anenmarkt bedrijfsleider 7v en waarnemend bedrijfsleider M/v Ben jij de gemotiveerde compounding operator die wij zoeken? «1 VERTEGENWOORDIGER -»r randstad tempo-team (leerling-) Telescoopkraanmachinisten f Powered by Q JobTrack.nl Als operator ben je verantwoordelijk voor het beheren en continueren van het productieproces. Je kunt ingezet worden op diverse posities binnen het proces, werkzaamheden kunnen bestaan uit; afwegen van grond- en kleurstoffen adhv lijsten uit de computer, vullen van mengers, aan- en afvoer van materiaal voor de extruders en verpakkingsmateriaal, instellen van machines, oplossen van kleine storingen, schoonhouden van de werkplek en kwaliteitscontrole. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen die aan de slag willen gaan als Compounding Operator bij GE Plastics in Bergen op Zoom. De functie is in 5- ploegen dienst en kan fysiek zwaar zijn. Vapro A of compounding ervaring en/of heftruckcertificaat is wenselijk. Ben jij ambitieus, gemotiveerd en een teamplayer? Kom dan woensdag 6 december naar onze open middag imagination at work enthousiaste medewerkers Heeren Kraan-verhuurbedrijf B.V. Gastelseweg 161, 4705 RA Roosendaal EEN UITDAGING VOOR CHAUFFEURS Huisman en Van air Hof WvG-consulent (m/v) Bijstandconsulent (m/v) dichtingsmoteriaien en ventilatietechniek saralco voor de regio Zeeland West-Brabant Wat wordt er van u verwacht? De uitdaging: Geïnteresseerd? Woensdag 22 november 2006 - Pagina 46 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (0113) 27 40 00 Xenos is een succesvolle Nederlandse onderneming met ruim 112 filialen in Nederland en 20 filialen in Duitsland. Onze presentatiewijze en ons assortiment zijn beslist verrassend te noemen. Wij verkopen o.a. decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, keramiek, tuinartikelen, kleinmeubelen en food. Het succes van onze formule is te danken aan het enthousiaste team medewerkers in onze winkels. Voor één van onze filialen in de regio Zeeland zoeken we collega's voor de full-time functies van (36 uur per week) Als bedrijfsleider draag je de verantwoordelijkheid voor de complete bedrijfsvoering van het filiaal. Tot de taken behoren onder andere: realiseren van de omzetdoelstelling, aansturen motiveren begeleiden van winkelpersoneel, zorgdragen voor de personeelsplanning, bestellen van artikelen, ontvangst en controle van artikelen, artikelpresen- I Wij vragen: een MBO-(detailhandels)opleiding leidinggevende ervaring flexibele instelling organisatorisch vermogen ervaring in food en/of fast- consumer goods is een pré goede communicatieve vaardigheden tatie, budgetbewaking, administratie, etc. De waarnemend bedrijfsleider speelt hierbij een ondersteunende rol. Samen met het verkoopteam weet je van aanpakken en breng je de landelijke Xenos-formule tot uitdrukking. Vanuit diverse disciplines binnen de organisatie word je hierin begeleid. Wij bieden: een gevariëerde baan met een grote mate van verantwoordelijkheid goede primaire, en een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden 15% korting op Xenos-artikelen 10% korting op aankopen bij o.a. Blokker, Bart Smit, Intertoys, Marskramer, Leen Bakker, Tuincentrum Oven/echt Aanmelden kan tot 26 november 2006 door per e-mail je cv te sturen naar: flexcenter.rtc@ge.com. Als je in aanmerking komt voor de vacature dan sturen wij je in week 48 de uitnodiging. Voor meer informatie: 0164 - 29 3193 Herken je jezelf in bovenstaand profiel, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen, P&O-functio- naris, Postbus 1038,5140 CA te Waalwijk. Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteerd en het filiaal van deze advertentie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zeeland Wij zijn op zoek naar o.a. lassers, metaalbewerkers, tractorchauffeurs, grondwerkers en machinisten. Iets voor jou? Bel of mail ons vrijblijvend! Goes, Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel. 0113 - 233666 e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl Heeren Kraanverhuurbedrijf B.V. is gespecialiseerd in hijs werkzaamheden voor horizontaal en verticaal transport, waarbij service, kwaliteit en veiligheid hoog in ons vaandel staat. Naast het pure hijswerk verzorgen wij tevens verplaatsingen en verhuizingen van o.a. zware machines. Voor de uitbreiding van onze activiteiten en omdat wij regelmatig langdurige projecten in Zeeland hebben, zijn wij