FFICE CENTRE Sinterklaas A/ij hebben de job die jij zoekt! Subtiele jaz in De Mug zaterdag 25 november 'Vrouwe in den Polder' dé Weekkrant De Faam Alternatief Overbodig ...door het internet Opdoeken fanclub slaat in als een bom Kleurplaat wedstrijd: Medewerker Ontvangst Goederen Werken met plezier? restaurant medewerker(s) bediening m/v Woensdag 22 november 2006 - Pagina 47 Ook Marleen is een grote fan van Blof en betreurt het dat de fanclub er mee stopt. In goed overleg met de bandleden heft de Blof-fan- club zichzelf op. De informatie die op het internet is te vinden, zou de organisatie overbodig maken. De doorbraak voor de Zeeuwse band Blof was in 1998 met het nummer Liefs uit Londen. In datzelfde jaar werd de fanclub opgericht met inmiddels vijftienhon derd leden. Het lijkt er niet op dat de band er binnen kort zelf de brui aan geeft. De populariteit groeit nog steeds. Begin volgend jaar staan er optredens gepland in Oostburg, Goes en Middelburg. Blof gaat naar Car ré in Amsterdam. En de cd's blijven elkaar opvolgen. De Superstore voor kantoor Office Centre is een landelijke cash-and-carry groothandel voor kantoorbenodigdheden voor bedrijven, instellingen, verenigingen en beoefenaars van vrije beroepen. Office Centre biedt een assortiment dat volledig is afgestemd voor professioneel gebruik in bedrijf en kantoor. Onze afnemers kunnen kiezen uit kantoorapparatuur, kantoormeubelen en kantoorsupplies. Office Centre is een werkmaatschappij van Staples. Ine, meer informatie over Office Centre en Staples kun je vinden op www.officecentre.nl. Wij zijn een jong en snelgroeiend bedrijf, dat binnen enkele jaren zal uitgroeien tot circa 50 vestigingen, verspreid over heel Nederland. Fans zijn verblofd. Arsenaalplein 3 4381 BLVIissingen Tel. 0118 430152 www.familievermaak.nl Kleurplaat ophalen: Carrousel (inleveren uiterlijk 24 november) Kleurplaat downloaden: www.familievermaak.nl (inleveren uiterlijk 24 november) DOOR MARCEL VAN DER VOORT MIDDELBURG - "Het is jammer dat de Blof-fanclub stopt. Niet alleen omdat veel mensen het gevoel heb ben dat hun fanclubdag wordt ontnomen. Mis schien voelen ze zich niet serieus genomen door Blof en zullen in het ergste geval de groep de rug toe keren", zegt Dick, één van de fans. Het nieuws dat de Blof-fanclub stopt is ingeslagen als een bom bij de aanhangers. "Het doel van een club is niet alleen sa men de muziek mooi vinden en gezellige fanclubdagen waarbij de bandleden aanwezig zijn. Maar ook de boodschap die Blof wil uitdragen, laten weten aan een groep mensen die het verder verspreiden." Dick's liefde voor Blof begon met het bezoeken van een con cert. Hij wilde de boodschap begrijpen en merkte dat die bij hem paste. "Ook Blof weet dat ze mogelijkheden hebben om met hun muziek maatschappe lijke kwesties aan de orde te stellen. Dit is in het project Umoja duidelijk geworden. Kijk maar naar de verkoop van twee honderdduizend exemplaren van de cd in korte tijd." De digi tale snelweg zou de fanclub overbodig hebben gemaakt. "Dat internet een meerwaarde heeft, ben ik het mee eens. Het kan in mijn ogen echter nooit een fanclub vervangen als het om activiteiten gaat waar fans hun gevoelens delen." Emotioneel Dolf en Mary vinden het jam mer dat er gestopt wordt. "Nooit meer een fanclubblad, sessies van handtekeningen, fo to's of ontmoetingen met de band. Geen jamsessies meer. Als je alleen maar naar de band kunt kijken en meezingen met de liedjes tijdens concerten vind ik het saai worden. Het lijkt er op dat die artiesten tegen woordig geen fanmail meer mogen, of willen ontvangen." Marleen is eveneens droevig. "Ik vind de fanclub een stukje Voor onze vestiging in Middelburg, zijn wij op zoek naar enthousiaste: De website www.blof.nl zou zich kunnen ontwikkelen als het alternatief voor de fan club. Hierop staat uitgebrei de informatie over Blof. Zo als nieuws, een concert agenda, biografie, informa tie over de band, foto's en een nieuwsarchief. Je neemt bestelde goederen in ontvangst, pakt ze uit en controleert of zendingen compleet zijn en boekt ze in ons systeem. Je bent verantwoordelijk voor de gehele fysieke en administratieve afhandeling van de goederenstroom. Daarnaast zul je ook werkzaam zijn op andere afdelingen binnen de vestiging. Ook ondersteun je onze bezorgdienst, waarvoor rijbewijs B noodzakelijk is. De werkweek Als parttimer heb je een flexibel contract, je werkweek zal 32 uur zijn, afhankelijk van de drukte per periode. Je werkt in wisseldienst van maandag tot en met zaterdagdag (maximaal 5 dagen). Ruim een week van tevoren hoor je hoe het exacte werkrooster eruit zal zien. De minimumleeftijd voor de functies is 16 jaar. Geïnteresseerd? Stuur een korte sollicitatiebrief met curriculum vitae naar Office Centre Middelburg, t.a.v. Niek van Dijk, Fagotweg 6, 4337 RC Middelburg. Of e-mail: vacature@officecentre.nl o.v.v. vacature Middelburg. meerwaarde en heb altijd geno ten van de bladen en acties. Per soonlijk vind ik dat het erbij hoort." Bij Anja spelen er emotionele redenen mee. "Wij hebben on ze eerste date gehad bij Blof. In 1998 zijn we getrouwd op het nummer 'Bijna waar ik zijn moet'. Mensen van de fanclub laat ons niet in de steek. Een paar van onze mooiste momen ten in ons*geluk, ligt in jullie handen." Haar man Rob: "Ik kan mij niet voorstellen dat Blof het eens is met de fanclub om te stoppen." Wij bieden Een afwisselende baan in een informeel, modern en snelgroeiend bedrijf Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Rob en Anja trouwden op de muziek van Blof. Ze doen een emotionele oproep aan de initiatiefne mers van de fanclub: "Mensen van de fanclub laat ons niet in de steek. Een paar van onze mooiste momenten in ons geluk, ligt in jullie handen." Wij vragen Ervaring in magazijn werk Flexibiliteit in werkzaamheden en werktijden Nauwkeurig en volgens de vastgestelde procedures kunnen werken Vanaf 13.30 uur bezoekt Sinterklaas Carrousel (gratis toegang) MIDDELBURG - Het Gents jazztrio Trio Rika speelt dinsdag 28 novem ber in De Mug aan de Vlas- markt in Middelburg. Het optreden begint om 21.30 uur. John Snauwaert en Filip Verneert zijn reeds geken- de waarden zijn in het Gentse jazzmilieu. Trio Ri ka speelt een subtiele maar toch wel bruisende vorm van jazz. John Snauwaert speelt saxo foon, Filip Vemeert gitaar en Diederik Van De Putte contrabas. Kom dan werken bij: Op korte termijn zijn wij op zoek naar Ervaring is geen vereiste, motivatie des te meer. Wij zijn op zoek naar teamplayers met een lach! Bel: 0118-591900 of e-mail: info@vidp.nl t.a.v. Remco Wijkstra

de Faam | 2006 | | pagina 47