VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 1 november 2006 - Pagina 26 INFORMATIE OVERHEID Kuyers Rietberakwartier ter hoogte van de zijgevel huisnummers 7 en 9, gemeente Middelburg VERLEENDE KAPVERGUNNIN- GEN De volgende kapvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): srakw el nuis 6 sierkersen (23-10-2006) Nadorstweg ter hoogte van huis nummers 2, 4 en 6 en Park van Nieuwenhove ter hoogte van de zijgevel van de woningen in de huisnummer 7 en 26, 10 mei doorns (23-10-2006) Spinhuisweg, 65 elzen (23-10- 2006) Willem Arondeusstraat ter hoogte van huisnummers 25, 27, 29, 31 en 33, 5 essen (23-10-2006) Zuidwal in Arnemuiden, ter hoogte van huisnummers 2 t/m 6, 6 sierpe- ren (23-10-2006) De vergunningen liggen met ingang van 1 november tot en met 4 decem ber 2006 (zes weken na verzendda- tumj voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum (datum van verzending van het besluit) een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend err tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. EINDMELDING SPOORWEGLA- WAAI MIDDELBURG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, in gevolge artikel 25 van het Besluit geluidhinder spoor wegen, bekend dat zij voornemens zijn een Eindmelding in te dienen bij het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu VROM) voor woningen die te maken lebben met een te hoge geluidsbe- asting vanwege spoorweglawaai. In de jaren negentig heeft er een inventarisatie plaatsgevonden van alle zogenaamde raillijstwoningen. Het gaat daarbij om woningen die te maken hebben met een te hoge geluidsbelasting vanwege spoorweg geluid. De Railïijst is in 1990 door het Ministerie van VROM formeel vastge steld. Om een actueel inzicht te krijgen in de omvang van het aantal nog te saneren woningen is in het gewijzigde Besluit geluidhinder spoorwegen bepaald dat voor 1 januari 2007 een Eindmelding moet plaatsvinden van alle raillijstwoningen. Om er zeker van te zijn dat er geen woningen zijn "vergeten", heeft een nieuwe inventarisatie plaatsgevonden. Als gevolg hiervan is gebleken dat er 5 woningen en een huisartsenpost in Arnemuiden niet op de Railïijst waren vermeld. Deze panden zijn thans op de Eindmelding geplaatsf. Het gaat om de percelen: Stationsplein 1 te Arnemuiden, Doeleweg 3, 5, 7 en 9 te Arnemuiden en Prins Bernardstraat 2 te Arnemuiden. De woningen aan de Doeleweg zijn eerder op de railïijst aangemeld onder een adres aan ae Singel. Vanwege een naamswijziging van de weg moeten deze woningen opnieuw aangemeld worden. Met de melding wordt gewaarborgd dat ook deze "vergeten" panden later aan een saneringsprogramma kunnen worden toegevoegd. De woningen op de eindmelding en de eerder vastge stelde Railïijst geeft de totale sane- ringsomvang langs de spoorlijn. De Eindmelding en de daarbij beho rende stukken, liggen gedurende zes weken, van 3 november tot en met 14 december 2006, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerp-besluit kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middel burg. Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het Kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 36. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp-beschikking Aanvraag en ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een veranderings vergunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door gemeente Middelburg, dienst Ruimte, Ingenieursbureau voor het veranderen van een inrichting bestemd voor het opslaan van grond. De verandering betreft het aanbrengen van een vloei stofdichte vloer en afdekvoorzienin- gen. De inrichting is gelegen aan de Oude Veerseweg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N02 107, nr. G0000. Een ontwerp-beschikking is opgesteld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verlenen. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere relevante stukken liggen vanaf donderdag 2 november tot en met woensdag 14 december 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient vooraf tele fonisch bij de afdeling te worden aan gevraagd (tel. 0118 - 67 52 43). Desgevraagd wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. ge worden ingediend. Ook kunnen tij dens een gesprek met een medewerker van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving mondelinge zienswij zen naar voren worden gebracht. Telefonisch (0118-67 52 86) kan om een gesprek worden verzocht. Degene die een zienswijze heeft inge diend kan ons gemotiveerd verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Middelburg zullen de Wet open baarheid van Bestuur als afwegings kader gebruiken voor de beoordeling of er reden is het verzoek om geheim houding van de persoonlijke gegevens^ te honoreren. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de. ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van het bestemmingsplan 'Beschermd Stadsgezicht', ten behoe ve van de vestiging van een kringloop winkel in het pand Zusterplein 13. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 3 november tot en met 14 december 2006 ter inzage bij de vak- balie van de dienst Ruimte, Kanaal- we9 3. i Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA I I II Middelburg. Voor het Kenbaar maken van een binnen de genoemde periode is het noodzakelijk vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer 67 52 25. