Het Station Waar kunt u lekker en voordelig eten terwijl de kinderen spelen? %estaurant en Cateringbedrijf Vtissingen Thuis dineren... met kerst oud en nieuw ff 0118-465909 Stationsplein 5 Vlissingen SAL0MKI KERST2006 A LA CARTE ve ft't Klok'CJus speeiboerderü boerengolf familierestaurant •Rgserveer nu voor ze Kerstdag! iuiv'";<N7;iiilDe Faam Woensdag 22 november 2006 - Pagina 13 Leeuwenhart van kwark, MIDDELBRUG - Theater Kwark uit Middelburg heeft één van de klassiekers uit de jeugdliteratuur, De Gebroe ders Leeuwenhart van Ast- rid Lindgren bewerkt voor het theater. Op zondag 3 de cember is de landelijke pre mière van Leeuwenhart! in theater De Mythe in Goes. Kwark gaat de uitdaging aan om dit prachtige verhaal met paar den, duiven, krijgers, de draak Katla en een watermonster op het toneel te brengen met maar drie acteurs. De bewerking is gemaakt door Patricia Kuiper die eerder voor Theater Kwark de tekst Stormkracht schreef. Dit stuk was een indrukwekken de theatrale vertelling over de watersnoodramp van '53 en is ruim tweehonderd keer ge speeld door heel Nederland. De regie is in handen van Rob Vriens, een jeugdtheaterregis seur pur sang die momenteel verbonden is als artistiek leider aan het Freies Theaterhaus in Frankfurt am Main en met dit gezelschap veel waardering oogst in Duitsland. Het verhaal draait om Kruimel die na een langdurige ziekte is gestorven. Hij gaat op zoek naar zijn broer Jonathan, die tegen de verwachting in eerder dan hijzelf is dood gegaan. Hij redde Kruimel uit een brand en maak te een dodelijke val. Jonathan heeft Kruimel verteld dat wie sterft in Nangijala komt, een bij zonder land vol avontuur, ver voorbij de sterren. Leeuwenhart is een voorstel ling over angst, vechten tegen je noodlot, geloof in het buitenge wone en broederliefde. The ma's van alle tijden, in vele cul turen. De voorstelling prikkelt het denken over leven en dood, maar bovenal wil Theater Kwark een mooi avontuur laten zien. De landelijke première is zon dag 3 december om 14.00 uur in theater De Mythe in Goes. Kaar ten zijn te bestellen via 0900- 3300033 of www.theaterver- koopzeeland.nl. Theater Kwark uit Middelburg gaat het land in met de voorstelling Leeuwenhart! foto: gus haak, studio haak visser eten pmii Zalmsalade Huzarensalade f|£.#r .Jr Gevulde eieren Gevulde tomaat met garnalen Gerookte paling Gerookte forel HH Gerookte zalm Gerookte makreel Rauwkostsalade Nieuwe haring Stokbrood met kruidenboter Schotel nummer 3 Per persoon 16,50 Combinatieschotel 'Het Station' Tomaten gevuld fmet geitenkaas Polio picanto (kip) IE Ansjovis filet Gevulde olijven Tonijnsalade Aardappelsalade «Scampi's Chorizo Pepermakreel Rauwkostsalade -*£«• Stokbrood met kruidenboter Gevulde eieren Asperge-hamrolletje Cervelaatworst met augurk Gebraden rosbief Paté Gerookte ham met meloen Fricandeau Rauwkostsalade Stokbrood met kruidenboter Schotel nummer 4 Per persoon 18,50 Hors d'oeuvre Zeeland Huzaren-, zalm-, kip- en krabsalade Gevulde eieren Asperge-hamrolletje Paté Gerookte ham met meloen Gebraden rosbief Gerookte zalm, paling en forel Gevulde tomaat met garnalen Nieuwe haring Gevulde komkommer Rauwkostsalade Stokbrood met kruidenboter WVSCKOTEL IS &HZ/L ZO'Rfjl Vanwege het grote succes is ons restaurant le kerstdag gestoten (2e kerstdag geopend. Ufj'EH'WUflT/UfW: Informeer ookjtaar onze voorèereide warme maaitijden (thuis op te warmen) Voor de kerstdagen gaarne bestellen t/m zaterdag 23 Voor Oud Nieuw gaarne t/m zaterdag 30 december. december. gaarne t/m zaterdag Aan ons buffet ligt een bestelformulier voor u klaar, maar u kunt natuurlijk ook telefonisch bestel len. (Minimaal 2 personen per schotel). U kunt de schotels afhalen op zondag 24, maandag 25, dinsdag 26 december. Zondag 31 december tussen 11.00 en 14.00 uur. Maandag 1 januari tyssen 12.00 en 17.00 uur. Wij kunnen vanwege de enorme belangstelling niet aan huis bezorgen. U kunt contant of met pinpas afrekenen (niet op rekening). 6R1EKS SPECIALITEITEN RESTAURANT GRAVENSTRAAT 6 MIDDELBURG TEL Olté - 613 022 RESERVEREN GEWENST Beide dagen kunt u reserveren van 16.30 tot 19.30 uur en van 20.00 tot 24.00 uur Tussen kerst en Oud en Nieuw ook geopend. j Afhaalgerechten Tijdens de kerstdagen kunt u afhalen vanaf 12.00 uur WIJ WENSEN U PRETTIGE I KERSTDAGEN EN EEN m GELUKKIG EN GEZOND 2007 Kaapduinseweg 19 4371 NPKoudekerke Tel. 0118-551214 Na een verfrissende strand/boswandeling genieten van een puur Zeeuws wintermenu Zeeuwse vissoep Pannekoek van Zeeuws meel, met Zeeuws spek of Zeeuwse jam Geserveerd met een glaasje Zeeuwse wijn IJs met Zeeuwse Babelaarlikeur Pannekoekenhuisje DISHOEK Telefoon 0118-55 12 14 Tijdens de kerstvakantie alle dagen geopend (behoudens 1 e kerstdag) M Wissekerkseweg 6 's-Heer Arendskerke (bij Goes) o||3 - 56I306 Gezellig eten in ons familierestaurant: heerlijke gerechten met viees of vis en diverse kindermenu's. Barbecue bruncb buffet om OM uur Barbecue buffet Ijsbuffet om I8.00 uur Iedere zaterdagavond Barbecuebuffet. Grote keuze uit viees en/of vis, lekker voor u gebakken op onze Amerikaanse barbecue, met salades, verse frietjes, stokbrood en sausjes: 17,50 p.p. pil

de Faam | 2006 | | pagina 13