kunnen wel degelijk Recepten van Savelberg en bijzondere wijnen uit Chili Kekke waterkieertjes Retro-romantiek van No Man's Land Feel good for kids dé Weekkrant De Faam Woensdag 8 november 2006 - Pagina 55 Iedere zichzelf respecterende sie- radenlijn of modemerk brengt voortdurend een nieuw scala aan horloges op de markt. Terwijl toch iedereen al op zijn mobiel tje kan zien hoe laat het is. Een horloge is dus voor het mooie. Zo veel mag duidelijk zijn. Op het mo ment vragen de merken Carrera en Casio op aandacht en binnenkort komt ook Esprit weer met een nieuwe lijn. Werk aan de winkel dus voor al die genen die een horloge als een sieraad zien en ze ook als zodanig aanschaffen: zo vaak mogelijk. De modellen van Carrera zijn simpel van lijn, die van Casio veel bewerkter. Binnen deze keuzemogelijkheden dus eigenlijk al voor ie ders smaak. Maar binnenkort Esprit dus weer. Rainlegs™ is de productnaam voor een nieuwe en innovatie ve vorm van regenkleding. Rainlegs™ beschermen de bovenbenen tegen regen, wind en afkoeling. Het product is gemaakt van wind- en waterdichte parachutestof en weegt slechts 120 gram. De beenbeschermers zijn aan de achter zijde van het been open, waardoor er geen condensvorming meer optreedt en de kleding droog blijft. Uitgebreide testen door fietskoeriers en "De Fietsersbond" hebben dit al suc cesvol aangetoond. Ook buitensporters zoals hardlopers, roei ers, schaatsers, ruiters en Nordic Walkers zijn tevreden over de nieuwe vinding vooral vanwege de bwegingsvrijheid. De 'benen' zijn licht en makkelijk mee te nemen. Je draagt ze ge woon als een rolletje om je middel en als het gaat regenen rol je ze uit en zet je ze met een snelsluiting en klittenband vast. Je bovenbenen blijven nu comfortabel droog en warm. Uit er varing blijkt dat de bovenbenen de meeste regen vangen. Op school of op het werk kan niet altijd worden omgekleed. Instappers staan bij modem volk veelal als suf te boek en daarmee vanzelf sprekend ook de drager. Toch kan dit vooroordeel onder uitgehaald worden. Zo blijkt wel uit de uitgebreide collectie van het merk Spaan se merk Bunker dat voor mannen wer kelijk alles biedt wat je maar zou kunnen wensen. Van prach tig luxe tot stoer, hip, elegant en sportief. Hetzelfde geldt voor tassen en riemen van dit rebelse Mid dellandse Zee merk. Het rebelse is meer dan een filosofie. Al meer dan tien jaar staat het merk volop in de schijnwerpers. Kijk zelf maar! Tot en met de zolen ge maakt om op te val len in de enige juiste zin vari het woord! Ga voor nóg meer naar www.bunker.es Patron-Cuisinier Henk Savelberg heeft in Ne derland zijn naam ge vestigd. Al jaren lang wordt zijn restaurant tot de top in Neder land gerekend en mag worden omschreven als klassiek qua keu ken. Onlangs is een meer dan prachtig boek verschenen over Savelberg en zijn keuken. Een schitterend kijkje achter de schermen want met recep ten. Producten uit de zee hebben het hart van de heer Savelberg gestolen. Hij is dan ook bekend om zijn salade Savelberg, waarin kreeft wordt ge combineerd met ganzenlever, hari cots verts, artisjok en zwarte truffel. Ook gegrilde tarbot zal niet meer van zijn kaart verdwijnen. Daarnaast werkt hij graag met ge vogelte uit Bresse en lamsvlees. In zijn be drijf wil hij de combi natie bieden tussen een diner in zijn res taurant en een over nachting in één van zijn smaakvol inge richte kamers. Gele gen op de vroegere buitenplaats "Vreugd Rust", een pand omgeven door een prachtig park met eeuwenoude bomen met in de verte uitzicht op de rivier De Vliet. Van dezelfde uitgever -Inmerc - is de titel Paradiso, een exclusieve levendi ge en uiterst informatieve wijngids over de in zwaai' opmars zijnde Chi leense wijnen. Voor schappelijke prij zen zijn meer dan goede wijnen uit dit land verkrijgbaar.Lees er alles over! Ook voor kinderen en jon geren komen er steeds meer initiatieven tot zelf ontplooiing op de markt in de vorm van boeken en zelfs spellen. Hoe overleef ik mijn ouders? (en zij mij!) van Francine Oomen bij voorbeeld is bovendien uitgeroepen tot het beste kinderboek van het jaar. Het boek van Beer is getipt door de Nederlandse Kin derjury en dus een van de vijf meest geliefde boeken van al le kinderen die meededen. Het boek van Beer gaat over een meisje dat altijd honger heeft. Ze vindt haar leven maai' saai. Ze heeft een heleboel vragen, maar geen antwoorden. Maar ze heeft haar snoephartjes, die haai' helpen een antwoord te vinden. Op de site kun je een stukje in het boek lezen! Sinds september ligt het Hoe overleef ik mezelf-spel in de winkel. Een kaart spel dat door Francine Oomen zelfbedacht en ontworpen is. Met het spel kun je niet alleen 1 je kennis over het boek 1 testen, het is vooral een 1 spel om veel over jezelf j en anderen te weten te I komen. Om het te spe- len heb je lef nodig, een i beetje talent om toneel j te spelen en een hele- I boel humor. En je moet I eerlijk duiven te zijn! In I dezelfde sfeer ligt het naslagwerk voor kinde ren van 6 tot 12: Feel good for kids, de slimste gebruiksaan wijzing voor jezelf. Kinderen maken soms lastige fasen door. In het boek kun jè lezen hoe je het jezelf makkelijker en leu ker kunt maken. Het helpt op eigen benen te leren staan en uit te groeien tot een sterk en gelukkig mens. Het boek staat dan ook vol tips voor een leuk en spannend leven. Het eigenzinnige kledinglabel No Man's Land presenteert voor de komende maanden een stijlvolle collectie met een vleugje Amerikaanse retro- romantiek. Er zijn in de collectie drie stijlen te onderscheiden: de American Pioneer, Victo rian Saloon en Country Girl. De eer ste is geënt op het arbeidersleven in de grote Amerikaanse steden dus een variant op de werkkleding van toen. Met de van het merk bekende actuele uitwerking. Victorian Saloon is uitbundig romantisch en ook al refererend aan vervlogen tijden, met lange rokken, het gebruik van kant, roesels en bloemenprint. Country Girl tenslotte spreekt vrijwel voor zich met dikke en stoere breisels en warme en stijlvolle jasjes uit gekook te wol. Stoer, vrouwelijk, modieus en relaxt tegelijk. Qua kleurgebruik veel grijs, blauw en lila tinten. Zie ook; www.nomansland.nl

de Faam | 2006 | | pagina 53