Kelly geeft zich bloot sterren streken Catherine wil afbouwen Spanningen in huwelijk Tom Egbers Beau knokt voor eerherstel Telex Haal je rijbewijs Saskia! Sportieve Riny Natasja is er klaar voor Ron op de rode loper mm Kelly kennen we allemaal als de vrouw die ge boren werd als jongetje en met haar Impul sieve opmerkingen op televisie meestal niet als de allerslimste ster overkomt. Nu haar biografie verschijnt, krijgt de lezer een totaal andere kant van Kelly te zien. Precies vijf jaar geleden schitterde Kelly van der Veer (26) in de veelbesproken derde serie van de realitysoap 'Big Brother'. Spraakmakend was ze, omdat Kelly als jongen is geboren en ze als jonge vrouw het televisiehuis in Almere betrad. Na haar 'BB'-avontuur gin gen er allerlei belangrijke deuren voor Kei open. Ze nam een single op en trad op door hele land. Blootblad 'Playboy' meldde zich en maakte een nietsverhullende foto reportage die veel stof deed opwaaien. De Hilversumse knapperd nam driemaal deel aan het Nationaal Verkeersexamen, zak te drie keer en zorgde daarmee andermaal voor veel ge spreksstof. Robert Jensen gaf haar een vast item in zijn late- night-show en tientallen tijdschriften plaatsten schitterende fotosessies. Op showbizzfeestjes en filmpremières werd ze een graag geziene gast en zo groeide Kelly in vijf jaar uit tot een BN'er waar eigenlijk altijd wel wat over te doen is. Ge noeg stof voor een boek? Jazeker. Er lijken barsten te zijn ontstaan in het huwelijk van 'Studio Sport'-presen- tator Tom Egbers. Zijn eveneens bekende vrouw Janke Dekker klaagt dat haar blonde adonis zijn be loften niet nakomt. Soms is het zo erg dat zij zich afvraagt waarom ze nog sa menwonen. Hoe lang gaat het nog goed tussen Tom Egbers en zijn musicalster Janke met wie de collega van Mart Smeets twee kinderen - Amy en Rick - heeft? Het stel lijkt al vijftien jaar ge lukkig getrouwd, maar Janke doet in een interview op een niet mis te verstane wijze haar beklag over haai' wederhelft. Als een van Tom's onhebbe lijkheden noemt de 42-jarige Janke dat Tom vanwege tijd nood zijn beloften soms niet nakomt. Volgens de actrice-lijkt Tom maar niet in te zien dat er maar 24 uur in een etmaal zit ten. "Een terugkerend thema is dat we elkaar te .weinig zien", vertelt de brunette namelijk in uittrekken. Hij is het daar altijd mee eens, maai- ik ben degene die ervoor moet zorgen dat zo'n patroon wordt doorbro ken." Beeld en teksten: Weekblad Party een blad. "Als hij te lang weg is of te veel werkt, trek ik aan de bel. Benadruk dat het onzin is dat we nog samenwonen als we zo weinig tijd voor elkaar Riny Schreijen- berg, ooit de ontdekker van Marianne Weber en Frans Bauer die hij samen met partner Emi- le Hartkamp lan ceerde als super sterren, laat weer van zich horen. Deze keer niet in een knallende ru zie met zijn voor malige partner, maar deze keer in het posi tieve. Hij gaat lezingen ge ven voor zelfstandige on dernemers en hoopt hen een wijze les mee te geven: hoe men door schade en schande toch tot een beter inzicht kan komen. Het zijn de eigen ervaringen van Ri ny, die hij wereldkundig gaat maken. Dat wordt dus een lange zit voor de onder nemers... Het is druk in huize Froger. René is opa geworden en Natasja doet alles om haar nieuwe tv-programma naar een hoogtepunt te tillen. Het zal niet'meevallen om Wendy van Dijk te evena ren. In ieder geval bereikte Natasja wel de status van een warme presentatrice, die als vrouw de mensen snel aan zich bindt. Nu de kijkers nog. Het geheim van Saskia en Serge, die volgend jaar veer tig jaar in het vak zitten en nog altijd roem oogsten, is volgens Serge eenvoudig te verklaren. "We zijn al veer tig jaar een duo en treden nog steeds samen in het land op. Het aparte dat ons bij elkaar houdt, is het feit dat ik een rijbewijs heb en Saskia niet. Ze kan dus geen kant op zonder mij en moet wel bij me blijven..." Gauw je