Roeren zonder handjes Onvoorspelbare afwisseling Hiphop HUISDIER Muziekdrager op wielen Woensdag 8 november 2006 - Pagina 12 Met zoveel technische snufjes binnen handbereik, is de verlei ding erg groot om tijdens het rij den meer aandacht te hebben voor het dashboard dan de weg voor je. Niet alleen een onveili ge situatie, maar ook een dure, want je let dan ook niet meer op je snelheid en een snelheids overtreding is een kostbare zaak. Om de aandacht bij die snel heid te houden, is Siemens be zig met de ontwikkeling van een VDO Traffic Sign Recognition, waarbij een camera continu de weg scant en de snelheidsbor den herkent. Zodra de auto har der gaat dan de toegestane snel heid, wordt de chauffeur ge waarschuwd met een signaal op de vooruit. Het wordt waarschijnlijk wel even wachten tot 2008 voordat je er ook daadwerkelijk één kunt kopen. Meer informatie is te vinden op www.siemens.com. Misschien heb je een luie bui. Misschien heb je even geen handen vrij. Misschien is de beweging in jouw handen be perkt. Misschien heb je ge woon even geen lepeltje bij de hand. Als je om wat voor re den dan ook niet in jouw kop je koffie kunt of wilt roeren, is de Self-Stinïng Mug een han dig hulpje. Want, zoals zijn naam al doet vermoeden, de ze mok roert de inhoud zelf. En niet alleen koffie, maai- ook thee, soep en zelfs milkshakes wordt moeiteloos in beweging gehouden na een simpele druk op de knop op het hand vat. De bijgeleverde deksel op de mok voorkomt dat tijdens het roeren vloeistof uit de mok kan opspatten. Meer informatie is te vinden op www.gadgetstorm.com. Wie zich het grootste deel van hun leven onder een plafond doorbrengt, kan zich op een ge geven moment opgesloten gaan voelen. En soms is de suggestie van vrij heid al voldoende om je lekker der te voelen. voorbeeld gecreëerd worden met behulp van SkyCeilings. Ei genlijk een slimme variant op de muurfoto's die momenteel weer helemaal hot zijn. Maar in dit geval dus, je raadt het al, aan het plafond. De foto wordt zo afgeleverd dat staat uit een groot dakraam, waar je alleen de lucht of zelfs een combinatie van lucht en bomen kunt zien. En de mogelijkheden zijn enorm, want er is een keuze uit vele foto's. Kijk voor meer informatie op Sommige katten kunnen hun hele leven met hetzelfde speel tje doorbrengen, andere katten vervelen zich al na een minuut of 10. Als jouw viervoeter in die laatste categorie valt, zou de 'Kitty Go Krazy' wel eens korte metten met die verveling kun nen maken. Dit interactieve speeltje biedt namelijk een va riatie van bewegende onderde len en deze afwisseling zal de kat steeds weer als een verras sing ervaren. De elektronische arm op het ap paraat kan zelfs in verschillende snelheden bewegen, zodat de beweging onvoorspelbaar wordt. En daar houden katten van! Kijk voor meer informatie op zijn allemaak voor zien van een bewe gingssensor, waar door ze interactief op je reageren. De ver schillende kleuren- leds zorgen voor een pracht aan kleuren op hun snuitjes en de bewegende nek en poten maken het ge heel compleet. Meer informatie op www.megagadgets.nl. Geen tijd voor een echt huisdier? Deze HipHop Pets hoeven niet uitgelaten te worden, maar bren gen wel de nodige le vendigheid in huis. Deze muziekmin- nende huisvriendjes hebben namelijk hun eigen Hiphop acties, die zij laten zien op de maat van de muziek. Ook be schikken ze over mil joenen kleurencom binaties die ze aan passen aan de sfeer van de muziek die •wordt gedraaid. Je kunt Froggy, Dog gy, Piggy of Owl aan sluiten op iedere MP3-speler of ande re muziekspeler. Ze Is het een telefoon waarmee je video's ook op belgebied laat deze Nokia N93 kunt maken of is het een videocamera niets te wensen over. En natuurlijk waarmee je kunt bellen? Met video's kunnen foto's, video, tekst en audio- van dvd-kwaliteit dankzij de optische clips met elkaar gecombineerd wor- technologie van Carl Zeiss en de 3x den en als MMS verstuurt worden optische zoom zou je kunnen kiezen naar een telefoon of pc. voor de laatste omschrijving, maar Het toestel heeft vier werkstanden: Imaging-modus om te fotograferen, View-modus om herinneringen te herbeleven, Opengevouwen modus om te praten en Dichtgevouwen mo dus om mee te nemen. Kijk voor meer informatie op www.nokia.nl. Je bent nooit te oud om met autootjes te spe len, vooral als ze leuke verrassingen onder hun motorkap hebben verscholen. Want in deze blikvanger van 38 cm lang, 19 cm breed en 14 cm hoog zit na melijk een DVD en CD speler, FM Radio en MP3 verstopt. Deze muziekdragers op wielen zijn leverbaar in blauw, geel, rood en zilver en in de mo dellen Mini Cooper, VW Beatle en Hyundai Tucson. De speakers zitten in de vier banden en de voorlichten gaan aan als de auto draait. Verder be schikt de auto over kabels om de auto aan tv of pc te kop pelen. Meer info via internetsite www.lagodulce.com.

de Faam | 2006 | | pagina 12