Hond in de taart Fotoarchief voor profs Laptop op voetstuk voor golfers Bellen met de aansteker met smaak TT^V/'JN'vftiïllDe Faam Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 33 Bovenop een berg, in de sneeuw, met of zonder ski's en bij iedere stap in di rect contact met muziek en de buiten wereld. Deze Audex Jacket is namelijk niet alleen een kwalitatieve jas die jou lekker warm zal houden, maar be schikt ook nog eens over speakers in de kraag en een bedieningspaneeltje voor mobiel en muziek in de mouw. Je hoeft je mobieltje dus niet meer bloot te stellen aan de kou en je kunt zelfs je handschoenen aanhouden tij- *dens het bedienen van de knoppen. Aangezien alle technische compo nenten eenvoudig te verwijderen zijn, is het schoonmaken van de jas geen enkel probleem. Kijk voor meer infor matie op www.motorola.com Het zal je maar gebeuren. Kom je thuis, vind je de hond in de taart. Alleen in dit geval is dat dus goed nieuws, want deze hond hoort ook in die taart. Deze super originele taart- schep zal op ieder feestje zonder enige twijfel de aan dacht trekken, want niet al leen de vorm, maar ook de vrolijke kleurtjes zijn erg op vallend te noemen. En is de taart op? Dan kun je 'm aan zijn staart een mooi plekje in de keuken geven. Kijkt voor meer informatie over deze Pylones Doggy taartschep op de website www.sellarea.nl. De ontwikkeling van robots gaat snel en de Winebot is daar een mooi bewijs van. Deze ro bot beschikt namelijk over geur- en smaaksensorten en is in staat om wijn te proeven en te benoemen. Zelfs een stukje kaas en hors d'oeuvres weet hij te herkennen. Hewel de Wine bot over een kantelbaar hoofd en een oplichtende mond be schikt, doet hij zijn ruik- en proefwerk met een infrarood spectrometer in de linkerarm. De gerenommeerde sommelier hoeft zich echt nog geen zorgen te maken over zijn smakelijke werk, want op dit moment is de robot meer een gadget dan een vervanging van experts. Hij kan namelijk nog maar zo'n twaalf soorten wijn herkennen. Maar of de Winebot nou wel of niet zijn weg naar wijnproevers zal weten te vinden, hij symboli seert een boeiende kijk in de huidige robotwereld! Bron: www.necst.co.jp Een 4.0-inch hoogresolutie LCD-scherm, een 80GB har de schijf, 's we relds eerste vierkleuren fil tersysteem, twee sleuven voor geheu genkaarten en een accu met een opvallend lange adem. De ze nieuwe storage viewer is veel meer dan een digitaal fotoal bum en dan ook voornamelijk gericht op professionele foto graven. En voor wie graag werkt met hoge kwaliteit, want de P- 5000 is een zeer betrouwbaar opslagmedium. Maar niet alleen op het gebied van opslag, maai- ook van weer gave is dit een opvallende nieuwkomer. De storage viewer beschikt namelijk over een vier kleuren filtersysteem en ge bruikt rood, blauw, smaragd groen en geelgroen, waardoor de kleurweergave heel natuur lijk is. Meer informatie is te vinden op www.epson.nl. Sommige laptops kunnen het van het harde werken behoor lijk warm krijgen. En of je de laptop in je schoot hebt liggen of op een bureau...die warmte kan behoorlijk lastig zijn. Met de introductie van Cool Feet kun je de laptop nu zelf 'langere benen' geven, waardoor er ven tilatie onder het ^apparaat mogelijk wordt en hoge temperaturen dus voorkomen worden. Extra slim is het verschil in hoogte van de voetjes. De achterste voetjes zijn hoger dan de voor ste, waardoor de laptop in een prettig werkzame helling komt te staan. De voetjes kosten nog geen 15 dollar en zijn eenvoudig te bevestigen dankzij bijgelever de stickers. Zie ook www.ca- bleyoyo.com. Dat er veel gadgetliefhebbers op de golf baan te vinden zijn, lijkt een logische con clusie bij het zien van de vele golfgerichte hebbedingetjes. Zoals deze iGolf GPS Cad die, bijvoorbeeld. Ja, je leest het goed. GPS voor de golfbaan. Eigenlijk gewoon een di gitaal spiekbriefje, want de iGolf GPS Cad die vertelt bijvoorbeeld de afstand tussen de voorkant, het midden en het achterste gedeelte van de green en brengt ook nog eens gevaarlijke plekjes in beeld, zoals wa terbronnen en zandkuilen. Hij helpt tevens bij het uitzoeken van de juiste golfclub en geeft aan hoever je met de betreffende club zou kunnen slaan. Kortom: een handig hulpje waarmee je deze sport nog meer zult gaan waarderen. En voor nog geen 230 dol lar is hij jouw persoonlijke vriend. Kijk voor meer informatie op www.smarthome.com. CPS CADDIE FRONT CENTER SAT; STRONG Wat ooit begon als enorm ingewikkel de en ruimteroven- de apparaten is in middels niet veel meer als een soort luchtverfrissertje. De carkit van nu is compact en - na tuurlijk - voorzien van alle gemakken. Je kunt deze handsfree eenheid aanlsuiten op de si garettenaansteker in je auto en via de draadloze Blu- etooth-technologie een verbinding tot (DSP) worden echo en ruis aangepakt, zo- stand brengen met een compatibele tele- dat de geluidskwaliteit uitstekend is. Naast foon. Met die kleine hulpje kun je een op- een geïntegreerde microfoon en luidspre- roep beantwoorden, afwijzen, beëindigen, ker beschikt deze Bluetooth Plug-and-Play een nummer halen en het volume regelen. Carkit HF-33W ook nog eens over verlichte En dankzij de Digital Signal Processing toetsen. Meer info: www.nokia.nl.

de Faam | 2006 | | pagina 33