-kampioen- schap, met maar één doel voor ogen: 'The Power' op de knieën brengen. Darts PDC Puurfleet, maandag 18 december 23.45 uur, SBS6 Maak kans op een Trust chatpakket met 1.3 megapixel webcam en headset met microfoon om te chatten. Met een voice-over-IP programma bel je gratis via internet! Ga naar www.veronicamagazine.nl/weekkrant, laat je gegevens achter en Lees meer in Veronica Magazine! Het leukste en grootste enter- 64% korting tainment magazine van Neder- land. Elke week alles over op de film, muziek, games, lifestyle en natuurlijk het meest over- Winkelpnjs Zlchteiijke film- en programma overzicht! Neem nu een super voordelig abonnement en ontvang Veronica Magazine 30 weken voor slechts €12,50! Lokaal tarief: ma t/m vrij 18-22 uur, za 10-16 uur Vraag naar de voorwaarden.

de Faam | 2006 | | pagina 54