Markten Winterpret Shoppen H mÊÊÓmk R |MMg i w(rn J Op 18 november zal Sinterklaas ons land weer oezoeken. Met de komst van interklaas breken de echte itertijden weer aan. We en zin in warme chocolade- de handschoenen en mutsen weer uit de kast, we maken voor de kerstdagen en voor pakjesavond. Naast de feestelijke Sinterklaasintocht heeft Middelburg nog meer winterse evenementen in petto. Kom dus gerust nog eens terug! Warenmarkt Zaterdagmarkt Rommelmarkt Ijsbaan Zeeuwse Winter Fair - Winters Middelburg «OOM H .'-WA. 1 - - Je kunt er je dagelijkse boodschappen doen: groente, fruit, kaas en verse vis. Maar als je lekker rond wilt snuffelen om antiek uit te zoe ken of je boekenverzameling compleet te maken, dan kan dat ook. Een overzicht van de Middelburgse markten. Gebraden kip, lekkere broodjes, verse vis en mooie bloemen. Op de wekelijkse warenmarkt is van alles te krijgen. Je kunt hier terecht voor een snelle boodschap, maar ook om jezelf eens een ochtend of middag te verwen nen met allerlei lekkernijen. Wanneer: Elke donderdag van 09.00 tot 16.00 uur Waar: Markt Wekelijks op zaterdag van 08.30 tot 16.00 uur staat op de Markt een aantal kramen voor al je groente, fruit en mooie bloemen. Let op: op 18 november gaat de groente markt niet door. Lekker snuffelen tussen allemaal oude spulle tjes en dan net datgene vinden waar je al zo lang naar op zoek bent. Dat kan zomaar gebeuren op een rommelmarkt. Wanneer: Zaterdag 2 december Waar: Vismarkt en Markt Bind de ijzers onder in winterse sferen. Vanaf medio december staat op de Markt een ijsbaan. Lekker zwie ren en zwaaien met sfeervolle muziek op de achter grond. Uiteraard wordt ook voor de inwendige mens gezorgd. Wanneer: 16 december 2006 t/m 7 januari 2007 Waar: Markt, voor het stadhuis Dit jaar wordt in Middelburg voor de tweede keer de Zeeuwse Winter Fair gehouden. De Winter Fair wordt aangekleed in Dickensiaanse stijl, er is muziek en ver Extra sinterklaaskoopavonden en koopzondag Hulpsinten die nog op zoek zijn naar een geschikt cadeau, kunnen hun slag slaan in de Middelburgse binnenstad. Glinsterende oorbellen, een lekkere warme trui of een spannend boek. Blijf niet staan, ga naar binnen en laat je verleiden om eens flink te shoppen. Winkelen gaat natuurlijk niet alleen om kwantiteit, maar ook om kwaliteit. Ook wat dat betreft kom je in Middelburg aan je trekken. Middelburg is onlangs uitgeroepen tot één van de meest gevarieerde winkelsteden van Nederland. In het centrum vind je een aaneenschake ling van winkelgebieden, elk even leuk en elk met een eigen karakter. In de periode rond sinterklaas en kerst kunnen shopaholics hun hart extra ophalen. Naast de reguliere koopavonden zijn de winkels een aantal extra avonden geopend. Houd je een shopmarathon niet de hele dag vol, dan kun je even bijko men op een terrasje of in een gezellig bruin café. De Middelburgse binnenstad is namelijk een perfecte mengeling van horeca en winkels. Koopavond elke donderdag tot 21.00 uur. Extra koopavonden op maandag 4 december en vrijdag 22 december. Koopzondag op 3 december (thema 'Zondags winterfestijn') en op 17 december van 13.00 tot 17.00 uur. iPÏRilralHPFPi schillende koren zullen Christmas Carols zingen. Op de Winter Fair zijn verschillende leuke kraampjes te vinden, je kunt allerlei lekkers proeven en er vinden workshops plaats. De Zeeuwse Winter Fair is een goede aftrap voor het echte kerstgevoel. Wanneer: donderdag vrijdag zaterdag zondag Waar: 14 december 15 december 16 december 17 december 16.00 uur tot 21.00 uur 10.00 uur tot 17.30 uur 10.00 uur tot 17.30 uur 12.00 uur tot 17.30 uur Tekst en eindredactie: Peter Woudstra, Stefanie van der Maas en Marieke Kalverboer Fotografie: Mieke Wijnen. Peter Toornstra en NPS fie: Angelina Geluk en John Polderman In en rondom "Onder de Toren" en het Koorkerkplein onder de Lange Jan

de Faam | 2006 | | pagina 69