VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN 9K 9). INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is ver leend: Het rooien van 36 veldesdoorns, 9 essen, 31 elzen en 13 meidoorns aan de Eendrachtsweg, in verband met aanleg infrastructuur en woningbouw nieuwe wijk Mortiere. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 4 oktober tot en met 15 november 2006, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebben den kunnen binnen die periode een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningen rechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende ver keersmaatregelen bekend. a. Op het gedeelte van de Buiten ruststraat tussen de Vrijlandstraat en halverwege het Jacob Roggeveenhuis wordt de parkeerschijfzone opgeheven. Hiertoe worden de borden El0 (par keerschijfzone, maximaal 2 uur) en El 1 (einde parkeerschijfzone, maxi maal 2 uur) met onderbord "ma t/m za 9-18 h" verplaatst, en wordt de blauwe streep langs de parkeervakken verwij derd. b. Op het parkeerterrein ten oosten van het winkelcentrum Dauwendaele aan de Vrijlandstraat wordt een parkeer schijfzone met een maximumparkeer- tijd van 2 uur ingesteld van maandag tot en met vrijdag, van 9.00 tot 18.00 uur. Dit wordt aangeduid met borden E10 (parkeerschijfzone, maximaal 2 uur) en El 1 (einde parkeerschijfzone, maximaal 2 uur) met onderbord "ma t/m vr 9-18 h", en met een blauwe streep langs de parkeervakken. c. Op de Johan de Brunestraat wordt een parkeerschijfzone met een maxi- mumparkeertijd van 2 uur ingesteld van maandag tot en met zaterdag, van 9.00 tot 18.00 uur. Dit wordt aange duid met borden E10 (parkeerschijfzo ne, maximaal 2 uur) en El 1 (einde par keerschijfzone, maximaal 2 uur) met onderbord "ma t/m za 9-18 h", en met een blauwe streep langs de parkeer vakken dan wel langs ae kant van de rijbaan waar parkeren toegestaan is. d. Bewoners van de Johan de Brunestraat kunnen tegen betaling van de legeskosten ontheffing krijgen van deze maatregel, met dien verstande dat maximaal twee ontheffingen per adres verleend worden. Deze besluiten liggen bij de informatie balie van het stadskantoor ter inzage. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen deze besluiten kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekend making ervan bij burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en tenminste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijl de spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 138 euro voor natuurlijke personen en 276 euro voor andere dan natuurlijke personen. Verkeersmaatregel Roozenburglaan Burgemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden op een aan de Roozenburglaan 193 gele gen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeer vak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere belangheb bende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 16 november 2006 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaar schrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzieningenrechter bij de recht bank Middelburg verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voor zieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de informatiebalie van het stadskantoor ter inzage. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerpbeschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een oprichtingsver gunning in net kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Elceram voor het oprichten en in werking heb ben van een inrichting bestemd voor het produceren van keramisch plaatmateri aal voor de elektrotechnische industrie. De inrichting is gelegen aan de Waldammeweg 7 C, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 00658. Een ontwerpbeschikking is opgesteld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verlenen. Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere relevante stukken liggen vanaf 5 oktober tot en met 15 novem ber 2006 elke werkdag tijdens kantoor uren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient voor af telefonisch bij de afdeling te worden aangevraagd, telefoonnummer 67 52 43. Desgevraagd wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Zienswijze In de periode vanaf 5 oktober tot en met 15 november 2006 kunnen gemoti veerde zienswijzen over de ontwerpbe schikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Ook kunnen tijdens een gesprek met een medewerker van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving mondelinge zienswijzen naar voren worden gebracht. Telefonisch kan om een gesprek worden verzocht telefoon nummer 67 52 86. Degene die een zienswijze heeft inge diend kan ons gemotiveerd verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Middelburg zullen de Wet open baarheid van bestuur als afwegingska der gebruiken voor de beoordeling of er reden is het verzoek om geheimhou ding van de persoonlijke gegevens te honoreren. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Ampèreweg 33: bouwen loods en kantoor. Damplein 48: gedeeltelijk slopen scheidingswand en aanbrengen lexaanplaat achter de ruiten in voor gevel. Korte Burg 5: aanbrengen twee dak kapellen. Roozenburglaan 89: herinrichten hoofdentree. Schorerstraat 20 te Arnemuiden: bouwen berging. