br@©dweek euroknaller lekkerweekend Roemenië steunen met de kerstinkopen Pepemotenbrood Kloosterpurrtjes Pietentaarlje Roomboter amandelletter 2e pak speculaas halve prijs! de Weekkrant De Faam met speculaaskruiden, kaneel stukjes hazelnoot en pepemoten. 1,25 per stuk Heerlijke zachte meergranenbroödjes 6 stuks 1 euro! Een heerlijk chocoladetaaitje! 7,95 Uitgeroepen tot beste van Zeeland! 7,50 www.bliekmeesterbakkers.nl BROODDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG MAANDAG DINSDAG Appelflappen 3^1 Gratis- WOENSDAG g&gsm-shop Lekker simpel van Hi so...(£p ÏEIaaSMVijf miljoen bezoekers Baggerkarwei in rioolsloot is klaar Negende serviesbeurs Grootste Kerstmarkt in Zeelandhallen Paauwenburg weer open voor de jeugd SAMSUNG D830 SAMSUNG XI60 Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad Nieuwe Burg 42, postbus 6001, 4330 LA Middelburg AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur, vindt u op www.zeeland.nl/abdiinieuws Geen internet? voor een afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400 Provincie Zeeland Bel Woensdag 29 november 2006 - Pagina 3 5 broden 5,50 wit/bruin/volkoren Amemuiden Zoutelande Veere, Souburg Vrouwenpolder Viissingen Middelburg 4 2 Gratis Rozljnenbolien 3 1 Gratis l Nu geen aansluitkosten en tot 12 maanden 100 minuten gratis Inmiddels heeft de website dus vijf miljoen bezoekers getrokken. Gemiddeld komen er per dag tussen de 10.000 tot 20.000 bezoe kers op af. De site zal de komende tijd verder uitgebreid worden. Er komen dan meer videofilmpjes op en ook meer achtergrond verhalen. Verder zal de site in een nieuw jasje worden gestoken. Het bezoekersaantal van de hulpdienstensite is met name in 2006 enorm gestegen. Roland en Manfred hebben veel promotie gemaakt voor hun site. Zo hadden ze deze zomer een standje op Rescue Viissingen. Ze hebben veel in hun successite geïnves teerd en hebben nu ook een link op zeelandnet.nl. Bovendien merken ze dat mensen die de site eenmaal ontdekt hebben, va ker terugkomen. Ook krijgen de jongens regelmatig input van andere mensen, die foto's opsturen van incidenten waar Roland en Manfred niet naartoe konden gaan. Inmiddels hebben ze op die manier al een omvangrijk netwerk opgebouwd. hoeveel haast er geboden is. We gaan niet altijd overal op af, we hebben natuurlijk ook nog an dere dingen te doen. Als er echt iets groots aan de hand is, willen we er ook verder voor rijden." OOST-SOUBURG - Spullen voor de Kerst kopen en daarmee een project in Roemenië steunen, met dat doel houdt Stichting Roe- menië-Hulp Midden-Zee land op 9 december in Oost- Souburg een kerstmarkt. De markt in de gemeenschaps ruimte van Nieuw Bachten- poorte aan het Oranjeplein, gaat om 10.00 uur van start. Bij de kramen zijn kerstkransen en andere snuisterijen voor de kerstdagen te koop. Verder is er een boeken- en mu- ziekkraam. En wie het wat fris jes heeft kan op de markt een trui aanschaffen. Voor lekker bekken is er speciale thee en koffie te koop en huisgemaakte jam. Voor de kinderen staat er een snoepkraam en kan er door hen een kerstkaart gemaakt worden. De aller kleinsten kunnen knut selen. Ieder kind krijgt een ver rassing. De Wereldwinkel uit Oost-Souburg ontbreekt niet op de speciale kerstmarkt. Naast hapjes en drankjes kun nen bezoekers genieten van live muziek. Zo is er om 16.00 uur een afsluitend dwarsfluit- en pianoconcert. De toegang is gratis. De opbrengst van de kerstmarkt gaat naar het hulp project scholen in Roemenië. MIDDELBURG - Zo'n 1250 vrachtwagens vol ernstig ver ontreinigde bagger, dat is uit de voormalige rioolsloot tus sen Middelburg en Veere ge vist. Door de opknapbeurt van de sloot is niet alleen de kwaliteit van het water enorm opgeknapt, ook de bergingscapaciteit is aan zienlijk groter. Daarnaast zijn tegelijkertijd twee heulen uit 1870 her steld. Een heul is een rond metselwerk dat ervoor zorgt dat slootwater onder door een weg of een dam gevoerd kan worden. Het Zeeuwse Landschap wil een deel van het aan grenzende natuurter rein voor het publiek inrichten met informa tievoorziening en een bankje. Daarnaast wil len de gemeenten Mid delburg en Veere het jaagpad langs het Ka naal door Walcheren weer in ere herstellen. KOUDEKERKE - In Het Blauwe Hof aan de Breeweg in Koude- kerke is zaterdag 9 en zondag 10 december van 11.00 tot 17.00 uur de negen de Zeeuwse Serviesbeurs. Er is een groot aanbod van ser vies, bestek, glaswerk en an dere hebbedingetjes om bij voorbeeld de kersttafel op te sieren. Wie mooi servies in de verkoop wil brengen, kan dat donderdag 30 november en donderdag 7 december van 14.00 tot 17.00 uur inle veren bij Het Blauwe Hof. Meer info: 0118-556200. GOES - In de Zeelandhallen in Goes is zaterdag 2 en zon dag 3 december de grootste Kerstmarkt van Nederland. Behalve de meer dan 250 kramen is de mark het decor van verschillende koren. Zo treden er Amusementsor kest Humoreske, Kinder- en tienerkoor De Bevelanden en het Grootkoor Zeeland op. De koren vullen de hal len met bekende kerstliede ren. De Kerstmarkt is beide dagen open van 10.00 tot 17.30 uur en kaarten kosten vijf euro. Kinderen tot en met twaalf jaar kunnen gratis naar binnen. Wie in de win tersfeer is gekomen kan in de Zeelandhallen ook nog de overdekte ijsbaan bezoeken. VLISSINGEN - Jongerenver eniging JAS heeft van stich ting Palladium de beschik king gekregen over buurt huis De Paraplu. Daarmee is het buurthuis weer de thuis basis voor jongeren in de wijk. JAS houdt er op maan dag, dinsdag, woensdag, vrij dag en zaterdag allerlei acti viteiten voor de jeugd. Zo kunnen jongeren er compu teren, spelen op de ninten- do, poolbiljarten, en sjoelen. Voor de jeugd van de basis school is één keer per maand een bingoavond. Ook heeft JAS verschillende thema avonden in petto. Meer info via verenigingJAS@gmail.com. (silver) Gratis 512 MB micro SD kaart Bluetooth 2.0 MP Camera MP3 speler Micro SD slot Gratis TomTom ONE Viissingen Den Haag Rotterdam Utrecht Kijk voor meer waanzinnige \A/\jiu(nem-chnn nl Aagje Dekenstraat 2 Wagenstraat 39 Kruisplein 23d Vredenburg 152 aanbiedingen op onze websiteW W W. tj 5 IT 1" 511U p. li I T: 0118-430188 T: 070-8888888 T: 010-2800100 1:030-2393009 AaSSs.--J gsm-shop is ook gevestigd in: Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Delft, Ede. Gouda en Nijmegen Vraag naar do voorwaarden in de winkel. Aclies zijn geldig zolang do voorraad slrokt OP -OP Prijswijzigingen, zet- en drukfouten vooröenouden

de Faam | 2006 | | pagina 3