Ppnmnnt Zeeland! dé Weekkrant in Dakar Op zoek naar de vrouw Een specialist in je vak worden? Vedior llkrr'émnm dé Weekkrant De Faam 5SSI - Ontspannen kieken bij Draadontspanner Ballustrada viert feest met bundel Bach en Schütz in Kleine Kerk Doelstelling is plaats bij de eerste tien Praat 'ns met een consultant van Vedlor Techniek Techniek The Better Match Woensdag 22 november 2006 - Pagina 35 Dansen tegen aids...! MIDDELBURG - Dance4Li- fe is een internationale ac- tiecampagne waarbij jonge mensen in elf landen over de hele wereld een 'state ment of hope' maken door samen te dansen. Op deze manier willen ze hun steen tje bijdragen in de strijd te gen HIV en Aids. Club Divi ne in Middelburg is één van de in totaal 27 clubs die aan deze actie meedoen. Tientallen clubs en discotheken in Nederland ondersteunen Op 25 november - de dag vóór We reld Aids Dag - is het zo ver. Op deze avond geldt de dresscode 'white'. Bovendien wordt om 1 uur 's nachts in alle deelnemen de clubs de Dance4Life track van DJ Tiësto ft. Maxi Jazz ge draaid. Club Divine maakt er boven dien iets bijzonders van door de hele avond speciale Dance4Life cocktails te serveren. Daarbij zullen de gasten verwend wor den met de meest culinaire fin- gerfood creaties. Op de normale entreeprijs vraagt de club deze avond een toeslag van twee euro. De op brengst gaat naar de founding partners van Dance4Life: Stop Aids Now en Mybody. Deze or ganisaties zullen het geld beste den aan jongerenprojecten in de gebieden die het meest door HIV en Aids getroffen zijn. Door mee te dansen in Club Divine, help je mee aan het statement of hope. Dansen tégen HIV en aids en vóór het leven. SS W ':i .5 P XÏSSI - WpWpR'* •r*r M'. .g~. MIDDELBURG - Steeds meer lezers sturen foto's in voor onze promotiewedstrijd. Zo ook Arend Bevaart uit Middel burg. Zelfs industrie heeft zo zijn mooie kanten, vindt hij. Insturen van foto's kan nog tot februari. Leg op foto vast wat Zeeland zo mooi maakt. Een jury, waarin ook prijswinnend fotograaf Jaap Wolterbeek zitting neemt, buigt zich over de inzendingen. Ook roept de redactie lezers op in maximaal 400 woorden te beschrijven wat Zeeland zo bij zonder maakt Stuur of mail je foto of tekst naar d.rijsbergen@whk.wegener.nl of naar postbus 5 4460 AA in Goes. Vermeld duidelijk "je naam en adres, foto: arend bevaart OOST-SOUBURG - De leden van fotoclub De Draadont spanner exposeren eigen werk tot en met 31 decem- berin zorgcentrum De Zoute Viever aan de Van Dongen- straat 1 in Oost Souburg. De expositie is te bekijken van 9.00 uur tot 17.00 uur. VLISSINGEN - Ballustrada, het literaire tijdschrift voor zuidwest-Nederland, viert deze maand het twintigjarig bestaan. Dit vierde lustrum wordt ge markeerd met de uitgave van de prozabundel Laag landse Verhalen bij Uitge verij ADZ in Vlissingen. Zon dagmiddag 26 november wordt de bundel op feestelij ke wijze gepresenteerd in jazz-café Desafinado in Mid delburg, om 15.00 uur. Ver schillende auteurs brengen een fragment uit hun verhaal ten gehore brengen. VEERE - Het Bachkoor voert zondag 26 november om 16.30 uur in de Kleine Kerke in Veer het motet BWV 226 Der Geist hilft unsrer Sch- wachheit auf uit van Bach. Ook wordt Selig sind die To ten van Schütz uitgevoerd. Rien Balkenende bespeelt het hoofdorgel en het kistor- gel en Mark Lambrecht be geleidt op barokcello. Diri gent is Martien van Woer- kum. Predikant G. Klein leidt de dienst. Toegang is gratis. Het rallyteam dé Week krant is weer van de partij in de Dakar-rally 2007. Als het team dé Weekkrant Belvilla met rijder Freddy Loix en navigator Herman Vaan- holt wordt de strijd op nieuw aangegaan. Met hun Honda EVO II Buggy richt het Team Loix/Vaanholt zich op een plaats in de top 10 overall van de eindrangschik king. Het ambitieuze team kan gezien hun ervaring en degelij ke voorbereiding wel eens uit groeien tot dé grote verrassing van Dakar 2007! De 29ste editie van Le Dakar be looft een mooie uitdaging te worden voor het duo Loix Vaanholt. Herman Vaanholt (45) begint inmiddels aan zijn zesde Dakar. De Rotterdammer vormt deze editie samen een team met de ervaren en super snelle Freddy Loix (36), die vele successen behaalde in zowel het WRC, Europese als nationa le rally's. Het Benelux team heeft met 'Fast Freddy' een ab solute toprijder in huis gehaald, waarmee men hoge ogen pro beert te gooien. Le Dakar gaat op 6 januari 2007 van start in het Portugese Lis sabon en voert de deelnemers vervolgens via Spanje, Marok ko, Mauritanië en Mali, naar de finish in Dakar, Senegal op 21 januari 2007. Le Dakar rally is een helse monsterrit, een uniek avontuur, een uitdagende droom die sinds 1979 één keer per jaar de waarheid wordt voor de ruim vijfhonderd deelne mers. Le Dakar is dan ook uitge groeid tot een internationaal fenomeen. Was Maria Magdalfinn deeenicapDstei? eJucfcer iXtffurkcy Wie bloedstollende spanning zoekt, is bij Verrijzenis van Tuc ker Malarkey niet helemaal op de juiste plaats. De spanning in haar historische thrüler is veel meer van het zinderende soort. Het verhaal is historisch in de zin dat het zich afspeelt in de ja ren net na de Tweede Wereld oorlog, waarbij het op histori sche feiten is gebaseerd. Nog veel meer historisch is het, doordat het teruggrijpt op een aantal 'andere' evangeliën; ze hebben de bijbel niet g( haald, terwijl wordt gesugge reerd dat geschreven zijn door een kring die veel dichter bij Jezus stond dan de vier bijbelse evan gelisten. Gemma Bastian reist naar Egypte omdat haar vader daar plotseling is overleden. Al snel rijst het vermoeden dat hij geen natuurlijke dood is gestorven; hij was bezig met zaken die de katholie ke kerk onwelgevallig wa ren. Bastian besluit de na speuringen van haar va der voort te zetten. Op zoek, misschien wel aan de hand van Maria Magdalena, naar de positie van de vrouw ten tijde van het begin gen positie. Tucker Malarkey, Verrij zenis, is ver schenen bij uitgeverij Sirene en kost 19,95 e van jaartelling, maar ook op zoek naar haar ei- de I Oostelijk Bolwerk 9, Terneuzen tel. (0115) 68 98 87 vestiging.0059@vedior.nl Het duo Loix Vaanholt maakt kennis met de 4 liter V6 Buggy, aangedreven door een 280 pk krachtige Honda motor. Het resultaat van vorig jaar moet hiermee worden overtroffen, foto: whk

de Faam | 2006 | | pagina 35