In deze krant HHHH Kijk snel verder in de krant om te zien wat er op 18 november allemaal te beleven is in Middelburg! Kijk ook op www.middelburg.nl Bra Zaterdag 18 november is het zover. Vanuit Spanje komt Sinterklaas met de Pakjesboot 12 naar Middelburg, waar hij de eerste voet op Nederlandse bodem zal zetten. Voor Middelburg is de komst van Sinterklaas dit jaar extra spannend, want de NPS zendt de intocht rechtstreeks uit op de televisie. In de binnenstad van Middelburg is het de hele dag feest met veel muziek en theater op verschillende plaatsen. Langs de route van de Sint is er van alles te zien en te beleven: van steltlopers tot moderne dansgroepen die hun kunsten gaan vertonen. Uiteindelijk zal de intocht eindigen op de Markt, waar Sinterklaas verwelkomd wordt door vele blije en feestende kinderen. Dieuwertje Blok en Rik Hoogendoorn zullen van 12.00 tot 13.15 uur verslag doen van het evenement in een extra uit zending van het Sinterklaasjournaal. Als de Sint tenminste op tijd aankomt in Middelburg, want dat blijft elk jaar opnieuw de grote vraag! De intocht van Sinterklaas is altijd een drukke dag in Middelburg, maar dit jaar wordt het nog drukker dan anders. Naar verwachting zullen tienduizenden kinderen naar de intocht van Sinterklaas komen kijken. Nog meer mensen, nog meer optredens, het wordt een dolle boel. In deze krant kun je lezen hoe je het beste naar Middelburg kunt reizen, wat er die dag allemaal te doen is, hoe de route van de Sint loopt en op welke plekken je de intocht kunt zien. Interview met burgemeester Schouwenaar 3 Allemaal de vlag uit 3 Sinterklaasjournaal 3 Gratis busvervoer op Walcheren! 5 Hoe kom je bij de intocht? 5 Programma en plattegrond 8 Spelregels voor een geslaagde dag 11 Optredens tijdens de intocht 13 Winters Middelburg 15 v» iet T^m—— Kr'ü?)'

de Faam | 2006 | | pagina 55