BÊxm Awmm ï!i i I fü K ff H F ijn in Vlissingen dukaten waard! k w efonteyne.info EJ AARSACTIE MET VEEL PRACHTIGE PRIJZEN Hoe meer dukaten, Hoe meer kans nrAWHiwmiPe Faam Inzamelpunt Podium Van 27 november tot 5 januari ontvai u In Vlissingen voor iedere C 5,00 aan bestedingen een gratis dukaat met een afbeelding van Michiel de Ruyter. Plak de dukaten op een spaarkaart. Iedere volle spaarkaart met 20 dukaten is een lot. De spaarkaarten zijn vanaf 27 november te verkrijgen bij alle deelnemende zakeh. De deelnemende winkeliers en horecazaken aan de actie zijn herkenbaar aan de dukaten-deurposter. Volle spaarkaarten kunnen ingeleverd worden bij het St. Jacobscafé op de Oude Markt en Primera op het Scheldeplein. Onder de deelnemers worden drie kado-boxen verloot, elk met een waarde van min. 500,00. Een van de boxen bevat tévens de hoofdprijs: een volledig verzorgd lang weekend voor 2 personen in de sneeuw. De prijswinnaars worden 6 januari bekend gemaakt. - win één van de drie kado-boxen - min. waarde kado-box 500,00 - één van de winnaars maakt tevens kans op een volledig verzorgd weekend in de sneeuw nisatie Najaarsactie: St. Fonteyne Activiteiten i.s.m. Winkeliersvereniging Vlissingen en koninklijke Horeca Nederland afdeling Vlissingen Woensdag 13 december 2006 - Pagina 40 Postbode voor het goede doel DOOR INEKE VAN WALLENBURG GRIJPSKERKE - Tientallen jongeren van de jeugdver enigingen 16 van de Wal- cherse gereformeerde ge meenten gaan in de week voor Kerstmis als postbode op stap om kerstkaarten te bezorgen voor het goede doel. Zij voeren actie om verschillende gaarkeukens te ondersteunen in Oekraï ne en Moldavië. De aller armsten kunnen daar te recht voor een warme maaltijd en brood. Ze wor den er ook in contact ge bracht met de Bijbel. "Als we vier kerstkaarten bezor gen, kunnen we iemand van een warme maaltijd voorzien. We vinden dit een actie met een heel hoog rendement", zegt Theo Dekker, een van de coör dinatoren van de actie. "We vinden het ook een actie die goed past in deze tijd van het jaar. Want hier in het Wes ten zitten we allemaal achter een zeer goed gevulde dinerta- De kerstpost wordt op heel Walcheren in de week voor kerst bezorgd door jongeren van de gereformeerde ge meenten. De volledige op brengst gaat naar het goede doel. Kaarten kunnen tot en met 18 december afgegeven worden op 30 inzamelpun ten verspreid over Walche ren. De kosten zijn 25 cent per kaart. Vorig jaar werden er 10.000 kaarten bezorgd. Wilt u ook meedoen dan kunt u mailen naar Theo Dekker voor informatie over de inzamelpunten theo@oliehandeldekker.nl. fel, terwijl ze daar echt honger 'hebben. Dan is het toch zeker mooi als je daar iets aan kunt doen." De kerstpostactie is enkele jaren geleden op kleine schaal begon nen in Aagtekerke. Ieder jaar werd de succesvolle actie wat groter en dit jaar wordt zelfs heel Walcheren bereikt. DONDERDAG Vlissingen, Arsenaaltheater, Ernst van der Pasch, caba ret, 20.15 u Middelburg, Nieuwe Kerk, Grootkoor Zeeland, kerstconcert, 20 u VRIJDAG Heinkenszand, De Stenge, Margriet Eshuijs, concert, 20 u Nw.- en St. Jóosland, De Wegwijzer, Orlando Mino, concert, Zuid-Amerikaans, 20.30 u Kamperland, De Ark, Noord-Bevelandse ko ren, kerstconcert, 19.30 u Vlissingen, Arsenaaltheater, Heimatkapelle Die Darmstadter Hübsch, kerst concert, 20.15 u Vlissingen, Ter Reede, Accordeonver. Concertina en Het Zeeuws Orkest, kerstconcert, 19.30- 21 u Vlissingen, Vestzak99, De Zeeuwse Komedie, to neel, 20.15 u Kruiningen, Johanneskerk, Mandoline orkest Excelsior, kerstcon cert, 20 u ZATERDAG Goes, Grote Kerk, div. koren, kerstconcert, 19 u Middel burg, 't Spiegeltheater, Theatergroep Duinart, to neel, 20 u Goes, 't Beest, Appaman, rap, 21 u Mid delburg, Drvkkery, Brasserie, Het Middelburgs Mannen koor, 15-16.30 u Middel burg, Gasthuiskerk, Gospel koor Glorify, kerstconcert, 14-16 u Nw.- en St. Joos- land, De Wegwijzer, AlexAg- new, cabaret, 20.30 u Ril land, Luctor et Emergo, Er nesto Marcelino, Wilfried Finkers, cabaret, 20 u Mid delburg, Koorkerk, Middel burgs Kamerkoor, kerstcon cert, 16 u Goes, De Mythe, Light of the World, muzikaal kerstverhaal, 20 u x Mil v:V Wimwm foto lex de meester

de Faam | 2006 | | pagina 42