SPECIALE AANBIEDING Ying's Wokpalace Van 1 oktober t/m 30 april ONBEPERKT WOKKE 18,95 per persoon Lunch wok €10.00 p.p. Weekend wok €17.50 p.p. Band van Schotland met Veere Geven aan een goed doei? Let op dit keurmerk Oude Viissingse hardrockband speelt nog één keert in De Piek dé Weekkrant De Faam TEN WEIJNQAERT La Bonne Au berge Maandmenu oktober 2006 23.95 DUINHOTEL HAAMSTEDE Diner dansant of High tea Chinees Wok-Restaurant inclusief alle drankjes (aperitief, wijn,jenever, behalve sterke drank zoals gin, whisky, etc.) Deze prijzen zijn inclusief voorgerechten, soepen, warm buffet, teppan yaki, wokken en nagerechten. Alles onbeperkt! Ruime keus voor vegetariërs en kinderen. De speciale aanbieding is geldig op dinsdag t/m vrijdag. Niet tijdens de feestdagen, 's Maandags gesloten. van 12.00-15.00 uur Woensdag 27 september 2006 - Pagina 54 Het restaurant waar onze kwaliteit en prijs naar uw wens zijn. Wijngaardstraat 1-5, Middelburg 0118-634633 VOOR GOEDE DOELEN Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en besteden krijgen het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving, tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) of kijk op www.cbf.nl Restaurant Biggekerksestraat 3 Koudekerke 01 18-55 1526 is vriendelijk ook met de prijzen Salade van gerookte gans met gebakken bospaddestoelen of salade van gerookte forel met gebakken kokkels en olijven Gepocheerde zalmfilet "Veronique" of konijnenbont in wildsaus met mosterdfruit Appel gevuld met rozijnen en kaneelijs Oktober muziekmaand In samenwerking met een aantal gerenommeerde artiesten organiseert Duinhotel Haamstede in oktober een muziekmaand met verschillende muziekstijlen Op de vrijdag- en zaterdagavonden is er live muziek van 19.00-23.00 uur en kunt u gebruik maken van ons gastronomisch 4 gangen keuze menu voor de prijs van 45.00 p.p. Op de zondagmiddagen serveren wij van 14.00 tot 16.00 uur een uitgebreide high tea met live muziek met een keur van zoete en hartige gerechtjes en uiteraard koffie of thee naar keuze voor de prijs van 24.50 p.p. Voor uitgebreid programma zie www.duinhotel.nl Reserveren gewenst! Duinhotel Haamstede Torenweg 1 - 4328 JC Burgh Haamstede tel 0111-887766 e-mail info@.duinhotel.nl 99 99 Spuistraat 67-69 Vlissingen Tel. 0118 - 415151 fin centrum Vlissingen) MIDDELBURG - Twee jaar na de voorstelling Pluk van de Petteflet, bekroond met de ANWB Publieksprijs voor de Beste Kleine Musi cal Productie, is nu het ver volg te zien in de theaters. Pluk redt de dieren, voor ie dereen vanaf vijf jaar, is za terdag 30 september twee keer te zien in de Stads schouwburg in Middelburg. In de Petteflet wonen niet alleen Pluk en Aagje, maar ook Spijte- bijt. Hij is nogal bijzonder, want hij bijt. Daarna heeft hij altijd spijt. Pluk gaat met Spijtebijt op zoek naar zijn ouders, twee be ren. Bij hen voelt hij zich vast VEERE - In Veere wordt dit weekend (30 september en 1 oktober) de warme band met Schotland nog eens aangehaald. Tijdens het vierde Schots- Zeeuws Cultureel Festival zijn er straatoptredens, theater en concerten. Ook kunnen bezoe kers iets leren over de geschie denis van de relatie tussen bei de gebieden. Het complete programma van het weekend is na te lezen op de website www.veere-schot- land.nl beter thuis dan tussen al die keurige mensen in de Petteflet. Onderweg ontmoeten ze de Weerman. Als Spijtebijt hém bijt, gaat er iets verschrikkelijk mis. Warm en koud gaan door elkaar en pinguïns belanden puffend in de tropen terwijl oli fanten zitten te bibberen in de sneeuw. De dieren moeten ge red worden.door Pluk! Tante Pleeg De tekst en liedteksten zijn van Wil van der Meer en Bruun Kuijt. Bruun Kuijt doet tevens' de regie en Peter van Hintum componeert de muziek. Het de cor is van de hand van Niek Kor- tekaas. In de voorstelling wor den ruim twaalf rollen vertolkt door zes acteurs. Marijn Klaver is te zien als Pluk, Floor van Randwijk speelt Aagje, Spijtebijt wordt vertolkt door Kim van Ze- ben. Wil van der Meer kruipt in de huid van zowel Meneer Pen als de Weerman, loanne Swaan is Mevrouw Helderder en Tante Pleeg, de Majoor, Adjudant en het portiertje worden gespeeld door Rein Hofman. Plet decor wordt niet gevormd door de beroemde illustraties van Fiep Westendorp. In plaats daarvan domineert een mega- schetsboek het podium. Daarin hebben vader Niek Kortekaas en zijn dochter Nina de locaties uit de boeken van Annie M.G. Schmidt getekend. Het decor van Pluk redt de dieren bestaat uit kindertekeningen, foto pr VLISSINGEN - De leden van de oude Viissingse hardrock band Stormbringer zijn zater dag (30 september) weer even terug in De Piek. De 'jeugdzonde' van diverse bekende Viissingse muzikan ten maakte eind jaren tach tig, begin jaren negentig, fu rore met een toen nog piep jonge Jaimy Quite (Mist, Earthquake Roody), Brian Quite (The Cave), Jefta Bak ker (Danny Vera), Michael Coomans (Copycat. Sonarp- honic), Norman v/d Mull (G- String) en zanger Boban. En kele jaren geleden kwamen ze met veel succes nog eens bij elkaar met een tribute aan Thin Lizzy in De Piek. Ook nu kriebelde het weer bij de jeugdvrienden. Dit keer ontvangt de naam gever van de band, Deep Purple, een tribute. Naast de originele bezetting zullen ook enkele gastmuzikanten hun opwachting maken. Gitarist Michaël krijgt het druk die avond, want hij speelt ook met Sonarphonic in het voorprogramma. Deze band begon ooit ais Bruno, winnaar van de Zeeuwse Un plugged Competitie in 2001.. Na het aantreden van Mi chaël werd de naam veran derd in Sonar, later werd het Sonarphonic.

de Faam | 2006 | | pagina 54