€0,- nuc .m. 1-jarig Vodafone 27,50 Speciale actie bij Vodafone City Point Walstraat 74, Vlissingen w vodafone Café voor 55-plusser Gouden Zeeuws Meisje Samsung Z400 'nlïfSralrfftiiiiDe Faam Vissen op Zeeuws water Songwriter op Walcheren Singelloop in Middelburg Gelegen tussen de Bussestraat en de Kleine Markt, naast ijssalon San Marco. Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 2 MIDDELBURG - Vissen op Zeeuws water. Dat is de titel van de lezing die mevrouw G.R. .Gmelicht Meijling-van Hemert op woensdag 25 ok tober houdt. Gmelicht Meijling stelde vo rig jaar een boek samen over alle vormen van visserij in Zeeland. Er is ook een film te zien uit 1951 over de oude oestercultuur in Yerseke. De bijeenkomst is om 20.00 urn- in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. NIEUW- EN SINT JOOS- LAND - Michael Weston King laat op donderdag 26 oktober van zich horen. De Britse gentleman singer- songwriter put zijn inspiratie uit pop-, country- en folk muziek. Hij treedt op in Theater De Wegwijzer in Nieuw- en Sint Joosland. De avond begint om 20.30 urn en de entreekosten zijn twaalf euro. MIDDELBURG - Atleten en trimmers kunnen meedoen aan de Singelloop Dynami ca. Die is op zaterdag 28 ok tober in Middelburg. De stratenloop van 6.750 meter begint om 14.00 uur aan de Veersesingel. In schrijven kan via aerom- ad@zeelandnet.nl of op de dag zelf vanaf 13.00 uur in de sporthal Nassaulaan. Deel namekosten zijn 4,50 euro en bij voorinschrijven drie euro. 1-jaars topper alleen in Vlissinqen Actie loopt t/m 12 november, vraag naar de voorwaarden in de winkel. Als seniorenadviseur pro beert Henk Hoekstra de bin ding met de groep ouderen te herstellen. "Internetban- kieren, automatisering... Ouderen hebben moeite die ontwikkelingen te volgen. Ze willen geen computer. Dat moetje respecteren. Je moet oog en zorg hebben voor de ze groep." Vorige week was er in het ge bouw van de bank aan de Li- vingstoneweg 13 in Goes een 55-plus café. "Bezoekers kregen in een gezellige sfeer voorlichting over het senio- renwerk. Dat gaan we vaker doen." MIDDELBURG - De jury van de Zeeuwse Boeken prijs (ZBP) 2006 heeft de nominaties voor dé boe kenprijs van Zeeland vastgesteld. In de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg wordt vrijdag 3 november om 20.00 uur de winnaar bekend gemaakt. De winnaar krijgt dit jaar het gouden beeldje Zeeuws Meisje. De andere genomineer den krijgen een bronzen va riant. Verder is er dit jaar de Jan Bruins Publieksprijs. Stemmen hiervoor kan via www.zeeuws- tijdschrift.nl. Aanmelden via 0118-654299. met de b Met de Rabobank naar Historisch Museum De Bevelanden. "Ik weet nog dat dit een weeshuis was, vroeger." foto feuce buonadonna

de Faam | 2006 | | pagina 2