op zoek naar: Functiebeschrijving: Bedienen van een rupskraan, telescoopkraan en/of torenkraan. Eerstelijns onderhoud van de kraan en hijsmateriaal. Functie-eisen: Onze voorkeur gaat uit naar machinisten met een TCVT-certificaat voor bovengenoemde kraansoorten, maar wij kunnen chauffeurs ook een externe opleiding tot telescoopkraanmachinist aanbieden.. Geen 8.00 tot 17.00 uur mentaliteit en bereid zijn tot het incidenteel werken in de weekenden en 's nachts. Als de functie je aan trekt, dan nodigen we je uit om binnen 14 dagen te solliciteren naar deze functie. Je kunt dit schriftelijk doen, maar het kan ook per mail. Ons adres is: Heeren Kraanverhuurbedrijf B.V. T.a.v. dhr. H. Melkert Postbus 1223 4700 BE Roosendaal Telefoon: 0165-545910 Emailadres: hmelkert@heeren-roosendaalnl Voltaweg 31 4338 PS Middelburg 0118-475738 UITZENDBUREAU HANDELSONDERNEMING UITZENDBUREAU OP ELK GEBIED Huteman en Van der Hof vindt voor u de juiste baan en het juiste personeel! WIJ ZIJN DRINGEND OP ZOEK NAAR Loonadministrateurs timmerlieden opruimers opperlieden metselaars kraan/vrachtwagenchauffeurs lassers bankwerkers metaalbewerkers algemeen medewerkers huisman-vanderhof@planet.nl Arrowflex Uitzendorganisatie Beuningen zendt uit in een breed scala van beroepen in diverse branches o.a. aan gemeentelijke overheden. Goed gekwalificeerd personeel met de ervaring en werkwijze van het handboek Schulinck Juridisch Dienstverlening. Voor meerdere opdrachtgevers zijn wij nu op zoek naar: Wij vragen: De functie: De Wvg-consulent bepaalt de mate van huishoudelijk, verplegende en verzorgende hulp die een cliënt nodig heeft. Bespreekt het aanmeldingsformulier, beoordeelt de hulpaanvraag en bekijkt in welke mate o.a. de woning moet worden aangepast en stelt een besluit vast. Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring in een soortgelijke functie. Goede beheersing van de Nederlandse taal. Minimaal MBO-opleiding Zelfstandig en probleemoplossend te werk kunnen gaan. Wij vragen: Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring. Goede beheersing van de Nederlandse taal. Minimaal MBO-opleiding Zelfstandig en probleemoplossend te werk kunnen gaan. De functie: De bijstandconsulent is verantwoordelijk voor de uit voering van de Wet Werk en Bijstand. Onderzoekt de doelmatigheid en rechtmatigheid van uitkeringen. Voert intake-gesprekken met cliënten, behandelt aanvragen voor de WWB, toetst het recht op een uitkering, verricht heronderzoeken, verwijst cliënten door naar andere instanties, is verantwoordelijk voor een vast cliëntenbe stand en stelt rapportages en adviezen op. Bent u geinteresseerd en denkt u voor één van deze functies in aanmerking te komen, stuur dan een sollici tatiebrief voorzien van C.V. naar het onderstaand adres. Voor vragen kunt u contact opnemen met Ineke de Bruijn op telefoonnummer 024-675 33 39 of 06-41 83 28 88. Arrowflex Beuningen, t.a.v. Ineke de Bruijn, Julianaplein 101, 6641 CS Beuningen, e-mail: beuningen@arrowflex.nl jflflP natural ventilation systems Combifit is een handelsbedrijf in dichtingsmaterialen en ventilatie techniek. Met een team van ver kopers en een eigen besteldienst bedienen wij de professionele markt in Zuid- en Midden Neder land. Door de gestage groei van ons bedrijf hebben we steeds meer mensen nodig. Mensen om onze klanten de service en kwaliteit te kunnen blijven bieden die ze van ons gewend zijn. Sollicitaties per brief of e-mail naar: Combifit t.a.v. dhr. H. Bakker Postbus 34,5324 ZG Ammerzoden. E-mail: h.bakker@combifit.nl De TWeede Geerden 11 5334 LH Velddriel Tel. 0418-638980 www.combifit.nl Door de sterke groei van ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar een jonge enthousiaste Leeftijd van 18 tot 24 jaar Wij verwachten van u 100% inzet, enthousiasme, doorzettings vermogen,*en de bereidheid om in teamverband te werken. U krijgt de beschikking over een auto van de zaak. Een rijbewijs B is derhalve noodzakelijk. Combifit biedt een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving met volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en met op de functie afgestemde arbeidsvoorwaarden. Stuur uiterlijk binnen 14 dagen na publicatie uw sollicitatiebrief met c.v. naar Combifit t.a.v. dhr. H. Bakker. Voor aanvullende informatie kunt u telefonisch contact met ons opnemen. n.b. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

de Faam | 2006 | | pagina 46