pushplaygame Om u lekker te maken Van internet naar de keukentafel GRATIS bij een offerte: het nieuwste boek van Jamie Oliver geven we nu een kookboek we_ De Faam Woensdag 8 november 2006 - Pagina 13 Je komt niet zo maar in de zelfgetimmerde piratenhut van Tim de Kam. "We hebben een geheim wachtwoord om binnen te ko men." FOTO: JAAP WOLTERBEEK DOOR MARCEL VAN DER VOORT VLISSINGEN - Het strandhuisje dat onlangs tijdens een demon stratie van de Provincie Zeeland door de zee verslonden werd, lijkt te zijn aangespoeld aan de Noorderbaan in Vlissingen. De kleine piraat Tim de Kam (6) 'kaapte' het na afloop en scha kelde zijn ouders in om er een echte piratenhut van te maken. Een dag flink timmeren en za gen leverde een fraaie hut an nex piratenschip op in de voor tuin van het gezin. "Ik heb ook geholpen met timmeren", ver telt Tim trots. "We hebben er een echte piratenvlag op gezet en er is zelfs een reddingsboei." Het is niet enkel piratenbloed dat door zijn aderen stroomt. "Ik ben gek van de zee. En ik wil later kapitein worden bij Green peace", zo verklaart hij zijn lief de voor mens en natuur. Inmid dels heeft Tim er een heleboel vriendjes bij gekregen, want alle kinderen uit de buurt vinden de hut een aanwinst. "Niet ieder een kan meedoen. Daarom hebben we een geheim wacht woord om binnen te komen." Het was een behoorlijke klus om de hut in de voortuin te krij gen. Vader Erwin: "De onderdelen lagen als brandhout op het strand. We hebben het op een speciaal plateau naai- een boer in Biggekerke laten transporte ren. Vervolgens ging alles op een aanhanger mee naai- huis." Het PC spel World of Warcraft (WoW) is een feno meen. Miljoenen spelers leven een 'tweede leven' in een online fantasy wereld. Voor sommigen is het een bezigheid die net zo veel uren opslorpt als een gemid delde fulltime baan. Dat een dergelijk succes vervolgen krijgt is logisch. Toch keken we even raar op toen we het World of Warcraft kaartspel op de redactie ontvingen. Bij nader inzien blijkt dit toch geen gek idee. Het WoW 'ruil- kaartenspel' is vergelijkbaar met 'Magic the Gathering' en het Pokemon kaartspel: twee spelers stellen elk een eigen 'deck' samen en strijden tegen elkaar door kaarten uit te spelen. Dat kunnen spreuken zijn, of strijders die de ander schade toebrengen. Met de fraai uitgevoerde starterkit kun je meteen beginnen, maar voor de fanatiekeling zijn er los se setjes met kaarten te koop, die het eigen deck kunnen ver sterken. De kaarten zijn schitterend uitgevoerd en het spel speelt lekker vlot weg. Ook leuk om te weten: er is geen voorkennis uit het PC spel nodig om dit kaartspel uit te pro beren. Het WoW fenomeen kruipt zo langzaam ook de 'ech te' wereld binnen. Kiezen voor een keuken van Keukencentrum Tieleman is kiezen voor kwaliteit. Of u nu kiest voor een exclusieve keuken of de afgebeelde keuken van 5.995,-, u bent verzekerd van kwaliteit. En dan hebben we het niet alleen over de kwaliteit van de keuken zelf, maar ook over die van de apparatuur. We hebben graag dat die het volgend jaar ook nog doet als de garantie voorbij is, dus vindt u in onze keukens geen onbekende merken. De vakkundige plaatsing van de keuken bij u thuis is wat ons betreft een stuk kwaliteit. Geen ingehuurde bedrijven die snel moeten werken om iets aan de klus over te houden, maar eigen keukenm'onteurs die pas weggaan als u tevreden bent. En vanwege die keuze voor kwaliteit, weten wij dat u nog jarenlang tevreden blijft. Melissant Binnenweg 7a tel. 0187 - 60 25 55 Spijkenisse Theemsweg 13 tel. 0181 -62 21 22 Barendrecht StockholmlO projectkeukens erv a£s

de Faam | 2006 | | pagina 13