VAN DE R dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE 1 l Woensdag 6 december 2006 - Pagina 34 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERHOGING HUURTARIEVEN Met ingang van 1 januari 2007 stij gen de huurtarieven van gemeente lijke panden. Deze verhoging is gebaseerd op de toename van het prijsindexcijfer voor de gezinscon sumptie over de afgelopen twaalf maanden, zoals bijgehouden wordt door het Centraal Bureau voor de Statistiek. Hierop aansluitend is besloten de tarieven voor de verhuur de panden met ingang van 1 januari met 1,25% te verhogen. Huurders van gemeentelijke panden krijgen schriftelijk bericht van de Gemeente Middelburg. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende ver keersmaatregelen bekend: De parkeerschijfzone met een maxi- mumparkeertijd van 2 uur op de sin gels wordt uitgebreid met het gedeel te van de Veerseweg tot en met huis nummer 31a. De maatregel geldt van maandag tot en met zaterdag, van 9.00 tot 18.00 uur. Dit wordt aange duid met borden E10 (parkeerschijf zone, maximaal 2 uur) en El 1 (einde parkeerschijfzone, maximaal 2 uur) met onderbord "ma t/ m za 9-18 h", en met de volgende blauwe strepen aan de onevenzijde: - langs de korte zijden van de drie haak se parkeervakken bij de krui sing met de Veersesingel; - langs de parkeervakken ter hoogte van de huisnummers 5 tot en met 7; - langs de rijbaan ter hoogte van de huisnummers 15 tot en met 31a. Bewoners van dit deel van de Veerseweg kunnen tegen betaling van de legeskosten ontheffing krijgen van deze maatregel, met dien ver stande dat maximaal twee ontheffin gen per adres verleend worden. Deze besluiten liggen ter inzage in het stadskantoor. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijg baar. Tegen deze besluiten kunnen belang- oenden binnen zes weken na rechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 138 euro voor natuur lijke personen en 276 euro voor andere dan natuurlijke personen. VERGADERSCHEMA WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE De Welstands- en Monumentencom missie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De (bouwjaanvraaen dienen uiterlijk de vrijdagmiddag voorafgaand aan de vergaderdatum te worden ingediend. Het vergaderschema 2007 ziet er als volgt uit: 4 en 18 januari, 1 en 15 februari, 1 15 en 29 maart, 1 2 en 26 april, 10 en 31 mei, 14 en 28 juni, 19 juli, 9 en 23 augustus, en 20 september; 4 en 18 oktober, 115 en 29 novem ber en 13 december. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Ampèreweg 30: bouw bedrijfshal. Duke Ellingtonstraat 47: plaatsen garage. Herengracht 96: uitbreiden gara- Lange Noordstraat 65: veranderen opslag/stallingloods. Nadorstweg 6D: bouw woning. Oostgat 30 te Arnemuiden: bouw berging. Seissingel 10-12: intern verbou wen. Stadsschuur 3: gedeeltelijk veran deren gymzaal fietsenstalling. Vlissingsestraat 19: vernieuwen aanbouw, wijzigen indeling woning en stuken voorgevel. Walcherseweg 200: bouw serre. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbafie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan- dag volgende op die van de bekend making ervan bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagte kening, een omschrijving van net besluit waartegen het bezwaar is ge richt en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend,kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen,indien onverwijlde spoed,gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht wor den aan de Voorzieningen den berging (24-11 Pottenbakkerssingel 2: veranderen gevelreclame (22-11 Prinsenlaan 54: bouw aanbouw (24-11). Rouaansekaai 39: vervangen tuin muur (27-11 Veerseweg 5 te Arnemuiden: slopen lanabouwschuur met asbest houdende onderdelen (27-11 vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Duke Ellingtonstraat 59: bouw vrij staande woning met garage (29- 11). Herculesweg 8: voldoet aan brand veiligheidsvoorschriften (22-11). Kuipers-Rietbergkwartier 8: uitbrei Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: Damplein 33: aanbrengen recla me. Nieuwstraat 40-42: aanbrengen dakbeschot en muurafdekkingen, vervangen 4 dakkapelramen. Vlasmarkt 1 1aanbrenqen uit hangbord. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 8 december tot en met 18 januari 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verwe ten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemoti veerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN IS INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke het onderstaand ontwerpbesluit binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: de Ruvterstraat 56: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruim telijke ordening voor het plaatsen van een carport en een erfafschei- ding. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 8 decem ber tot en met 18 januari 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Damplein 48: gedeeltelijk slopen scheidingswana en aanbrengen lexaanplaten achter de ramen in de voorgevel. