Kerstgeheimen Laat maar Kleurrijke kerstmuziek SUS takken dé Weekkrant De Faam Woensdag 13 december 2006 - Pagina 27 Ben je ie- |||jSS155 mand die alles al heeft of aan het sparen is voor iets groots en is jouw kerst geslaagd als je geld onder de boom vindt? Dan loop je wel meteen een risico, want tijdens de feest dagen kun je dat geld niet bij de bank storten. Gelukkig zijn er slimme m manieren bedacht om kost baarheden zo goed mo gelijk te ver bergen voor het oog van ongewenste be zoekers. Wat te denken van een opbergruimte in een bloempot? Je zet er een kerstster bovenop en nie mand die daar jouw cadeau vermoed. Maar je kunt ook kiezen voor een 'kluisje' in een cd hoesje of boek. We hebben deze geheime op bergplaatsen nog niet in de Nederlandse winkels kunnen bespeuren, dus je zult er voor naar Australië moeten. Dank zij internet is dat tegen woordig een reisje van niets. Meer informatie wordt gegeven op de site www.latestbuy.com.au Je weet het niet, je weet het niet. De kans op een witte kerst lijkt, met de bij na lenteachtige temperaturen, een ver- van-onze-bed-show, maar het klimaat is zo van slag, dat het ook zomaar "kan gebeuren dat we te maken krijgen met een massa sneeuw. En dan is het scheppen geblazen om nog een beetje de deur uit te kunnen. In Noord-Amerika, waar het in sommi ge staten 's winters behoorlijk kan spo ken, is deze bijzondere sneeuwruimer ontwikkeld en hij kreeg niet voor niets de Time Magazine Award voor beste uitvinding van 2006. De wielconstructie in deze sneeuw schuiver ontlast de rug en het sneeuw vrij maken van het tuinpad is daardoor geen inspanning meer. Kijk voor meer informatie op www.wo- vel.com. Voor een gegarandeerde witte kerst waren we vaak aangewezen op het verblijf in koudere buurlanden. In derdaad: waren. Want dit jaar kun je de sneeuw op commando laten dwarrelen. En misschien nog beter nieuws...je kunt die sneeuw ook nog eens recyclen. Het apparaat heet niet voor niets 'Recycling Snow Machine'. De werking is eenvoudig. Plaats de meegeleverde zak nep- sneeuw in de machine, zet 'm aan en het sneeuwen begint. Het sys teem is zo ontworpen dat de sneeuw dat inmiddels op de grond is gedwarreld ook weer z'n weg naar het apparaat weet te vinden, zodat de sneeuw kan blijven rouleren. De 'Recycling Snow Machine' kost rond de 200 Amerikaanse dollars en meer informatie is te vinden op www.smarthome.com. Geen kerst is echt kompleet zonder passende muziek en met deze bijzondere speaker wordt zelfs die muziek nog sfeervoller. Door je radio, MP3 of cd-spe- ler te koppelen aan deze vriendelijk la chende sneeuwpop, zal de sfeer in de ka mer onmiddellijk ver anderen. Want de sneeuwpop veran dert op het tempo van de muziek ook nog eens van kleur, dus het is een echte blikvanger. En ja, de speaker levert stereo ge luid. Meer informatie wordt verstrekt op http: shop.avon.com. tuurlijk over een testknop zodat je, na bevestiging kunt controle ren of alles inderdaad werkt. Aangezien de meeste lampen aan een wit of zwart snoer be vestigd zijn, is ook het Snapa- larm in zwart en wit verkrijg baar. Wil je liever toch het alarm aan het plafond? Ook dat kan. Meer info is te vinden op www.snapalarm.com. Tijdens zo'n traditioneel 'kaars- jesfeest' als kerst, is een goede rookmelder natuurlijk geen overbodige luxe. En inmiddels hoef je daar niet meer met schroeven aan de slag. De aan wezigheid van een hanglamp is wel een vereiste, want het Sna- palarm heeft een snoer nodig om zich eenvoudig om te laten klikken. Het alarm beschikt na- Nieuwjaar is een tijd van wensen. Het oude jaar wordt knallend afgesloten terwijl van het nieuwe jaar het beste wordt gehoopt. Om deze feestelijke avond nog feestelijker te maken, is er nu de Wenspijl. Waar vuurwerk naast heel erg mooi vaak ook als weggegooid geld gezien wordt, beschikt de Wenspijl over een gleuf waarin een hartenwens voor een familielid, vriend of jezelf kan worden gestopt. Terwijl de Wenspijl spectacu lair uit elkaar klapt in prachtige vuurs tralen, komt heel misschien jouw wens uit. Van elke verkochte pijl gaat één eu ro naar de Doe Een Wens Stichting. Kijk voor meer informatie over dit bij zondere vuurwerk op www.wenspijl.nl. Inmiddels kun je het niet zo gek bedenken, of het is USB geschikt ge maakt. En als je de kerst stemming niet aan je voorbij wilt laten gaan, kun je in ieder gewenste USB poort nu deze kerstboom aansluiten. En zo op het eer ste gezicht lijkt het misschien een boompje van niets, maar zodra de ze gadget wordt aangesloten, zorgt het fiber-optie lichteffect toch voor een bijzondere sfeer. De ruimte om je heen zal niet echt verlicht wor den, maar de kleine verlichte punt jes maken het verblijf achter de pc wel iets gezelliger. Het boompje is 25 centimeter hoog en meer infor matie is te vinden op de site www.usbgeek.com.

de Faam | 2006 | | pagina 27