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Bluesroute 40: plaatsen garage (27- Griffioenpad/Koninginnelaan: plaatsen prefab berging en terrein- afrastering (22-9). Hoogaars 14 te Arnemuiden: plaat sen carport (25-9). Koestraat 30: intern slopen en maken enkele gevelopeningen (22-9). Kuipers-Rietbergkwartier 16: plaat sen dakkapel voorzijde (25-9). Lange Delft 3IA: in gebruik n pand als winkelpand, inhoudende dat het pand voldoet aan de brandveilig heidsvoorschriften (26-9). Lange Noordstraat 53: wijziging op een eerder verleende bouwvergun ning d.d. 25 september 2005 voor gedeeltelijk restaureren en vernieu wen pand (26-9). Mannezeese watergang (tussen de Mortiereboulevard en Moering weg): plaatsen tijdelijke fietsbrug (25- Mortiereboulevard 12: in gebruik nemen pand als winkelpand, inhou dende aat het pand voldoet aan de brandveiligheidsvoorschriften (22-9). Noordweg 348: wijzigen gevel (26- 9). Oude Koudekerkseweg 44: gedeel telijk vergroten woning en garage (25-9). Seisstraat 29: plaatsen dakkapel aan achterzijde woning (25-9). Teresastraat 2A: tijdelijk plaatsen schoollokaal (27-9). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift beeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd! VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: Klaverakker 33 te Arnemuiden: bou wen berging. Oranje Nassaustraat 1 te Arnemuiden: maken aanbouw. Seisweg 55 en 57: plaatsen dakop- bouw tussen de woningen. Teresastraat 2A: tijdelijk plaatsen schoollokaal. Wagenaarstraat 28: verbouwen woning. Llsselstraat 100: uitbreiden woning. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 6 oktober tot en met 16 november 2006, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouw plan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesfuit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het njet eens is met de overige gronden van voor noemd^) besfuit(en) komt gedurende deze periode een zeilde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd! ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 6 oktober tot en met 16 november 2006, ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: Damplein 33: aanbrengen reclame Nieuwstraat 40-42: aanbrengen dakbeschot en muurafdekkingen en vervangen van 4 dakkapelramen Viasmarkt 11aanbrengen uithang bord Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent de ontwerpbe sluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 15 WRO (binnenplanse vrijstelling) De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er een aanvraag om vrijstelling is ingekomen ten behoeve van het starten van een prak tijk spiritueel counseling en het werken met onder andere massage, adem- werk en gestaltetherapie in een gedeelte van het pand Landluststraat 60. Een dergelijke praktijk past niet binnen de voorschriften van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan 'Dauwendaele'. Het college van burgemeester en wet houders is voornemens om met gebruikmaking van de in genoemd bestemmingsplan opgenomen moge lijkheid onder voorwaarden vrijstelling te verlenen van het vigerende bestem mingsplanvoorschrift waarmee de voorgenomen activiteiten in strijd zijn. In verband hiermee ligt het ontwerp besluit gedurende twee weken, van 6 oktober tot en met 19 oktober 2006 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk hun bedenkingen tegen het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruim telijke ordening (onder voorwaarden) vrijstelling te verlenen van het bestem mingsplan 'Toorenvliedt' voor het wijzi gen van de bestemming (functie) van een gedeelte van het pand Koudekerkseweg 133, ten behoeve van het vestigen van een winkel ter oppervlakte van 28 m2 in de hal van genoemd pand. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 6 oktober tot en met 16 november ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mon delinge zienswijze binnen de genoem de periode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer 67 52 25. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na elders in deze Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekst Pagina 830. ART. 19, LID 3 WRO T.B.V. BESTEMMING KERKSTRAAT 7 TE VEERE Er is een verzoek ingediend om de bestemming 'openbare doeleinden' van het pand Kerkstraat 7 in Veere aan te passen. De beoogde bestem ming is 'kantoor/wonen'. Wij zijn van plan om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van de huidige bestemming te verlenen. Het verzoek ligt daarom van 5 okto ber t/m 16 november 2006 ter inza ge. Gedurende deze periode kan iedereen mondeling of schriftelijk een zienswijze bij het college indie nen. Als u mondeling een zienswijze wilt indienen kunt u contact opne men met de behandelend ambte naar, dhr. J.M. Reijnhoudt, tel. 0118-555318. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Meliskerke -Het bouwen van een vrijstaande woning met garage Boomwea 9; Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van genoemd artikel. In verband hiermee ligt het ontwerp vrijstellingsbesluit en de relevante stukken van 5 oktober t/m 15 november 2006 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u mondeling of schriftelijk een zienswijze tegen net bouwplan bij het college indienen. Lees verder op pagina 25.

de Faam | 2006 | | pagina 24