rijbewijs gaan halen Sas kia, want als je écht ruzie krijgt, is het moeilijk reizen met al je koffers in het open baar vervoer... Flet kan toch soms wel heel raar verkeren in televisie land. Struikel je doorgaans over de BN'ers op de rode lopers bij de verschillende premières, tot voor kort zag je Ron Boszhard vrijwel ner gens. Zelfs bij de megapre- mière van 'Beauty and the Beast', waai* nota bene zijn beroemde broer Carlo Boszhard een hoofdrol in vertolkt, kwam niemand hem tegen. Daar is nu ech ter verandering in geko men. Sinds kort is Ron Boszhard namelijk in het bestand van Joop van den Ende Theaterproducties opgenomen. Kunnen we eindelijk weer eens een nieuw gezicht gaan verwel komen... Zijn vrouw, vrienden en familie zouden zich ernstige zorgen maken nu Beau van Erven Dorens, de vader van vier kinde ren, verbeten vecht voor eerherstel na de teloorgang van zijn programma 'NSE' bij Talpa. Omdat de voormalige corpsbal na deze flop echt helemaal van slag was, zou zijn omgeving bang zijn dat hij een tweede teleurstelling emotioneel niet kan verwerken. Zijn nieuwe programma's móeten dus een succes worden. Beau zelf beseft ook dat 'het twee voor twaalf is.Met maai' liefst twee nieuwe programma's, 'Man en Paard' en 'Deal or no deal' tracht Beau met de lift uit de donkere, muffe kelder van zijn carrière te geraken. Hard was hij van de succesladder gevallen, toen zijn nieuwsprogram ma "NSE' van de buis werd gehaald. Rehabilitatie is dus waar Beau thans keihard voor knokt. Maar het ziet er weer niet rooskleurig uit. Naar 'Man en Paard' kijken op dit mo ment niet meer dan 535.000 mensen, terwijl 'Deal or no deal' nooit meer dan 508.000 belangstellenden trok. Zijn overstap naar Talpa is ook voor hem nog geen succes geble ken. Maai' kan hij een tweede flop wel bolwerken? Insiders weten immers dat Beau na het eerste debacle emotioneel en psychisch in de goot lag... Het succes van Catherine Keyl bij de omroep v 'MAX' smaakt niet naar meer. Integendeel, La vjJSW Keyl wil juist gaan afbouwen. De prijs die ze jSBi. £FM moet betalen voor de roem vindt ze veel te iHQM hoog. Naar het schijnt, loopt haar relatie ge- VB mJB vaar en gaat ook Catherine zélf kapot aan mm haar moordende werkschema. Blijkbaar trekt 'dmjffrK II Catherine Keyl het niet meer om vijf keer per 'tiBÜ ÈM week live op de buis te komen met haar talk- S show 'MAX en Catherine', want de 60-jarige K Willi Haagse wil terug naar één uitzending per week. Het wordt de presentatrice, die 35 jaar in het vak vertoeft, allemaal veel te druk. De Ridder in de Orde van Oranje Nassau houdt tjÉlIBi geen tijd meer over voor haar privéleven en Catherine wel door, maar niet meer zo fana- dat is een prijs die ze niet wil betalen. Cathe- tiek als nu. In interviews heeft Catherine ge- rine riskeerde zelfs 'ontslag-op-staande-voet' zegd dat ze weer een praatje wil kunnen ma- toen ze de bazen van MAX vertelde dat ze fors ken met haar buurvrouw en impulsief wil kutv minder wil gaan werken, maar de omroep nen besluiten met haar levenspartner Maurits heeft haar vanwege haar enorme succes en een reisje te boeken. Nu schiet dat er alle- populariteit niet de zak gegeven. En dus gaat maal bij in... Het hing al een tijdje in de lucht, maar bij de ties, getemd! Waar in het toneelstuk de première van 'Sexual Perversity' staken zij hoofdrolspelers bijna letterlijk met de billen hun liefde voor elkaar niet meer onder stoelen bloot gaan, doen Tygo en Liesbeth het nog of banken. Tygo Gernandt en Liesbeth Ka- even rustig aan. Alles op alles zette het jon- merling zijn tot over hun oren verliefd. Einde- ge paar om hun relatie geheim te houden, lijk lijkt de acteur, die naar eigen zeggen een Met het nieuwe theaterstuk wil producer seksueel pervers leventje leidde en het door- Rick Engelkes de jongeren naar het theater gaans niet zo nauw nam met zijn liefdesrela- halen.

de Faam | 2006 | | pagina 51