Vermakelijk Veere... In één seizoen twee keer zo veel teams KENNIS PxoJiail Zeelandia' kan groei amper aan Fanfare bouwt een feestje met toneelclub dé Weekkrant De Faam Woensdag 8 november 2006 - Pagina 47 Een uitgebreid repertoire muziek en leuke sketches, dat kunnen de bezoekers van Veere's Vermaeck verwachten, foto: pr door peter vrancken MIDDELBURG - Voorzitter Carel Peterson zegt het glunderend: "We zijn de grootste vereniging van Zeeland. We werken er hard voor, hebben een goede naam en die willen we zo houden. We zijn er erg trots op." Peterson deed zijn uit spraak toen de geweldige groei van het ledenaantal ter sprake kwam. Telde Zeelandia Middelburg Vorig jaar 23 voetballende teams, dit seizoen is dat aantal gestegen naai- liefst 46. En de lë- denaanwas gaat gewoon door. Sinds augustus werden alweer zeventig nieuwe leden inge schreven. En die sterke leden- aanwas zorgt nu voor proble men. "Het wordt krapjes in de kleedkamers, maar met impro viseren lukt het nog net. F-pu- pillen kun je met twee teams één kleedkamer toebedelen, maar met oudere jeugd, meisjes en de senioren gaat dat niet meer", weet Peterson. Daarom ontving wethouder Al- bert de Vries (PvdA) een uitno diging om over uitbreiding van sportpark De Veerse Poort te komen praten. "Voor anderhal- ve ton bouwen we zes extra kleedkamers en wat materiaal ruimten in eigen beheer", bena drukt Peterson. Onvoldoende kleedkamers zijn dus een pro bleem, de speelmogelijkheden op de velden, zeker op zaterdag, is een volgend probleem. "Nu al moeten we competitiewedstrij den op de trainingsvelden laten spelen en dat is niet goed. Spor ten is gezond, een ledenstop willen we niet", zegt Carel Pe terson gedecideerd. Met dezelf de overtuiging roemt hij de vele vrijwilligers die binnen zijn ver eniging actief zijn. Bijna ieder een is wel bereid om te helpen", zegt de voorzitter. "We hebben 220 vrijwilligers, waaronder veel ouders, van jeugdleden. Dat aantal groeit mee met de ver- eniging. Alleen bestuurlijk ka der vinden is moeilijk", besluit de Zeelandiavoorzitter. door ineke van wallenburg VEERE- Wie zin heeft in een avondje Veers ver maak met muziek en to neel moet zaterdagavond 11 november naar Het Ak koord aan de Oudestraat in Veere. Het fanfareorkest Veere's Genoegen en de to neelvereniging Tot lering- he ende Vermaeck verzor gen deze avond samen vanaf 20.00 uur een afwis selend programma. Na af loop van de optredens is er live dansmuziek. De muziekvereniging laat acht nummers horen, die door de eigen muzikanten zijn uitgekozen. "Onze ver eniging bestaat dit jaar 85 jaar", vertelt Michiel Pou- wer van Veere's Genoegen. "De leden mochten met ideeën komen om dat te vieren. Een feestavond en een optreden werden vaak genoemd. We hebben er nu een wensconcert van gemaakt. De leden moch ten hun favoriete num mers uitkiezen en die gaan we spelen." De muziek is afwisselend. Zo kozen de leden onder b besluit 1, afgegeven door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Vlissingen tot het verlenen van een bouw vergunning voor het realiseren van Kunstwerk 4. Dit betreft een buisleidingenstraat ten behoeve van de realisatie van de Sloelijn aan de Sloeweg- Noord, ter hoogte van de Letlandweg Vlissingen- Oost; besluit 2, afgegeven door het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden tot het verlenen van een keurvergunning voor het aanpassen van de Westhofweg in verband met de aanleg van de buisleidingenstraat. De besluiten zijn niet gewijzigd ten opzichte van de ontwerpbesluiten. WAAR EN WANNEER KUNT U DE STUKKEN INZIEN? De besluiten liggen met ingang van 9 november 2006 tot en met 21 november 2006 gedurende de reguliere openingstijden ter inzage op de volgende locaties: Besluit 1 ligt ter