VAN DE IS dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 29 november 2006 - Pagina 20 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VASTSTELLING VERORDENIN GEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg op 13 november 2006 heeft besloten de navolgende wijzigingsverordeningen vast te stellen: Reinigingsheffingen 1998 Rioolrechten 1998 Hondenbelasting 1998 Forensenbelasting 1998 Leges 1998 Precariobelasting 1998 Reclamebelasting 2006 Lijkbezorgingsrechten 1998 Parkeerbelasting 2002 Marktgelden 1998 Scheepvaartrechten 1998 Landtoeristenbelasting 1998 Watertoeristenbelasting 1998 Het raadsbesluit en deze wijzigingsver ordeningen liggen ter inzage in het stadskantoor en zijn tegen betaling van legeskosten verkrijgbaar bij de afdeling Planning en Control. WET BODEMBESCHERMING Besluit vaststelling bodemkwaliteitskaart en bodembeheerplan voor de gemeen te Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg maken overeenkomstig het bepaalde in artikel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht bekent, dat zi j een bodemkwaliteitskaart en bodembeheerplan voor de gemeente Middelburg hebben opgesteld en vast gesteld. Daarnaast zijn de bodemkwa- iteitskaarten voor het buitengebied, de wegbermen en de N57 opnieuw vast gesteld. Ons besluit is gebaseerd op grond van artike) 5 van de Vrijstellingsregeling v-^i io 11 io uuiajx^ivj v. artikel 5 van de Vrijstel... grondverzet en de Interimricntlijn demkwaliteitskaarten. igc Café De Schuur, Varkensmarkt 15 Café 't Hof, Vlasmarkt 20 Café 't Hart van Middelburg, Zuster straat 20 Inhoud nadere eis Op Bar American, Café 't Hof en Café 't Hart van Middelburg is het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtin gen milieubeheer van toepassing. De nadere eisen zullen worden vastge steld op grond van artikel 8.42, eerste lid, van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid, onder a en derde lid van het Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichting milieubeheer. Wij zijn voor nemens om middels een nadere eis een geluidsbegrenzer te eisen en dat de deuren gesloten dienen te zijn wan neer er muziek ten gehore wordt gebracht. Op Café De Schuur is het Besluit hore ca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer van toepassing. De nade re eisen zullen worden vastgesteld op grond van van artikel 8.42, eerste lid, van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid, onder a en derde lid van het Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichting milieubeheer. Wij zijn voor nemens om middels een nadere eis gedragsregels vast te stellen ten aan zien van de geluidswaarden, hieronder wordt verstaan deuren gesloten houden wanneer er muziek ten gehore wordt gebracht. Inzage De beschikkingen, waarbij de nadere eisen zijn gesteld, liggen van 30 november tot en met 10 januari 2007 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd, telefoonnummer 67 52 43. igmg Het besluit en de bodemkwaliteitskaarten met bodembeheerplannen liggen gedu rende zes weken, van 29 november tot en met 9 januari 2007, bij de vakbalie van de dienst Ruimte ter inzage. Dit besluit treedt in werking op de dag na publicatie. VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is verleend (tussen haakjes staat de datum van ver zending): Walraven van Hallstraat, voor het perceel nummer 3, 1 robinia pseu- doacasia (17-11 -2006). De vergunning ligt gedurende zes weken na verzenddatum, van 29 november tot en met 9 januari 2007, voor een ieder ter inzage bij de vakba lie van de dienst Ruimte. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum (datum van verzending van het besluit) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlo pige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschulc WET KENNISGEVING BESLUIT MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij ingevolge net Besluit horeca-, sport- or recreatie-inrichtingen milieubeheer hebben besloten een nadere eis te stel len met betrekking tot het oprichten en in werking hebben van: Bar American, Plein 1940 7 Beroep Vanaf de daa na de terinzag van deze beduiten kan gedurende zes weken beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een zienswijze naar voren hebben gebracht over de ontwerpbesluiten. Het beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voor zitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt grif fierecht geheven. Informatie Nadere informatie omtrent het boven staande kan bij de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving verkre gen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp-beschik- king Aanvraag en ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een oprich tingsvergunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Green Power Arnestein voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het pro duceren van duurzame elektriciteit. De inrichting is geprojecteerd aan de Ampèreweg ongenummerd, kadastraal bekend gemeente Mid delburg, sectie M, nr. 779. Een ontwerp-beschikking is opge steld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verle- Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere relevante stukken liggen vanaf 30 november tot en met 10 janu ari 2007 elke werkdag tijdens