Witte purities Roomboter Croissants Gevuld speculaastaarlje Luisteren met ogen bekijken met oren René Brasser motor Een typisch Zeeuws brood! 400 Gram 0,79 Heerlijke zachte witte o roodjes! BROODDAG gevuld met echte amandelspijs! 3,49 per stuk Kijk op onze site voor de actiepakketten! Of bel 0118 - 618765 06 -10343996 www.motorrijschooltenhave.nl De Vlijt 6 stuks 1,00 £,7g pci zak 2&2Gratis - www.bliekmeesterbakkers.nl MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG MAANDAG Eierkoeken 4 2 Gratis DINSDAG Appelflappen 3 1 Gratis WOENSDAG Rozijnenbollen 3 1 Gratis DONDERDAG Bolussen 3 1 Gratis B d (i e ii Faam Het fotomodel 5 sterren slaapcomfort nu met luxueus voordeel! RIJSCHOOL TEN HAVE mmÊÊm 5 broden 5,50 wit/bruin/volkoren Arnemuiden Zoutelande Veere, Soubura Vrouwenpolder Vlissingen Middelburg We zien je graag bij Motorrijschool ten Have! - Zeer hooif slagingspercentage in Zeeland (86-90%) - Rijden op de nieuwste motoren Gratis theorielessen - Autorijles - Aanhanger (HAB) - Motorrijles (beide categorieën) Gratis gebruik om de nieuwste kledinglijn Training Training verhoogde rijvaardigheid (cat.: A) - Opfriscursus (cat.: A en li) - R.I.S. (rijden in stappen) MOTORRIJLES: 20 motorrijlessen examen voertuigbeheersing examen verkeersdeelneming 795, - AUTORIJLESSEN: Iste 10 225,- 9BWSB nsih verkeersschool 0118-4719501417464 www.renebrasser.nl Voor uw auto- en motorrijlessen Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 3 kom pROEFLlQGENi Het idee om iets voor ouderen te doen, werd geboren tijdens een ledenvergadering van de bank. In totaal gaven bijna vijf honderd mensen zich op voor het uitje. Dat was een complete verrassing voor Henk Hoekstra, seniorenadviseur bij Rabobank Beveland. "We verwachtten er zo'n tweehonderd." Als de senioren het museum be zoeken, zorgt Hoekstra dat hij erbij is. "Het is echt hartstikke leuk." Inmiddels zijn er al zes- tien groepen geweest. Bus- sen brengen de bewoners Ipr van de zorgcentra Ter Weel en r Poelwijck naai- het museum in Goes. In groepen van twintig personen krijgen ze een rond leiding door het gebouw, dat ge heel rolstoelvriendelijk is. Begeleiding Het uitstapje is speciaal bedoeld voor mensen die niet meer zo makkelijk zonder begeleiding op pad kunnen. Hoekstra: "Er zijn heel veel rolstoelers tussen. Een mevrouw zei tegen me: 'Meneer Hoekstra, ik vind het zó heerlijk. Ik hoefde niets te re gelen. Anders moet ik altijd fa milie of een vrijwilliger bellen als ik even naai- buiten wil."' Voor de bank, de zorgcentra en het museum is het 'een hele or ganisatie'. Hoekstra is dankbaar voor de hulp van de vele vrijwil ligers en gidsen. "De gids van woensdag, Van Bovenkamp, beeldde helemaal uit hoe men vroeger op eilandjes woonde. De mensen genieten daarvan." Reacties Hoekstra: "Het geeft je een beetje een kick als je zoiets mag doen. Je krijgt heel veel reacties. 'Dat ken ik nog van vroeger', 'Zulke kleren had m'n moeder ook', 'Onvergetelijk. Dat ik dit nog mag beleven.' Mensen her kennen dingen. Ze zijn er heel enthousiast over. De bank re gelt dit uitstapje voor ouderen voor zowel klanten als niet- klanten„ omdat zij ons welvaart hebben gegeven." smeekte mijn overhemd uit te doen, om het 'contrast tussen de bril en mijn strakke huid' te perfectioneren. Met een lief 'Dank u wel meneer Van Halst', nam ze afscheid. Ze be loofde het kiekje op te sturen. Vol spanning wachtte ik dagenlang bij mijn computer op het volgens Wanda 'schitterende resultaat'. Toen ik de opname na enkele dagen doorge stuurd kreeg kon ik mijn ogen niet geloven. Nog nooit had ik een halfnaakt, kaal en onno zel brildragend gedrocht gezien, als op deze foto. Snel wilde ik hem