Multifocale brildragers gezocht de kijkkamer Bent u niet tevreden over uw multifocale brillenglazen? dé Weekkrant De Faam Les Rozenkruizers over nieuw mens Pakhuis pakt uit met kunstlezingen Omgaan met liefde en seks passie voor brillen Woensdag 4 oktober 2006 - Pagina 51 MIDDELBURG - De School van het Gouden Rozenkruis start op dinsdag 10 oktober de vierdelige cursus getiteld De Mens als Lichtdrager. De bijeenkomsten zijn in de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg. De lessen behande len een nieuw menstype die denkt, voelt en handelt van uit eenheid, vrijheid en lief de. Meedoen kost twintig euro. De andere bijeenkom sten zijn op 24 oktober en 14 en 28 november. Meer infor- rnatie is te vinden op www.rozenkmis.nl. MIDDELBURG - Het Kultu- reel Pakhuis in Middelburg houdt zondag 8 en 15 oktober de lezingen Kunstkolonies op Walcheren en De vergeten Veerse kunstkolonie 1870- 1970. Joost Bakker, oud zeel- oods en kunstverzamelaar geeft de lezingen van 13.30 tot 16.00 uur in de Brakstraat 18. Entree 7,50 euro per lezing. MIDDELBURG - MEE Zee land begint 23 oktober de cursus Vriendschap en lief de. Vragen die aan bod ko men zijn hoe en waar leer je andere mensen kennen en hoe werkt vriendschap en verkering? Seksuele voor lichting en veilig vrijen zijn ook onderdelen van de cur sus die bedoeld is voor vol wassenen die speciaal on derwijs gevolgd hebben. Voor meer info en aanmel den: 0118-615051. zien het licht Fietsers MIDDELBURG - Licht op je fiets, het is van levensbelang. Dat vindt Waterschap Zeeuwse Eilanden en dus is die een campagne begon nen. Fietsers zijn de meest kwetsbare verkeersdeelnemers. Vooral scholieren pakken de fiets en zijn dus verhoudingsgewijs vaker het slachtoffer van een verkeerson geluk. Het waterschap wil fiet sers en vooral schoolgaande jon geren ertoe aanzetten hun fiets verlichting te gebruiken zodra dat nodig is. De campagne richt zich ook tot de automobilisten. Die moeten volgens het water schap zich er van bewust zijn dat fietsers gebruik maken van pol derwegen en nauwe dijkwegge- tjes. Uit onderzoek is gebleken dat jongeren van twaalf tot en met vijfentwintig vaak verzuimen hun fietsverlichting aanzetten. Bovendien blijken andere weg gebruikers vaak geen rekening te houden dat er fietsers zonder verlichting kunnen rijden. Het waterschap heeft vijf schoolfiets- routes op Walcheren uitgezocht waar de campagne van start gaat. Als de resultaten goed zijn, wordt de actie ook elders in de provincie gehouden. Op de rou tes zijn witte fietssymbolen. Half oktober worden de fietssymbo len voorzien van een brandende koplamp. Deze lamp wordt aan gebracht met felgele wegenverf waarbij de fietsers erop geatten deerd worden dat ze hun ver lichting aan moeten zetten. (advertentie) Kom dan eens vrijblijvend bij ons langs, of maak een afspraak. Heeft u last van schommelende beelden? yyjj werken met de allernieuwste technologie van Carl Zeiss: de Moet u uw bril omhoog houden om te kunnen lezen? 'Relaxed Vision Terminal'. Hiermee scannen wij uw ogen en bril, Heeft u beperkt zicht op uw computer? om ajje benodigde gegevens voor ontspannen zien exact te bepalen. Heeft u bovendien niet het montuur kunnen kiezen dat u wilde? M[et het allernieuwste multifocale brillenglas van Zeiss kunnen wij u dan weer ontspannen laten kijken. Dat noemen wij Relaxed Vision! Kortom: kijkt u niet ontspannen met uw multifocale brillenglazen? Segeersstraat 35 Middelburg 01 18 - 674004 geopend van dinsdag t/m vrijdag: 9.30-17.30 donderdagavond: 19.00-21.00 zaterdag: 9.30-17.00

de Faam | 2006 | | pagina 51