kantoor- uren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte. Inzage op don derdagavond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd, telefoon 67 52 48. Desgevraagd wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Zienswijze In de periode vanaf 30 november tot en met 10 januari 2007 kunnen gemoti veerde zienswijzen over de ontwerp beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Ook kunnen tijdens een gesprek met een medewerker van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving mondelinge zienswijzen naar voren worden gebracht. Telefonisch kan om een gesprek worden verzocht, telefoon nummer 67 52 87. Degene die een zienswijze heeft inge diend kan ons gemotiveerd verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Middelburg zullen de Wet open baarheid van bestuur als afwegingska der gebruiken voor de beoordeling of er reaen is het verzoek om geheimhou ding van de persoonlijke gegevens te honoreren. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Herengracht 72: aanpassen en ver nieuwen stoep. Herenstraat 6B: vervangen kozijnen, aanbrengen reclame en wijzigen nooduitgang. Laan van London 4: bouwen woning. Laan van London 6: bouwen woning. Laan van London 9: bouwen woning. Molenwater 49: vernieuwen balkon hek. Rouaansekaai 39: vervangen tuin muur. Segeerssingel 10: aanbrengen gevel- logo. Zwerfruststraat 13: uitbreiden tuin- berging. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de diénst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter.Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden aiend. inge- kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestem mingsplan en Bouwvergunning is ver leend: Dillenburglaan 2: bouw praktijkge bouw voor fysiotherapie. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Bluesroute 110: bouw garage 17- 11). Hertzweg: wijziging op een eerder verleende bouwvergunning d.d. 2 juni 2006 voor het bouwen van bedrijfsunits (17-11). Markt 21: gedeeltelijk veranderen/ vergroten restaurant (17-11). Molendijk 35 te Nieuw- en Sint Jooslana: plaatsen erfafscheiding (21-11). Mortiere, fase 3: bouwen 10 wonin gen (21-11). Mortiere, fase 3: bouwen 19 wonin gen (21 -11). Prinsenlaan 54: vergroten dakkapel (21-11). Bij de hierboven genoemde besluiten De vergunning ligt gedurende zes weken, van 1 december tot en met 11 januari 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoe ve van het uitvoeren van het desbetref fende bouwplan en die tegen het ont werp van dat vrijstellingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd besluit( komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en ae gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Damplein 33: verlenen van vergun ning op grond van de Monumenten wet 1988 voor het aanbrengen van reclame. Nieuwstraat 40-42: verlenen van vergunning op grond van de Monu mentenwet 1988 voor het aanbren gen van dakbeschot en muurafdek kingen en het vervangen van 4 dak- kapelramen. Vlasmarkt 11verlenen van vergun ning op grond van de Monumenten wet 1988 voor het aanbrengen van een uithangbord. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 1 decem ber tot en met 11 januari 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: Lanaeviele 3 en 7: veranderen gevel en doorbreken tussenmuur. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schrifteliik of mondelina ziin/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- burg" i i. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Bescherrpd Stadsgezicht" ten behoeve van Jodengana 24: voor het bouwen garage/schuur. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 83. het bestemmingsplan "Uitbreidings plan in hoofdzaken 1959 en Uitbrei dingsplan in onderdelen 1959" ten behoeve van Oude Koudekerkseweg 40: voor uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 54 20. het bestemmingsplan "Buitengebied Arnemuiden" ten behoeve van van Cittersweg 2i: voor uitbreiden clubge bouw. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 41 De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken Liggen geduren de zes weken, van 1 december tot en met 11 januari 2007 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. VERLEENDE VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrij stelling hebben verleend van het bestemmingsplan 'Toorenvliedt' voor het wijzigen van de bestemming (functie) van een gedeelte van het pand Koudekerkseweg 133, ten behoeve van het vestigen van een winkel ter oppervlakte van 28 m? in de hal van genoemd pand. Het vrijstellingsbesluit met de relevan te stukken ligt gedurende zes weken, van 1 december tot en met 11 janua ri 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden, mits zij omtrent het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren hebben gebracht, ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht beroep instellen bij de rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Recht-bank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van zowel een beroepschrift als een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke pagina's elders in deze Faam, www.middel- burg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. Lees verder oo oaaina 27

de Faam | 2006 | | pagina 20