Overzichtsproeverij: 11 12 november Y m Wijnkoperij Les Vinophiles van the World of Drinks organiseert Wijn kunst expositie Wijnhuizen Wijnkoperij Les Vinophiles dé Weekkrant De Faam Kleine dieren in grote show Engels voertaal in kerkdienst zaterdag 11 november van 11.00 tot 17.00 uur en zondag 12 november van 14.00 tot 17.00 uur een grote overzichtsproeverij in onze wijnkoperij op de-eerste verdieping van The World Of Drinks in Zierikzee. Vele importeurs zullen aanwezig zijn om hun wijnen te laten proeven en u van uitleg te voorzien. Tevens zullen er diverse aanbiedingen zijn! Naast deze overzichtsproeverij is er tevens een expositie van fotograaf Dirk Tholenaar. Dit is een oud Zierikzeeënaar die zijn sporen inmiddels heeft verdient in de creatieve sector. Er zullen dit weekend diverse werken van zijn hand hangen die betrekking hebben op wijn. Deze kunt u bewonderen en eventueel kopen. SAtENTElN Woensdag 8 november 2006 - Pagina 26 School DOOR INEKE VAN WALLENBURG MIDDELBURG - VMBO-leer- lingen van de Christelijke Scho lengemeenschap Walcheren gaan op 10 november op pad om verrassingspakketjes uit te delen aan driehonderd mantel- zorgers. Mantelzorgers zijn mensen die vrijwillig voor een ander zorgen. De leerlingen ronden daarmee het schoolpro ject Omarm af. Uit onderzoek is gebleken dat één op de tien jon geren opgroeit met een gehan dicapte of chronisch zieke broer, zus of ouder. Deze jonge ren krijgen direct met mantel zorg te maken. Mantelzorg is niet een stoer onderwerp op school. Het project is ervoor om deze zorg wel bespreekbaar te maken in de klas. Zo is een on derdeel van het project een film over een jongen met een gehan dicapte zus. De film laat zien wat een impact dat heeft op het leven van de jongen en zijn ou ders. Het is de bedoeling dat de lessen en materialen ook voor andere scholen beschikbaar ko men. Scholengemeenschap Nehalennia heeft ook al interes se getoond. De lessen zijn ont wikkeld op initiatief van het Steunpunt Mantelzorg Walche ren. Op 10 november is het de Zeeuwse Dag van de Mantel zorg. In Zeeland waren activitei ten voor mantelzorgers tot nu toe vooral gericht op oudere mantelzorgers. Met twee scho lenprojecten probeert het Steunpunt Mantelzorg Walche ren juist ook jonge mantelzor gers te bereiken. MIDDELBURG - Evenemen tenhal De Kruitmolen in Middelburg is in het week end van 10,11 en 12 novem ber het domein van rasdie ren. Dan houdt de Stichting Delta-Show namelijk de jaarlijkse kleindierenten- toonstelling. Er zijn meer dan duizend rasdieren ingeschreven. Het gaat om fazanten, patrijzen, ganzen, eenden, hoenders, sierduiven, konijnen en ca via's. Voor de kinderen is er een speciaal ingerichte knuf felhoek. Ook kunnen alle kinderen die de show bezoe ken een kleurplaat inkleu ren. Verder werkt aan deze tentoonstelling de vereni ging De Vogelliefhebbersuit Vlissingen mee en zijn er stands met streekproducten. De tentoonstelling is open op vrijdag 10 november van 20.30 tot 22.30 uur, zaterdag 11 november van 10.00 tot 21.00 uur en zondag 12 no vember van 10.00. tot 17.00 uur. Toegang kost 2,50 euro, kinderen van vijf tot twaalf jaar betalen 1,50 euro. MIDDELBURG - De geza menlijke Middelburgse ker ken, verenigd in de stichting Time 4 God, houden zondag 12 november een Engelstali ge kerkdienst. De dienst is voor de Engels sprekende bewoners van Zeeland maar ook belang stellenden. Voorganger is dominee Stefan Francke. De dienst begint om 19.00 uur. Het Roosevelt Academy Choir zorgt voor de zang. I/Ir ijnkoperij Les Vinophiles The world of drinks Grevelingenstraat 14 4301 XX Zierikzee tel.0111-46338 info@worldofdrinks.nl www.worldofdrinks.nl Duitsland Schloss Schonborn, Rheingau August Kesseler, Rheingau Oostenrijk R A Pfaffl, Weinviertel Frankrijk Tariquet, Gascogne Chateau D'Angles, Languedoc/Roussillon Domaine Cazes, Roussillon Maison Doudet Naudin, Bourgogne Domaine Thenard, Bourgogne Ogier Caves des Papes,Rhone Martion Zahn, Elzas Cave Ribeauville, Elzas Pol Roger, Champagne Mumm, Champagne Moët Chandon, Champagne Piper Heidsieck, Champagne Pommery, Champagne Thienot, Champagne Australië Yalumba, South Autstralië Yalumba, Barrosa Nieuw Zeeland Saint Clair, Marlborough Nautilus, Marlborough Spanje Italië Portugal BODEGAS Chili Amerika Argentinië Zuid-Afrika Bodegas de la Marquesa, Rioja El Coto, Rioja Finca Museum, Cigales Bodegas Castafio, Yecla Giuseppe Brancatelli, Toscane Montresor, Verona Cantina di Custoza, Veneto Maranfusa, Sicilië Niepoort Kopke Graham's Noval Quinta da Romaneira Casa Silva, Colchagua Valley Veramontë, Casa Blanca Montes, Apalta Valle Callitera Sebastiani, Sonoma-Californië Copperidge, Central Coast- Californië Ravenswood, Sonoma-Californië Trapiche, Mendoza Finca El Portillo, Mendoza Bodegas Salentein, Mendoza Fairview, Coastal Region Goat do Roam, Western Cape Goeie Tye, Robertson Y A L U M B A C H M P

de Faam | 2006 | | pagina 24