PROGRAMMA -ember is er van alles te doen in de stad. Speciaal lei optredens. Om 11.00 uur 's ochtends barst het irlijk gaat dit ook door tijdens de intocht, want alle rat zij hebben ingestudeerd. Na de intocht wordt er optreden van de populaire Ketnetband uit België. Legenda 11.00 tot 12.00 uur Markt 11.00 tot 14.00 uur De Punt Optreden van de Champagne Charlie Jazz Band 12.00 uur 12.30 uur De Punt De Punt 12.40 -13.15 uur De Punt Sinterklaas loopt via de Dwarskaai, de Dam, het Damplein, de Gistpoort, Korte Giststraat, het Abdijplein, het Koorkerkplein en de Nieuwe Burg naar de Markt. Op de Markt staat burgemeester Koos Schouwenaar klaar om de Sint te ontvangen en is er een optreden van de Champagne Charlie Jazz Band. 13.00 uur Winkelgebied De Funfare zal het winkelend publiek trakteren op een optreden 13.30 tot 15.30 uur Markt 14.00 tot 15.30 uur Centrum Optreden van de Ketnet Band De Zwarte Pieten lopen door de straten van het centrum onder begeleiding van de Zwarte Pieten Band. Voorprogramma met de Funfare, Junior Drum Corps Johan Friso en de Zeeuwse Muziekschool Damplein In de Graanbeurs "Het land van hiernaast". Uitvoering van Duinart Op het podium Sinterklaas kindershow van De 4 Tuoze Matroze Abdijplein Optreden met muziekgroep So What met de leerlingen van de Leeuwenburch Dansvoorstelling van Dance Center Dazzle Nieuwe Burg Ringrijden met chocoladeletters Wachten op de komst van Sinterklaas met Rik Hoogendoorn, de Funfare en het Middelburgse korps Johan Friso AANKOMST VAN SINTERKLAAS EN ZIJN PIETEN Zeekadetten zullen de Zwarte Pieten hel pen om de boot aan te leggen. Welkomstlied onder begeleiding van de Zeeuwse Muziekschool. Start van de Sinterklaasoptocht door de stad. Met in de optocht: - Muziekcorps ONDA uit Nieuw St. Joosland - Jonglerende Pieten - Middelburgse Steltlopers van Zuvuya - Ruiters van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging - Muziekkorps Juliana Middelburg en Jeugdkorps Johan Friso - En natuurlijk heel veel Zwarte Pieten met snoepgoed Dwarskaai Opstapplaats Pepernoot Express Informatiestand Bushalte Fietsparkeerplaats EHBO Kindvindplaats WC) Toilet ||)l Optreden L Rolstoelplaats Staanplaats publiek

de Faam | 2006 | | pagina 63