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van de bestemmingsplannen 'Griffioen I' en 'Beschermd Stadsgezicht', ten behoeve van de realisatie van 48 appartementen met zorginfrastructuur en een recreatie ruimte op de voormalige locatie van de VMBO-school, dislocatie Olmen laan van de Christelijke Scholenge meenschap Walcheren aan de Olmenlaan. Het project is een onderdeel van de uitwerking van het strategisch project 'De Woon servicezone'. Het projectgebied is gelegen in de wijk Griffioen. Het plangebied ligt daarbij juist buiten de historische vestingwallen en wordt omsloten door de Olrnenlaan, de Jodengang en de Seisweg. Het te realiseren project is in strijd met de voorschriften van genoemde bestemmingsplannen. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken, waaronder de ruimtelijke onderbouwing en het defi nitief ontwerp, ligt gedurende zes weken, van 8 december tot en met 18 januari 2007 ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont- werp-besluit kenbaar maken bii het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake- ijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 25 of 67 55 37. voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van: het bestemmingsplan "Hofplein- Lange Delft" ten behoeve van Nieuwe Burg 39: verbouwen woning tot winkelpand met boven woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 27; het bestemmingsplan "Hooge Plaa'ten" ten behoeve van Lingestraat 45: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 54 20. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen geduren de zes weken, van 8 december tot en met 18 januari 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. VERLEENDE VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling hebben verleend van het bestemmingsplan 'Dauwen- daele' ten behoeve van de vestiging van een restaurant/lunchroom/bezorgdienst (pizzeria) in het pand Vrijlandstraat 67 (winkelcentrum Dauwendaele). Het vrijstellingsbesluit met de relevan te stukken ligt gedurende zes weken, van 8 december tot en met 18 januari 2007, ter inza ge bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden, mits zij omtrent het ontwerpbesluit een ziens wijze naar voren hebben gebracht, qevolge de bepalingen van de VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij inge Algemene wet bestuursrecht beroep instellen bij de Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van zowel een beroepschrift als een voorlopige voorziening is griffierecht verschul digd. Ki|k voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de pemeentelijke informatie pagina's in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekst pagina 830. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Oostkapelle - het vergroten van een woning en bouwen van een berging Noordweg 37 (art. 15 Wet RO) Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergun ning te verlenen door toepassing van genoemd artikel. In verband hiermee igt het ontwerp-vrijstellingsbesluit en de relevante stukken van 7 december 2006 t/m 17 januari 2007 ter inza ge. Gedurende de genoemde perio de- kunt u mondeling of schriftelijke een zienswijze tégen het bouwplan bij het college indienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Biggelkerke het vernieuwen van een berging/stu- dio Schuitvlotstraat 47; Domburg het veranderen van de indeling van 2 woningen.Nehalenniaweg 2-4; het bouwen van een woning Prinsepark 30; Kouaekerke het vergroten van een woning Dishoekseweg 10; het vergroten van een woning Breeweg 14;(le fase) Oostkapelle het vergroten van een berging/schuur Ambachtstraat 20; Serooskerke eg Vrouwenpoldi het veranderen van garage naar het veranderen van garage in slaap kamer De Meijstrtaat 6; Veere het gedeeltelijk slopen van een stal Kreekweg 9; het aanleggen van een parkeerter rein Kanaalweg WZ; npolder icfen badkamer Zoekweg 14; het plaatsen van opslagruimte Rijkebuurtweg 12; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke het vergroten van de garage en tuin kamer Noordhoek 2;(23-l 1 Domburg het slopen van een woning en gara ge Schuitvlotstraat 2;(23-l 1 net veranderen van een woning, larage en berging Zuiderparkl 5; "23-11 Gapinge het vernieuwen van een uitbouw Kreekweg 4,(23-11 Grijpskerke het plaatsen van een garage Noordstraat 20;(23-l 1 Koudekerke het veranderen van een woning/ schuur Middelburgsestraat 80,(23- 11) Oostkapelle het veranderen van gevels Domburgseweg 73,(23-11 het vergroten van een woning Oosterpark 1 3;(23-l 1 Serooskerke het bouwen van 5 bedrijfsunits De Zompe;(23-l 1 Westkapel Ie het wijzigen van de vergunning voor het bouwen van 25 woningen 't Hofje (Eva Besnoystraat 27,(23-11 het slopen van een loods Oude -Zandweg 20,(23-11 het vernieuwen van een loods Oude Zandweg 20,(27-11) Zoutelande het slopen van diverse opstallen Paulusweg 24,(23-11 Lees verder op pagina 35

de Faam | 2006 | | pagina 34