Contacta-beurs trekt veel f tpe( yan onze spectaculaire Kortingen tol g 11U HAARWERKSPECIALISTE GERRIE Veel noviteiten in Zeelandhallen Agenda lültw» I Lange delft 109 Middelburg Tel.: 0 I I 8 - 6 5 0 7 5 5 Een mooie pruik maakt iemand niet beter, maar verzacht het leed wel een beetje. Wij zijn gespecialiseerd zorgleverancier van de grote ziektekostenverzekeringen. U wordt ontvangen in een apart gedeelte van de kapsalon met een aparte ingang. Wij leveren niet van echt te onderscheiden pruiken met natuurlijke of juist heel trendy kleuren. Een afspraak maken kan op elk moment. Zelfs in het weekend in de salon, maar ook thuis. Nieuwe collectie accessoires o.a. Buff Kapsalon Gerrie - Binnenhof 1 - Kapelle Tel.: 0113-343237 of Gerrie Burger thuis: 0113-622114 unwMMiMinpe Faam Woensdag 4 oktober 2006 - Pagina 39 Kerncentrale II stapje dichterbij publiek Als het aan Delta ligt treedt in 2016 een tweede kerncentrale in werking, foto: ellen de dreu MIDDELBURG - De eerste in druk van Delta op basis van de brief van staatssecretaris van Geel aan de Tweede Kamer over de bouw van een nieuwe kerncentrale is voorzichtig po sitief. Delta ziet de bouw van een tweede kerncentrale in Zeeland wel zitten. Die zou dan in 2016 in bedrijf kunnen zijn. Staatssecretaris van Geel van VROM heeft de randvoorwaar den voor zo'n centrale open baar gemaakt. "De eerste in druk is dat een basis wordt ge legd voor constructief overleg over nog een aantal onduide lijkheden. Met name de dek king van de kosten voor de ont manteling en de eindberging van het radio actieve afval", al dus een reactie van Delta. Het energiebedrijf ziet in de notitie positieve punten om een twee de kerncentrale in Borssele te bouwen. Net als de staatsse cretaris pleit Delta voor heldere procedures en goede afspraken tussen bedrijfsleven en over heid. GOES - De belangstelling voor Contacta is wederom groot. Ruim tweehonderd exposanten met een breed skala aan produkten en diensten vullen de nog twee vertrouwde hallen van de Zeelandhallen, die de te verwachten ruim 12.000 bezoekers gastvrij zullen ontvangen. Uiteraard is het overgrote aan deel van exposanten het Zeeuwse bedrijfsleven en de overheid. Maai" de belangstel ling van buiten de regio is sterk groeiende, waarmee Contacta bewijst een ontmoe tingsplaats te zijn voor onder nemers. Dat is het kenmerk van Contacta, een sfeervolle beurs met de bekende pavil joens afgewisseld met vele in dividuele deelnemers. De kracht van Contacta is, dat elk jaar weer noviteiten tijdens de beurs te ontdekken zijn, zo als thans bijvoorbeeld een vijf tiental leden van het Onderne mersnetwerk Noord- en Mid den Zeeland, die zich geza menlijk presenteren met de Kamer van Koophandel in een apart paviljoen en zo hebben zich ook leden van het Onder nemersnetwerk voor Vrouwen Zeeland (OWZ) gekozen voor een gemeenschappelijke in zending. Met het idee: de jeugd heeft de toekomst zullen het CWI, RMC, MKB en diverse afdelin gen van het ROC in samen werking met Taskforce Jeugd werkeloosheid op een daar voor apart ingerichte eiland stand, aandacht schenken aan arbeidskansen voor de jeugd onder het thema: Jongeren Le ren Werken. Een nieuwe deelnemer op de beurs is de Zeelandhallen Goes zelf, die uitgebreid de uitbreiding van het huidige complex zal laten zien met al le gebruiksmogelijkheden daarvan. Met trots zal het uit gebreide evenementen-pro gramma voor 2006 en 2007 ge presenteerd worden, waarbij opvallend veel concerten ge pland staan. Contacta vindt plaats van 10 t/m 12 oktober in de Zeeland hallen te Goes. De openingstij den zijn: dinsdag 10 oktober van 18.00 - 22.00 uur, woens dag 11 en donderdag 12 okto ber van 14.00 - 22.00 uur. DONDERDAG Oostkapelle, Terra Maris, nachtvlinders kijken, 20 u VRIJDAG Domburg, Peuterspeelzaal Hummelhonk, kinderkle ding- en speelgoedbeurs, 19-20.30 u Serooskerke, Peuterspeelzaal De Vrolijke Keet, kinderkledingbeurs, 14-16 u Middelburg, Zeeuwse Bibliotheek, lezing, 'Het klimaat in de afgelopen en komende 100 jaar', dr. P. Siegmund, 19.30 u ZATERDAG Domburg, Peuterspeelzaal Hummelhonk, kinderkle ding- en speelgoedbeurs, 10-12.30 u Vlissingen, Vrijdomweg 1, rommel markt, Pinkstergemeente, 9- 17 u Middelburg, Ontmoe tingscentrum Dauwendaele, ontmoetingsmiddag, K.J.B.B., 10.30 u Middel burg, Zeeuwse Bibliotheek, lezing, 'Op zoek naar je ware zelf, Het Theosofisch Ge nootschap, 10.30 u Vlissin gen, Marnixkerk, zang avond, 19.30 u ZONDAG West-Souburg, Adventkerk, sing-inn, L^ger de Heils, 16 u Middelburg, Het Pakhuis 22, zentraining, 'Hartsoetra, Openheid en Compassie', 9.30-15.30 u Ritthem, Fort Rammekens, rondleiding, 14 u Vlissingen, Edisonweg 41, workshop, 'De symbo liek van het laatste avond maal', Spirituele Sociëteit Zeeland, 10.30-16.30 u 10.30-16.30 u DINSDAG Serooskerke, De Zandput, voorlichtingsmiddag voor ouderen, Comm. Wèlzijn Ouderen, 14 u SE-.- 60%

de Faam | 2006 | | pagina 39