STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL O 3 15 jaar 8, Sneeuwgarantie Marjolein Nog Q nachtjes slapen Lechtal Val di Sole Cortina d'Ampezzo Superdoiomiti Sellaronde EUROPA SKI Officiële Mededelingen VERS RUNDVLEES iuIyi NNu'illDe Faam 1.25 1.00 1.50 2.00 0.95 Wegens succes vrijdag en zaterdag weer spotgoedkoop Stoofperen Handappels Handperen Goudrenetten Spruiten Bloemkool en Andijvie nu nog goedkoop! Perssinaasappels 2.95 20 stuks Maandag dinsdag Wortelen 1.00 2 kg Gesneden Boerenkool 0.75 per pak GROENTEHAL SCHOUT Eigen auto, touringcarreizen en pendels Voor een GRATIS winterkrant 0118-472820 www.europaski.cöm info@europaski.com Provincie Zeeland per kilo VLEESVEEBEDRIJF J. GOUD Telefoon: 0113-639644 Woensdag 1 november 2006 - Pagina 12 «satlsen Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn,, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een half jaar, dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualteiten programma's op TV. Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieët schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op DONDERDAG 9 NOVEMBER zijn wij aanwezig in Grand Café Pare Central Grand, Bellamypark 34 in Vlissingen. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481-462453. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl 2 kq 2 kq 2 kq 3 kg kg Breeweg 47 - Middelburg Maandagmiddag en donderdag GESLOTEN rechtstreeks boeken voordeel boeken dankbetuiging B. overlijden, dankbetuiging en Memoriam De onder A en 8 genoemde advertenties zijn standaard 74 mm Oplage De Faam 54.000 inclusief bezorging buiten de woonkernen Afsluittijden; Opgave familieberichten kan tot maandagmorgen 11.00 uur. Spoedeisende berichten kunnen tot maandag 14.00 uur worden doorgegeven. Tefefoon v; tijdens kantooruren 0113-274014 Fax 0113-274010 E-mail: fabe@vvhk.wegener.nl Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Milieu Besluit accepteren melding van het Waterschap Zeeuwse Eilanden Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accep teren van de melding Wet milieubeheer van het Waterschap Zeeuwse Eilanden voor de rioolwa terzuiveringsinstallatie te Ritthem. De melding heeft betrekking op het plaatsen van een tijdelijke opslag voorziening voor de dose ring van substraat. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 5 december 2006 bij: de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkda gen van 8.00 -17.00 uur en desgevraagd bui ten kantooruren en; het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkda gen van 9.00 -16.00 uur en op donderdag van 9.00 -19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 5 december 2006 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middel burg. Alleen zij die een be zwaarschrift hebben inge diend kunnen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopie ën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot dhr. E. de Smidt (tel. 0118-631986). Besluit accepteren melding Sea Way Refining B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accep teren van de melding Wet milieubeheer van Sea Way Refining B.V. te Vlis singen. De melding heeft betrekking op het aanpas sen van de droging van cadmiumhoudende filter koek, het verplaatsen van de extruder en het plaat sen van een drainvat. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 6 december 2006: bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkda gen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werk dagen van 9.00 -16.00 en op donderdag van 9.00- 19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 6 december 2006 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen om een voorlopige voor ziening vragen bij de Voor zitter van de afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopie ën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot dhr. P. Beijaard (tel. (0118) 631071). rechtstreeks van onze boerderij in Baarland. Bij u thuis bezorgd in pakketten van 20 kilo voor Voor informatie en/of bestellingen Burgemeester Vogelaarstraat 17 4435 AR Baarland Van het door ons gefokte "Blonde d'Aquitaine" vleesvee, laten wij regelma tig een vrouwelijk dier slachten door een ambachtelijke slager. Het gehele rund wordt gelijk verdeeld over alle pakketten. zodat u van elke vleessoort een deel krijgt in de verhouding zoals die aan het rund gezeten heeft. Het pakket bestaal uit: Gehakt, soepvlees, schenkels, tartaar, sukadelappen, lendelappen/entrecote, kogelbiefstuk, bieflappen, rosbief, soep- beentjes, haasbiefstuk, magere lappen, biefstuk, lever, riblap en hamburgers.

de Faam | 2006 | | pagina 12