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Bluesroute 36: plaatsen garage. Kruisweg 14: uitbreiden woning. Markt 1 IA en 17: maken doorgang tussen panden. Mortiere fase 3: bouwen 16 wonin- gen. Muddy Watersstraat 2: plaatsen garage. Noordweg 147: maken uitbouw. Poelendaelesingel 10: plaatsen nieuwe luchtbehandelingskasten op dak. Prinsenhove 94: plaatsen 2 dakka pellen. van Cittersweg 2i: uitbreiden club gebouw. van Kleffenslaan 157: bouwen berging. Zusterstraat 40: plaatsen dakkapel. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan- Zienswijze In de periode vanaf donderdag 2 nen geen bezwaarschriften worden november tot en met 14 december 2006 kunnen gemotiveerde zienswij zen over de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het colle- vragen om een bouwvergunning kun- in geen bezwaarschrifte ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de -vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Abdij 9: aanbrengen ladder- en staphaken (24-10). Bluesroute 34: wijziging op een eer der verleende bouwvergunning d.d. 23 januari 2006 voor net plaatsen van een extra raamkozijn (25-10). Breestraat 55: uitbreiden woning (23-10). Laan van London 1bouw vrijstaan de woning (25-10). Londensekaai 13: storten betonvloer (25-10). Oude Vlissingseweg 40E: vergroten woning leverdieping (23-10). Pottenbakkerssingel 2: plaatsen nieuwe condensors (23-10). Rouaansekaai 5/7: vervangen 8 draairamen 1 bovenraam, repare ren tussendorpels en kozijnstijlen en vervangen serredak (25-10). Singelstraat 2A: isoleren dak, her stellen dakbeschot en plaatsen 1 Velux dakraam (25-10). Steendiep 1 te Arnemuiden: wijzi ging op een eerder verleende bouw vergunning d.d. 16 juni 2003 voor het bouwen van een kap op de garage (23-10). van Cittersstraat 67C: maken uit bouw (23-10). Voltaweg 22: uitbreiden bedrijfs ruimte (24-10). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieninaenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: Dam 31: vervangen 2 onderdorpels en 2 onderramen. Hofplein 1: verbouwen woning. Hoogstraat 25: verbouwen derde en vierde bouwlaag. Londensekaai 19: aanbrengen gevel reclame. Nieuwe Haven 35: vervangen 2 ramen dakkapel en restaureren kap constructie. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 3 november tot en met 14 december 2006 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (als mede degene die redelijkerwijs niet verweten Kan worden geen zienswij ze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemoti veerd be-roepschrift indienen bij de VRIJSTELLINGSPROCEDURE Oostkapelle - het vergroten van een woning en magazijn Dorpsstraat 21 (art. 15 WRO); Het bouwplan is (gedeelte lijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te ver lenen door toepassing van genoemd artikel. In verband hiermee ligt het ont werp vrijstellingsbesluit en de relevan te stukken van 2 november t/m 13 december 2006 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u mondeling of schriftelijk een zienswijze tegen het bouwplan bij het college indienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Gapinge - het wijzigen van de vergunning voor het bouwen van 4 woningen Nieuwe Wei 16 t/m 22; - het wijzigen van de vergunning voor het bouwen van 3 woningen Nieuwe Wei 10 t/m 14; Grijpskerke - het plaatsen van een garage Noordstraat 20; Koudekerke - het vergroten van een woning Westerscheldelaan 3; Oostkapelle - het vergroten van een woning Park Reygersbergh 25; - net verg rol vergroten van een woning Noordweg 37; Serooskerke - het bouwen van 3 bedrijfsunits De Zompe; Westkapel Ie - het veranderen van een serre Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrecnter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een der gelijk verzoek is griffierecht verschul digd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Dam 31: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het vervangen van 2 onderdorpels en 2 onderramen; Hofplein 1verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 het verbouwen van de woning; Hoogstraat 25: verlenen van ver gunning op grond van de Monumen-tenwet 1988 voor het ver bouwen van de derde en vierde bouwlaag; Howlin'Wofstraat 48: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor de bouw van een garage/berging. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van: het bestemmingsplan "Dauwen- daele" ten behoeve van Roozen- burglaan 89: herinrichten hoofden tree. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 83; het bestemmingsplan 't Poldertje" ten behoeve van Oranje Nassau- straat 36 te Arnemuiden: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 83. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 3 november tot en met 14 december 2006 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termiin kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent de ontwerp besluiten kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke pagina's elders in deze Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. Parkweg 7; Zoutetande - het plaatsen van een prieel Steern 2; - het plaatsen van een carport Scheldestraat 27; - het plaatsen van een dakkapel Molenweg 45; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergun- ning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AAN LEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het veranderen van een voorgevel Prelaatweg 43;( 19-10) - het bouwen van 4 woningen en 4 garageboxen Pekelingseweg;(2e fase) (19-10) Grijpskerke - het vergroten van een woning Lood hol 15, (19-10) Koudekerke - het bouwen van een appartementen- lebouw Drie Turkenlaan 111 e rase)(17-10) Lees verder op pagina 27.

de Faam | 2006 | | pagina 26