deleten, maar mijn vrouw had 'm al uitgeprint. Gierend van het lachen. De ge volgen zijn natuurlijk desastreus. Want in een tijd, waarin het mode lijkt te zijn dat rancuneuze vrouwen confronterende beelden op het inter net openbaar maken, realiseer ik me dat ik sinds vorige maand chantabel ben. Weigeren de hond uit te laten is verleden tijd, ontbijt op bed voor mijn vrouw is voortaan dagelijkse kost en om huishoudgeld zal ik moeten smeken. Mijn leven zal nooit meer hetzelfde zijn. Als die afschuwelij ke foto maar niet wordt geplaatst. De status van profvoetballer schijnt er voor te zorgen dat je veel in de belangstel ling staat van meisjes. Ik heb er tijdens mijn actieve carrière nooit iets van gemerkt. Of het moeten de aaien over mijn kale sche del zijn geweest van diverse bejaard uit ziende dames. Maar vorige maand had ik dan voor de eerste keer echte aandacht van een wouw. Ik had een afspraak met een Belgische fo tografe om een foto te maken voor het weekblad Voetbal International. Wanda heette ze (alleen de naam al). Na de sessie vroeg ze of ik ooit wel eens fotomodellenwerk voor brillen had gedaan. Natuurlijk antwoordde ik ontkennend. Maar Wanda woeg of ze me een bril op mocht zetten. Door de manier waarop ze dat deed, kon ik sim pelweg niet weigeren. Op het moment dat ik de veel te grote Dior bril op mijn hoofd zette, begon ze licht te kreunen. Zo een 'schoon hoofd' had ze nog nooit gezien. Ik voelde me gevleid en kon daarna ook niet meer weigeren toen ze me Beestenmarkt 12, Goes, tel (0113)23 22 13 www.s1aapvoorlichters.nl SWISSFdBSS Het slaapconcept met de rode golf. GOES - Heartbreakcafé zet elke 14 dagen een bus in voor de thuiswedstrijd van RBC. Vrijdag werd er gebruik van gemaakt. Uiteindelijk bezochten totaal 4200 toeschouwers de wedstrijd tegen Cambuur. RBC won met 2-0. foto feuce buonadonna VEERE - Een klankinstallatie staande instrumenten. Dat on- De Slaapvoorlichter® voor Zeeland In de Grote Kerk van Veere is vrijdag 27 oktober om 20.00 uur een concert van de klankentuin van Rob Maas. foto izaak verkeste derdeel is een eigen leven gaan leiden. Sonora bestaat uit een aantal eilanden met een verza meling eigenzinnige muziekin stallaties die geïnspireerd zijn op natuurlijke, organische vor men". De installaties zijn groots. Maaskant: "Snaren en de elementen vuur en water zijn vaak terug te vinden in de ins trumenten. Ik vind het visuele aspect net zo belangrijk als het geluid. Ik heb er niets op tegen, maar ik hoop wat klankenrijk dom betreft ook het nodige te genwicht te geven aan alle samples, voice-ins, techno- swips en fade-controliers." Aan de tentoonstelling is een educa tief project gekoppeld dat voor het basisonderwijs al loopt in Zeeuws Vlaanderen. Unieke slaapsystemen leggen u van top tot teen in de watten. Overtuig uzelf in de speciaalzaak. Meer Informatie vindt u op wwwswissflex.nl om te beluisteren met je ogen en te bekijken met je oren. Nog tot 29 oktober is de tentoonstel ling Sonora, een klankentuin, van Rob Maaskant te zien in de Grote Kerk van Veere. Beeldend kunstenaar, theater maker, instrumentbouwer en muzikant Rob Maaskant is al sinds 1969 bezig beeldende kunst en muziek met elkaar te combineren. "Drie jaar geleden begon het idee van de klanken tuin tijdens voorstellingen van Het Bedrijf v/h. Een onderdeel was het bespelen van bijzonde re be staande en niet be- d00r martijn den hollander GOES - Zo'n driehonderd bewoners van verschillende Zuid-Bevelandse zorgcen tra bezochten de afgelopen weken Historisch Museum de Bevelanden in Goes. Het uitstapje is een traktatie van de Rabobank. Deze week zijn de laatste groepen aan de beurt.

de Faam | 2006 | | pagina 3