Getekend voor de Tweede Kamer Uw opticien aan huis 25% - 50%>korting Bi) ons de illeiiaagste rente tarieven! FOCUS OPTIEK Uitverkoop winter 2006 3 Standpunten Van politiek tot films uw financiële zaken goed geregeld onder één dak Nieuwe Burg 9 4331 AG Middelburg Telefoon 01 18-625310 's maandags gesloten www.foculair.nl www.schinkeladviesgroep.nl Bel voor een afspraak DOOR ANN ELI ES DE ROOIJ GOES/MIDDELBURG - In deze verkiezingstijd is op vallen het credo. De ene po liticus doet dit door scherpe statements te maken, de ander zit in alle televisie spelletjes en praatprogram ma's die op de buis te zien zijn. WD-er Bas Mouton pakt het anders aan. Hij heeft de Goesenaar Rai mond van Soest opdracht gegeven om een campagne te maken die helemaal op hem is toegesneden. Zijn uiteindelijke doel is om met voorkeursstemmen in de Tweede Kamer te komen. Net voor het interview net De Faam komen Bas Mouton en Raimond van Soest net uit de opnamestudio van de NPS, waar Mouton voor het pro gramma P-side in debat is ge weest met Wouter Bos. "Het was heel erg leuk", vertelt hij. Integratie "Het ging over integratie. Ik vloog er lekker in, en de presen tator, Prem Radhakishun, was erg tevreden over me." Omdat de liberaal zelf stripliefhebber is, leek het de heren een goed idee om een campagne met car toons te maken. Waarom wilde Mouton een individuele cam pagne? "Ik zie het als mijn plicht als kandidaat om ervoor te gaan. Het lijkt me super om in de Tweede Kamer te komen. In middels heb ik al veel e-mails ontvangen van mensen die óp mij gaan stemmen, dus het leeft wel." Mens promoten Raimond van Soest heeft ook veel plezier in deze opdracht. Van Soest: "Ik vind het heel erg leuk om te doen. Dit komt on der andere door het persoonlij ke contact. Een mens promoten is toch heel wat anders dan een merk promoten. Dat vind ik een uitdaging. Het helpt natuurlijk ook mee dat ik zelf WD stem, al zie ik het niet als mezelf verbin den aan een partij." Vandaag zal blijken of de cam pagne, die vier weken gelopen heeft, succes heeft gehad. Als Bas Mouton 18.000 voorkeurs stemmen krijgt, zal hij in de Tweede Kamer komen. Maar of het nou lukt of niet, Mouton is blij met zijn campagne. "Rai- Het is niet de eerste keer dat Raimond van Soest meewerkt aan een politieke, campagne. Eerder deed hij dit al voor de WD in Goes. Het smaakt wel naar meer voor cartoontekenaar Van Soest. Naast de campagne voor Bas Mouton is hij momenteel bezig met de storyboards voor de nieuwe Nederlandse speel film Alles is Liefde, met Wendy van Dijk, Paul de Leeuw en Tho mas Acda. Eerder maakte hij al storyboards voor andere films, waaronder Simon, De Kameleon 2 en Phileine Zegt Sorry. Ook is hij het creatieve brein achter diverse reclamefilmpjes en werkte hij voor Fashion Events Zeeland. Op zijn website, www.cartoonunlimited.nl is zijn werk te zien. De campagne voor Mouton loopt landelijk, maar er is in het bijzonder ingezet op Zeeland. Dit omdat het voor Mouton een belangrijk gebied is, waar hij veel stemmen hoopt te halen. Woensdag 22 november 2006 - Pagina 31 mond mag vaker zoiets doen voor mij." In het nieuws Ook Van Soest is in zijn nopjes met het resultaat. Hij haalde het landelijke nieuws ermee. "We zijn bij RTL Nieuws en bij Nova genoemd. Onze campag ne vonden ze bij Nova beter dan de officiële WD-campagne", zegt Van Soest hots. Het promotiefilmpje van Mouton en Van Soest is te zien is op www.stoplinkskabi- net.nl. "Het filmpje is inmiddels door meer dan 16.000 mensen bekeken." De Zeeuwse tekenaar Raimond van Soest gooit hoge ogen met zijn campagne voor WD-er Bas Mouton. FOTO: FELICE BU0NAD0NNA Bas Mouton draagt een aantal standpun ten uit. Wie van daag op hem stemt, stemt voor vermindering van belas tingdruk, een hardere aan pak van cri minaliteit en een be tere behan deling van dieren. Ook wil hij de Ne derlandse onderne mers geest nieuw leven in blazen. Een ander punt is dat Mouton lie ver onderne mers dan amb tenaren in het parlement ziet. voor een vrijblijvende afspraak Kanaalstraat 37, Oost-Sot I jaar 3,8% rente 5 jaar 4,05% rente i 0 jaar 4,2% rente Bel (0118) 46 44 55 Oog meting Reparatie Af- en bijstellen Monturen Loepen en LowVision Teva Gill etc. Op de gehele collectie dames/heren, kinderkleding en schoenen/laarzen Jachthavens Wolphaartsdijk, Zandkreekweg 5, 0113-582310, 7 dagen p.w. geopend! Riverwoods Gaastra Timberland Vingino jeans Helly Hansen Crocs De Zuidschor Watersport Wolphaartsdijk 500 m2 watersport en nautic lifestyle! GA ASTR A - ST ORED AMES/HEREN/KIDS/SCHOENEN

de Faam | 2006 | | pagina 31