Tliuis in liypotla efcen :ij De Hypotheker zorgen ze ervoor dat je in je huis kunt blijven als je plots arbeidsongeschikt raakt. Weer eens wat anders dan spreuken Televisie kijken bij een sfeervol haardvuurtje Jazeker. De Hypotheker. HypotheekBeurs ktVI w Mijn bank heeft écht het beste met mij voor. Of niet? Vraag óns eens om een HYPOTHEEKADVIES! De Nationale VELDSINK ADVIESGROEP Puzzelen met de tafel Zweedse kunst voor kleine prijs I I Diffuus licht uit de IX elle De meeste mensen moeten hun levensstan daard aanpassen als ze arbeidsongeschikt raken. Het is daarom verstandig eventueel onheil voor te zijn en je er tegen in te dekken. Slaapt een stuk rustiger. Er zijn alleen zoveel mogelijkheden dat het moeilijk te overzien is welke het beste bij je past. Wij brengen jouw financiële situatie in kaart en komen vervolgens met een advies dat zorgt voor de juiste balans tussen de toekomst, het afdekken van risico's en je huidige levensstandaard. Dat zijn we verplicht, als financiële dienstverlener die zich wél om je toekomst bekommert. Middelburg, Segeersstraat 9, (0118) 64 02 00 if—O I Hypotheek adviseui H Vlissingen, Badhuisstraat 4, (0118) 43 00 04 www.hypotheker.nl t.'A 'AA. A AA f Uw hypotheekadvies op maat, door ons verzorgd! Badhuisstraat 137 Stationsstraat 17 4382 AL Vlissingen 4331 JA Middelburg tel.: (0118) 41 39 00 tel. (0118) 65 11 22 www.hypotheekbeurs.nlinfo@hypotheekbeurs.nl Hypotheekrentes: 1 jaar vast - 3,80% 5 jaar vast - 3,90% 10 jaar vast - 4,15% 15 jaar vast - 4,35% 20 jaar vast - 4,40% 30 jaar vast - 4,50% 'Wijzigingen voorbehouden Reageer nul (0118)616355 www.veldsink.nl info@veldsink.nl Molenwater 81 4331 SE Middelburg Uw hypotheekadvies op maat Direct een lagere rente, en dus lagere lasten RISICOBEHEER Lourens-Jan Hengst Prelaatweg 71, 4363 ND Aagtekerke Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg, Tel.: 0118 - 61515.1Fax: 0118 - 635390 Tel. 0118-582871 Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 22 UW ADVISEUR IN DE REGIO: Grappig, handig, apart, maar vöoral praktisch is de nieuwe puzzeltafel van Leolux. Het blad van de Pionbo is uitgevoerd in mdf. René Nieuwendijk van Leolux: "Gelakt met een door onszelf ontwikkelde laktech- niek". Het onderstel is van me taal. In zilver of koper/brons uitvoeringen. De tafel bestaat uit twee aparte delen, die een eigen onderstel hebben. Schuif je ze tegen elkaar, dan heb je een speelse salontafel. Dan geen kop koffie op de puzzellijn zetten... www.leolux.com IKEA biedt vanaf 20 september in'drie van zijn Nederlandse vestigingen Zweedse kunstwer ken aan voor een leuk prijsje. De woonwarenhuizen Amster- Uit de moderne aluminium lampenkap komt toch sfeervol licht dam, Haarlem en Eindhoven verkopen een gelimiteerd aan tal genummerde werken van zes Zweedse kunstenaars. On der anderen Ernst Billgren, Martina Müntzing en Jan Hafström leveren werk voor dit initiatief. De doeken variëren in afmeting van 170x200 tot 250x103 cm en kosten 135 euro per stuk. In Nederland zijn er slechts 40 doeken van elke kun stenaar te koop. Hoewel de lampen uit de serie IX elle van het Italiaanse merk &Costa vervaardigd zijn uit hy permoderne materialen, geven ze toch sfeervol licht. Het ge heim zit in de vierkante, radia torachtige kap van aluminium. Stijn Ketelaar van Designlines: "Daarin zitten vier perspex pla ten rond de lichtbron. Dat geeft een mooi diffuus licht, mede doordat de aluminium kap er een soort spiraal omheen vormt". De staande lamp is le verbaar met een houten voet of een inox, vierteens voet. Ook als tafellamp, wandlamp en in dubbele versie verkrijgbaar. www.designiines.nl Interstar en Faber hebben de krachten op nieuw gebundeld. En weer mag het resul taat van de samenwerking er zijn: een mooie sfeerhaard, uitgevoerd in zwart glas, die opgenomen is in een moderne wand- combinatie. Het royale bergmeubel biedt onder meer ruimte aan een televisie met plasmascherm. Maryse Slotboom van In terstar: "De haard heeft een natuurlijke houtvuur uitstraling en kan ook wel iets warmte geven, maar dient meer voor de sfeer. Het voordeel is dat er geen aanslui ting nodig is, een stopcontact is voldoende. Het wandmeubel eromheen kan op ver schillende manieren samengesteld wor den". www.interstar-meubelen.nl Edwin Bruin van Joker Import wordt lyrisch bij het tonen van z'n Disenyo wandtegels. "Ze vertegenwoordigen stukjes ge schiedenis. Het romantische van de Renaissance, de schoon heid van de barok. Van Grieks tot Romeins, van muziek tot kunst. En in elke tegel zit nostal gie. Het is weer eens wat anders dan spreuken". Hij houdt een fantasie-afbeelding van een fragment van een gevelsteen omhoog. "De ontwerper is een Filippijn: Dennis de Jesus. Hij laat zich inspireren door oude Franse bouwwerken en Itali aanse palazzo's". Ondanks de antieke uitstraling een eigen tijdse woondecoratie. Bruin: "Een leuk effect krijg je door een serie te maken of een tableau". www.jokerimport.nl De P-ionbo van Leolux bestaat uit twee puzzelstukken.

de Faam | 2006 | | pagina 22