Bij uw Escura Apotheek PIJNSTILLERS Terug naar school Escura Apotheek zorgt ervoor. Officiële Mededelingen Zijn uw 'gezond' voor de MAAG? Wij geven u graag persoonlijk advies. dé Weekkrant De Faam MIDDELBURG I VEERE Provincie Zeeland- Klassenfoto's uit periode 1935-1980 Woensdag 8 november 2006 - Pagina 25 Vervolg van pagina 24. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwa ren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: net colle ge van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het bezwaarschrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. Iemand moet rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorziening gevraagd worden bij de Rechtbank. Hiervoor ziin griffierechten verschul digd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 8 november 2006 Burgemeester en wethouders van Veere Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Milieu Melding BUS-sane- ring Scaldiahaven te Vlissingen-Oost Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 27 oktober 2006 een 'Mel ding BUS-sanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ont vangen voor de sanering op de locatie Scaldiahaven te Vlissingen-Oost. Tegen de melding of een mededeling van gedepu teerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belanghebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de verontrei niging of de voorgenomen sanering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, monde linge toelichting en kopieën van de 'Melding BUS-sanering' kunt u zich wenden tot mevrouw M. de Bokx (tel. 0118- 631722). Vergunningen voor BIOX Tank Terminal B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aanvra gen ontvangen van Biox Tank Terminal B.V. om (oprichtings)vergunningen Wet milieubeheer en de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor de op- en overslag, de bewerking en het ge bruik als biomassa (brand stof) van plantaardige en dierlijke oliën en vetten en een energiecentrale op biobrandstof. De inrichting is gelegen aan de Europa- weg-Zuid te Vlissingen. De aanvragen worden op grond van de Wet milieu beheer gecoördineerd behandeld. Gedeputeerde Staten en Rijkswaterstaat, Directie Zeeland hebben de vergunningen verleend met voorschriften ter be scherming van het milieu. In de vergunning(en) zijn een aantal wijzigingen aan gebracht ten opzichte van het ontwerp. De vergunningen liggen van 9 november 2006 tot en met 20 december 2006 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het -Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren; in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werk dagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. - bij Rijkswaterstaat directie Zeeland, Poelendaelesingel 18 te Middelburg, op werkda gen van 9.00-12.00 en 13.00-16.00 uur en na telefonische afspraak (0118-622428). Belanghebbenden die zienswijzen hebben inge diend over de ontwerp-ver- gunning(en), de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp- vergunning(en), belangheb benden die zienswijzen hebben over wijzigingen die zijn aangebracht ten opzichte van de ontwerp- vergunning en belangheb benden aan wie redelijker wijs niet kan worden ver weten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp-vergunning(en) kunnen tot en met 21 december 2006 tegen de vergunning(en) beroep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. De vergun ningen) worden op 22 december 2006 van kracht, tenzij overeenkom stig art. 36 van de Wet op de Raad van State, juncto art. 8.81 van de Algeme ne wet bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is gedaan bij de Voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en/of de benodigde bouwvergun ning nog niet is verleend. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. de Pijper (tel. 0118- 631958). Vergunning voor Autodemontage- bedrijf G. Netten Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan dhr. G. Netten te Vlissingen een vergunning Wet milieubeheer met voor schriften ter bescherming van het milieu verleend voor het plaatsen van een drooglegsysteem binnen het autodemontagebedrijf van dhr. G. Netten gele gen aan de Poortersweg 29 te Vlissingen. De vergunning ligt van 9 november 2006 tot en met 20 december 2006 ter inzage bij: - de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkda gen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren en; - het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00- 16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden die zienswijzen hebben inge diend over de ontwerp-ver- gunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp-vergun- ning en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te heb ben ingediend over de ont- werp-vergunning kunnen tot en met 21 december 2006 tegen de vergunning beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De vergunning wordt op 22 december 2006 van kracht, tenzij overeenkom stig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene wet bestuurs recht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt (tel. 0118-631986). Escura Apotheek Walcheren Middelburgsestraat 94, 4371 EV Koudekerke, Tel: 0118 - 552 900 Escura Apotheek Van de Sande Apotheek Badhuisstraat 30-36, 4381 LT Vlissingen, Tel: 0118 - 412 066 www.apotheekvandesande.nl Een van de 180 klassenfoto's: Christelijke School VI-1962-1963. WESTKAPELLE - In de kof fieruimte van het Polder huis kunt u vanaf 1 no vember 180 klassenfoto's bekijken uit de periode 1935-1980. De éxpositie is samengesteld door Stich ting Cultuurbehoud West- kapelle. Er zijn meer foto's verzameld, maar men is beperkt door plaatsgebrek. De meeste foto's zijn van direct na de oorlog en uit de vijftiger en de zeventi ger jaren. Voor en tijdens de oorlog werden er veel minder foto's gemaakt. Hoewel er nog relatief wei nig geld onder de mensen was, zagen de meeste mensen direct na de oor log en in de vijftiger jaren de zin van het fotografe ren. Er was in de oorlog na melijk heel veel verwoest en verloren gegaan. In de zestiger jaren was er schijnbaar geen markt meer voor een relatief dure foto van een fotograaf. De meeste gezinnen hadden imniddels zelf een fototoe stel en zo kwamen zij aan voldoende foto's van hun kinderen. In de zeventiger jaren was de prijs van een foto van een fotograaf meestal geen belemme ring meer om een dergelij ke foto aan te schaffen zo dat de markt weer aantrok. Stichting Cultuurbehoud heeft intensief naar namen van personen op de foto's gezocht, maar niet alle na men zijn gevonden. Komt u uzelf of een ander tegen waarvan de naam niet bij de foto staat, maak uzelf dan bekend. Bij de Stich ting Cultuurbehoud West- kapelle kunnen bovendien altijd foto's ingeleverd worden om de bestaande verzameling completer te maken. Het bijbestellen van de tentoongestelde foto's is mogelijk.

de Faam | 2006 | | pagina 23