engst voor Zaterdag 11 november om 20.00 uur jaa Rabobank Walcheren-Zuid ABN AMRO Ahrend Inrichten Albert Heijn Alcan Vlissingen Amadore Hotels en Restaurants Anker - Desein Holding B.V Stomerij Aqua-rette Arsenaal theater/café Autoclean Zeeland Biox Verfmarkt Boogaard Bosch en Slabbers Van Boven Juweliers Autobedrijf Britannia Bruna Geijsen Christiaanse Bouw Conversions Covra N.V. Dijkwel Autoshopping Centre Dijkwel Citroen de DRVKKERY Grootjans ACC Grontmij Nederland B.V. Het Huys Hardy Humares B.V. ING Bank Istimewa Elektro ITI Implantaatsystemen Bas Mar de Jager Bouwbedrijf Joziasse B.V. De Klerk Matthijsse Accountancy Kloosterboer Vlissingen vof Schelde Marinebouw Aannemingsbedrijf Letzer Loostad B.V. Damesmode Mabelis Design ROM Marsaki B.V. Mechielsen gassen B.V. Slaapstrandhuisjes Auto Poppe Walcheren B.V. Price Waterhouse Coopers Rabobank Walcheren/ Noord-Beverland Restaurant 'La Residence' Sauer Oonk notarissen Schipper Accountants Adviseurs Huys ter Schelde Apotheek 'De Singel' Steketee damesmode Stichting Vlissingen Promotion Achmea Health Spa Center Total Raffinaderij Nederland NV Adviesburo Vader Van de Velde Publivisie B.V. Stadsdrukkerij de Vey Mestdagh B.V. Autobedrijf de Voogd Auto Centrum Walcheren Walcherse Bouw Unie Waterland Neeltje Jans Wielemaker transport Van de Wijst Advocaten Wondergem timmerfabriek Woonwijzer Zuid West WTS architecten Zwaan makelaardij De La VLISSINGEN - De opbrengst van het Rotary Najaarsconcert 2006 gaat ook dit jaar weer naar een goed doel. Meer goede doelen eigenlijk, want de Rotary Club Vlissingen kiest elk jaar voor zowel een lokaal als voor een internationaal doel. "Internationaal, omdat we het tenslotte in Nederland veel beter hebben dan in grote delen van de rest van de wereld. En lokaal, omdat het ook vreselijk leuk is om iets in de regio te doen en omdat juist dït veel mensen ook aanspreekt", vertellen voorzitter Frans van Spaandonk van de Rotary Club Vlissingen en voorzitter Marcel Oonk van de Stichting Najaarsconcert Rotary Club Vlissingen. Volgens beide voorzitters krijgt juist die combinatie van zowel een lokaal als een internationaal doel veel waardering in Vlissingen. "Lokaal staat dichtbij de mensen. En ook daarin zorgen we voor variatie. We hebben bijvoorbeeld al eens wat voor de jeugd gedaan, voor ouderen en voor de MS-club. Dit keer hebben we zelfs gekozen voor twee lokale doelen. Dus daar gaan we ons in elk geval voor inzetten", aldus de voorzitters. Het eerste lokale goede doel is dat de Rotary Club Vlissingen hef om in elk geval twee rm betalen. "Het gaat dan on Bank', een initiatief van Vlissingen Promotie, c Vlissingen 2010 en Ond Voor Anker' in Vlissingen. Bank' wordt gerealiseerd c voor Boulevard De Ruyter een glanzend gepolijste F 122 lang, veranker boulevardmuur", vertelt 0< "Dat project past ook he plaatje van een van onze namelijk iets te doen vc bevolking. Die bank is vooi de mensen en voor de gebruik maken van de Bc moeten we als Rotary Cl dus zeker aan mee doe hebben wij alvast inge

de Faam | 2006 | | pagina 28