inzage bij de gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1, 4382 MA Vlissingen. Besluit 2 ligt ter inzage bij waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg. HOE KUNNEN BELANGHEBBENDEN BEROEP INDIENEN? Gedurende bovengenoemde periode staat voor belanghebbenden beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Hét instellen van beroep tegen één of meerdere besluiten geschiedt door indiening van een Indien beroep is ingesteld, kan een verzoek worden gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening, bijvoorbeeld inhoudende een schorsing. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Bij het verzoek moet een afschrift van het beroepschrift worden overgelegd. Voor het indienen van een beroep en/of een verzoek om een voorlopige voorziening is een griffiegeld verschuldigd. MEER INFORMATIE? Voor nadere informatie met betrekking tot besluit 1 kunt u zich wenden tot de heer M. A! Saadi van de gemeente Vlissingen, telefoon 0118 - 487.124. Voor nadere informatie met betrekking tot besluit 2 kunt u zich wenden tot de heer J.C. Everaars van waterschap Zeeuwse Eilanden, telefoon 0118 - 621 290. Voor nadere informatie met betrekking tot het afgegeven Tracébesluit Kruising Buisleidingstraat Sloelijn kunt u kijken op www.sloelijn.nl of bellen naar het informatiepunt Sloelijn: 0118 - 655 190. De minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de manager Grondverwerving en juridische Zaken, ing. F.J.j. jansen andere voor de popnum mers Bohemian Rhapsody van Queen en voor The Cream of Clapton met een medly van nummers van Eric Clapton. Maar er wordt bijvoorbeeld ook een voor fanfareorkest be werkt menuet uit de opera Berenice van Handel ge speeld. De toneelvereniging zorgt tussen de muziek door voor twee sketches. Het optreden is naar de beide verenigingen "Veere's Ver maeck" genoemd. Kaarten zijn alleen vooraf te bestel len via 0118-501745 of chefvos@orange.nl. De zaal is open vanaf 19.30 uur. Artikel 20 van de Tracéwet bevordert een gecoör dineerde voorbereiding van de besluiten op de aanvragen om de vergunningen en van de'overige ambtshalve te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit. In het kader van deze coördinatie geeft de minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze de manager Grondverwerving en juridische Zaken van ProRail B.V., kennis van het feit dat de volgende besluiten zijn genomen. WELKE BESLUITEN ZIJN ER GENOMEN EN LIGGEN ER TER INZAGE? Voor de uitvoering van het afgegeven Tracé besluit Kruising buisleidingstraat Sloelijn, welke is getekend op 12 oktober 2006 en heden ter inzage ligt, alsmede het Tracébesluit Sloelijn zijn onder staande besluiten voor het cluster SLOE-07 (Kunstwerk 4 Buisleidingstraat) genomen over eenkomstig de procedure van artikel 20, lid 4 Tracéwet jo. paragraaf 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht: ondertekend beroepschrift dat ten minste de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen het is gericht, alsmede de gronden van het beroep bevat.Daamaast dient u in het beroep schrift aan te geven tegen welk specifiek besluit beroep wordt ingesteld, aan wie het besluit is gericht en op welke datum het besluit is genomen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het instellen van beroep schorst de werking van het besluit niet. MIDDELBURG - Terwijl iedereen de klok heeft teruggezet en met de win tertijd bezig is, denken de eenden in Middelburg dat het alweer lente is. G. van Veen-Brown zag in de watergang vlakbij haar werk in Middelburg, de jonge diertjes met hun moeder afgelopen week in het Zeeuwse water zwemmen, foto- g. van veen Ministerie van Verkeer en Waterstaat Coördinator Vergunningen Sloelijn

de Faam | 2006 | | pagina 45