BioBeter, uw biologische winkel in Viissingenl| De Faam Spookrijder met slok op De sterkste Leuke vrouw Auto vernield, inzittenden ongedeerd Diefstal bromfiets World of Warcraft verslavend en isolerend bestaande uit onder andere Aman prana, Akwarius, Arkopharma, Billys Farm, de Rit, Dr. Hauschka, Ekoland, Glutafin, Lima, Molenaartje, Morgenstond, Nonkels, NatuFood, Nortier Paardenmelkerij, Provamel, Schar, Vetara, Waddenzuivel, Weleda en ZuiverZuivel. o Actie geldt enkel op 7, 8 en 9 december 2006. (geen tijd om naar de winkel te gaan? kijk eens op www.biobeter.nl) 10% KORTING ONLINE BOODSCHAPPEN DOE JE OP WWW.BIOBETER.NL 10%> KORTING Woensdag 6 december 2006 - Pagina 19 VLISSINGEN - In het Groe- newoud werd afgelopen zondagnacht een 34-jarige Vlissingse automobilist aan gehouden. De man reed, onder invloed van alcohol, tegen de rijrich ting in. Bij de komst van de politie reed de spookrijder achteruit tegen een paaltje aan. De Vlissinger had bijna drie- half keer de toegestane hoe veelheid alcohol gedronken. Hij moest zijn rijbewijs inle veren en kreeg een dagvaar ding uitgereikt. Angelo de Hilster achter zijn laptop. nieuw viert, dan zit ik achter mijn laptop en speel World of Warcraft. Lekker rustig. Die dagen heb ben voor mij niets speciaals. Als mensen mij uitnodigen ga ik er naar toe. Ik zal het zeker niet af zeggen. Er zijn weinig mensen die mij wagen. Hoewel er bij WoW duizenden deelnemers zijn, ken ik er enkele bij naam. Ik heb een speciaal programma waai- wij via een microfoon met elkaar- kunnen praten. De ga mers zitten overal in de wereld. Regelmatig hebben we telefo nisch contact. En volgende zo mer ga ik naar Engeland. Door het spel heb ik iemand leren kennen. Je kan World of War craft niet in je eentje spelen, het is juist een game om samen te doen. Soms ben ik het een avondje beu. Dan ga ik een an der spel doen. Motorrace bij voorbeeld." World of Warcraft gaat niet voor alles. Angelo de Hilster: "Als ik een leuke vrouw tegen kom, zal ik minder tijd aan het spel besteden. Ik zal beslist geen nee zeg gen tegen een relatie. Alleen heb ik die nu niet." AAGTEKERKE - In Aagteker- ke op de Prelaatweg vond in de nacht van zaterdag op zondag om 01.40 uur een eenzijdig ongeval plaats. Een 23-jarige automobiliste uit de gemeente Veere kwam uit de richting van de Koe- koeksweg. In een bocht naar links raakte zij met de auto in de berm en botste tegen een lantaarnpaal. De auto werd vernield, de bestuurster en drie inzittenden bleven on gedeerd. VLISSINGEN - Op het Frans- sen van de Putteplein in Vlis- singen werd afgelopen zater dag tussen 14.00 en 18.30 uur een bromfiets gestolen. Het betreft een grijze Peuge ot Fox de Luxe met kenteken 96-DBP-9. De waarde is niet bekend. Tijdrovend DOOR MARCEL VAN DER'VOORT VLISSINGEN - "Kom er maar even bij zitten. Ik moet iets afmaken. Hier zijn de karakters level twin tig, ik ben zelf level zestig. Dus loop er flierefluitend door heen." In een kamertje tussen de huis- en slaapka mer staat een laptop. Daar op speelt Angelo de Hilster (31) uit Vlissingen World of Warcraft (WoW). Volgens velen een verslavend en iso lerend spel. Een waterkoker heeft Angelo de Hilster binnen handbereik. En ook de televisie staat strategisch opgesteld in het tussenkamer- tje. Evenals de hondenmand die dichtbij de speelplek is neerge zet. Verkeerde wienden hebben er voor gezorgd dat Angelo voor zichtig is geworden. "Ik zie het niet als een isolement. Dan zou ik ongelukkig zijn. Wel als een uit de hand gelopen hobby. We kelijks ben ik zo'n zevenenvijftig uur met WoW bezig. Als je wei nig vrienden over de vloer hebt, is het nogal stil. Om gezelligheid in huis te halen heb ik een hond genomen. Dat geeft de verplich ting om drie keer per dag naar buiten te gaan. Ik wil Saartje niet meer kwijt." Ongezond De warme maaltijden schieten Nu Angelo de Hilster aan zijn top is bij World of War craft weet hij er veel over te vertellen. "Het is een Rol Playing Ga me en je kruipt in de huid van bepaalde karakters. Je begint klein en wordt steeds sterker met je harnas, be pakking en wapens," zo ver telt Angelo. "Level 1 is het laagste. Ik hoor bij de betere spelers. In januari komt er een uitbreiding, dan gaat het tot zeventig. Het spel kost ongeveer vijf enveertig euro. Iedere twee maanden koop ik een game- kaart voor zesentwintig eu ro. Voor een uitbreiding betaal je vijfendertig euro. Met het spel kun je geen geld win nen. Het gaat om de eer, wie de sterkste is." er meestal bij in. „Ik eet brood en kook niet. Af en toe maak ik warm eten als ik echt trek heb. Het Senseo-apparaat staat in de huurt," dan hoef ik weinig stap pen te doen tijdens het spel", al dus Angelo de Hilster. "Sommigen vinden het raar dat ik zo vaak achter de computer zit. Ze zeggen dat het ongezond is. Dat is hun mening. Zo voel ik het niet. Straks als iedereen aan het kerstdiner zit en later oud en 10% korting op 0ris rjehele assortiment* GEZOND EN BEWUST ETEN In de drukte van alle dag schiet het er steeds vaker bij in om stil te staan bij de herkomst van het eten en de levensmid delen. Gezond leven willen we allemaal en niemand koopt bewust producten waarvan we zouden kunnen vermoeden dat ze erg belastend zijn voor het milieu, mens of dier. De nietszeggende etiketten op de producten in de supermarkt maken bewust kiezen helaas niet eenvoudiger. Steeds meer mensen willen terug naar de natuur. Minder chemische stoffen, hormonen en bestrijdingsmiddelen in de voeding en verzorgingsproducten. Sinds een jaar is het in Vlissingen mogelijk om deze eerlijke en verantwoorde producten te kopen. De zaak BioBeter van Rene en Matty van Zweeden, maakt het gezond boodschappen doen voor u een stuk makkelijker. In hun mooie overzichtelijke winkel kunt u terecht voor biologisch- dynamische voedingsproducten en op verantwoorde wijze geproduceerde levensmiddelen, make-up, drogisterij artikelen en gebruiksvoorwerpen. Producten die gemaakt zijn met respect voor onze leefomgeving. U bent van harte uitgenodigd kennis te maken met de eerlijke en gezonde zaak van de familie van Zweeden. ONLINE BESTELLEN Sinds 18 november is het mogelijk om via de website http://www.biobeter.nl uw producten online te bestellen. U heeft dan niet alleen een ruime(re) keus, maar u kunt ook meer productinformatie inzien. Wees er snel bij want de eerste 100 klanten ontvangen een leuk presentje

de Faam | 2006 | | pagina 19